Forum Dragon Ball Nao

» Karty Dragon Ball Z CCG (Collectible Card Game)

Strony: 1, 2, 3  
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.817
Posty: 44
Skąd: Mielec
Macie u siebie jakieś karty Dragon Ball CCG (Collectible Card Game)??? Co o nich sądzicie? Moim zdaniem to najlepsze na rynku karty Dragon Ball. Niestety do kupienia tylko w USA, Kanadzie i Australii. Jak wiecie gdzie można je kupić (w Polsce) to piszcze. Są opisane w Kawaii 100% Dragon Ball.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Widzialem dosc duzo ogloszen na allegro,co do posiadania tych kart,mam Vegete poziom 2

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Na alegro widziałam lecz nie kupowałam!Jednym słowem są ładne ale ich nie posiadam!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A ja widziałem w sklepie typu Wizards (czyli tam gdzie można kupić Warhamera inne tego typu gry, oraz różnorodne karcianki) ale kosztowały coś 90 zł, więc nawet się dobrze nie przyjrzałem.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Widziałem te karty na Wizards...są fajne,ale ich nie mam.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
faktycznie ładne są, ale podobno ciężko załapać jak się w nie gra

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.817
Posty: 44
Skąd: Mielec
No racja, ja tam w Kawaii czytałem jak w to sie pyka i nic nie jarze, tyle tego wszystkiego jest, że trudno sie połapać.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
To bardzo ciężka gra której nie da rady wytłumaczyć!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Człowieku, jak zrozumiesz jak się gra w pokemony to zroumiesz wszystko! oczywiście chodzi mi o karcianke...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 17.08.2005, 18:05
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
pokemony to co innego...w nie dawno nie grałem.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja własciwie nei wiem czy moge powiedziec ze mam ,ale nie mogechyba zaprzeczyc...
Mam ich 5 i jak dla mnie to sa cool, bija na głowe te wszystkie Yugioh pokemony czy jeszcze cos tam innegi.
Jedyne co moze sie z nimi miezyc to oczywiscie Magic the ghatering(chyba zle napiszałem )

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Heh też widziałem je kiedyś w sklepie(ale t baaardz odawno temu) i cena 100 zł za paczke nie była zbytnio zachęcjaąca Karty jednak same w sobie mają ten urok... zawsze chciałem miec je wszystkie i kogoś z kim bym mógł nimi pograć...no i jeszce weidziec jak grać

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
JA tam mam karty pokemon i co mi po nich?? W życiu z nikim nie grałem bo nie miałem z kim. Leżą w szafce i tylko czasem wyciągam i robie sobie talie i gram sam ze sobą

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Zawsaeto jakas rozrywka....
Ja jednak mialem z kim grac (na szczescie) w pokemony i yugioh (bo te zbieralem).....]

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
To ja ci mogę pokemony sprzedać, mam z 360, trochę rzadkich (Arcanne, Machap, Hitmonchap, Valeploom (ta następa forma Glooma)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
też zbierałem karty pokemon i żałuję tyle kasy w błoto:( bo i tak z nikim nie miałem grać
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Ja ostatnio byłem w Mielnie, i fajne karty były- Duel masters. Animka była taka sobie(mimo że podróbka Yugioh czy jak to się pisze, to według mnie lepsze). I cena była super, ponieważ chyba 10 kart jak nie więcej kosztowało 5 zł i jakościowo były całkiem całkiem... z chęcią bym nawet kupił(bo potwory były fajne) ale przeciez z kim bym grał?? żal kasy..

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
U mnei tez jest cos podobnego w miescie , ale za cały "start deck" mozesz dac nawet 13 zł (!!!!) poza tym [ ort! ] dla mnie te całe yugioh to troche dziwne jest jako bajka, ale w karty miło jest sobie pograc albo poukładac itp.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, zasady tej gry wcale nie są takie trudne do obczajenia... Wystarczy troche praktyki, a że ciężko je zdobyć po przyzwoitej cenie u nas to inna sprawa... Polecam więc tym, którzy koniecznie chcą spróbować swych sił przy tej karciance, gre na Game Boy Advance. Do ściągnięcie prawie na każdej stronie DB.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mam ją,ale nie mam bladego pojęcia jak się w to gra! Nie czaję w ógle, może ktoś poda link do instrukci albo solucji (tak to nazwijmy)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Karty Dragon Ball Z CCG (Collectible Card Game)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook