Forum Dragon Ball Nao

» Jak podrywacie

Strony:   1, 2
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.674
Posty: 36
Skąd: Kraków
franqey napisał(a):
niekture ponoć lubią wygięte palce....
Ale nie złamane. Swoją drogą, pod jakim kątem, no wiesz ?
Sauler.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
pod kontem Gamma, a co?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Frangejowi za te klapsy należy się czerwona kartka . W ten sposób to żadnej nie poderwiesz. Najlepszym przykładem jest Johnny Bravo. On używa tego typu metod i ciągle dostaje po pysku .

Przede wszystkim nie traktujcie dziewczyny jako towar do wyrwania, tylko ją szanujcie (żadnego nazywania ich laskami, towarami, suczkami itp. Ostatnio jakiś koleś do mnie i do koleżanki powiedział 'Cześć laski', to ona odpowiedziała mu 'Laskę to ty se zrób' XD). No i ostrożnie z tym robieniem z siebie idioty, bo łatwo o odwrotny efekt od zamierzonego... No i dbajcie też o swój wygląd. Niektórzy faceci uważają, że jak mają busz na nogach i pod pachami, a na dodatek śmierdzą potem, bo dopiero wyszli z siłowni, to są tacy cholernie męscy... Ja akurat mam specyficzny gust, ale zauważyłam, że większość kobiet lubi facetów zadbanych, chociaż nie do przesady (ja właśnie wolę tych do przesady, ale ja to ja ). Ubiór też jest ważny. Dresy są niedopuszczalne, nieeleganckie, niechlujne i wyglądają jak piżama. Chyba że wracacie z treningu, wtedy to logiczne, że macie na sobie strój sportowy

*skończyła się mądrzyć*
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
ja niestety jestem zaniesmiały by sprobowac podrywac dziewczyny.byłem poł roku temu blisko z pewną dziewczyną ale to ona bardziej mnie podrywała niz ja ją xD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
ja niestety jestem zaniesmiały by sprobowac podrywac dziewczyny
No ja nie masz nic do stracenia, a jeno do zyskania, warto atakować mimo wszystko. Nie pękaj, ja też jestem nieśmiały

[ Dodano: 23.09.2008, 21:14 (po 9 minutach) ]
Revania napisał(a):
Ostatnio jakiś koleś do mnie i do koleżanki powiedział 'Cześć laski', to ona odpowiedziała mu 'Laskę to ty se zrób' XD).
No co by tu napisać, może skomentuje to tak: Why so serious ?
Revania napisał(a):
No i ostrożnie z tym robieniem z siebie idioty, bo łatwo o odwrotny efekt od zamierzonego...
Ostrożnie, oczywiście, ale czasem trzeba po błaznować. Grunt to optymizm i wesoła mina, czyż nie ?
Katz napisał(a):
byłem poł roku temu blisko z pewną dziewczyną ale to ona bardziej mnie podrywała niz ja ją
No jak laska Cię podrywa to już raj i szansa na wielka miłość


Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Katz napisał(a):
ja niestety jestem zaniesmiały
NonononononoNO! Witam w klubie! Tyle że od wakacji wziąłem pewne korepetycje w tym zakresie i już poderwałem jedną dziewczynę, niestety mieszka zbyt daleko by utrzymywać z nią kontakt Ale staram się już o inną, to będzie wyzwanie . . .


Revania napisał(a):
Niektórzy faceci uważają, że jak mają busz na nogach
W moim przypadku to cholernie gęsty busz, ale nie będę nóg golił! Jezu to takie niemęskie! Niewybaczalne! Ale uwierz, włochate nogi to żaden atut

Revania napisał(a):
Dresy są niedopuszczalne, nieeleganckie, niechlujne
Super, bo ja nie nawidze dresów, chyba że do treningu, przecież nie będę się w wycierusach męczył . . .
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Caribura napisał(a):
Revania napisał(a):
Niektórzy faceci uważają, że jak mają busz na nogach
W moim przypadku to cholernie gęsty busz, ale nie będę nóg golił! Jezu to takie niemęskie! Niewybaczalne! Ale uwierz, włochate nogi to żaden atut
Niektórym dziewczynom to nie przeszkadza, inne wręcz lubią facetów z włosami, więc absolutnie nie sugeruj się tylko moim zdaniem, ok ?

Caribura napisał(a):
Revania napisał(a):
Dresy są niedopuszczalne, nieeleganckie, niechlujne
Super, bo ja nie nawidze dresów, chyba że do treningu, przecież nie będę się w wycierusach męczył . . .
Dres to ubranie przeznaczone do treningu lub zajęć, które wymagają dużo ruchu, np. pracy w ogródku itp, więc nie wiem czemu niektórzy faceci zrobili z tego modę uliczną . Najbezpieczniejszym zestawieniem w sytuacji, kiedy któryś chce poderwać dziewczynę są chyba jeansy+jakaś koszula/bluza+ładne i CZYSTE buty (żadnych sandałków, szczególnie w połączeniu z białymi skarpetkami i klapek)+jakoś w miarę ułożone włosy, nie da dużo żelu . Nawet jeśli nie będziecie w typie dziewczyny, to przynajmniej nie pomyśli o was 'co za chodzące nieszczęście' XD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
post do usunięcia

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gangez: 30.01.2010, 15:09
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Jak podrywacie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook