Forum Dragon Ball Nao

» Panowie u kosmetyczki :D

Strony:   1, 2, 3  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Doprawdy ciekawa praca. Choć założe się że mimo 80 procentowej dominacji w fabryce przez kobiety i tak nie masz co poderwać
Na wakacje ciekawa. A dominacja jest tylko na sównicach , a nie w całej fabryce. I fakich kobiet nie mam zamiaru podrywać

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Niedługo to panny będą zapierdzielać na budowie, a mężczyźni niańczyć dzieci, gotować obiady i sprzątać...
To akurat byłaby powtórka z historii, ponieważ przy odbudowie zniszczonej Warszawy, kobiety pracowały na budowach, niechetnie były tam widziane ale jednak widok istoty z wenus ze szpachelka w ręku nie był wtedy rzadkością.
Jeśli chodzi o gotowanie to sam dużo gotuje, myslę że lepiej od mojej życiowej partnerki, lubie to i niezle mi to wychodzi. Sprzatać również posprzatam, żeby troszke pomoc w domu, dzieci jeszcze nie mam ale gdy juz się takowe pojawi to chetnie będę się nim zajmował.
Rozumiem Larme, że Twoim marzeniem jest zostać taką typową kurą domową, facet popoludniem przed TV z browarem w ręku [przyniesionym oczywiscie przez Ciebie] a Ty na każde jego zawołanie. Oczywiscie nie neguje tego, róbta co chceta, aii.
A czy chodzenie do kosmetyczki to poniżanie się ?? Skoro kobiety poniżają się ogladając bajki dla chłopców gdzie tylko się biją [idąc Twoim tokiem rozumowania] to chyba wszystko jest możliwe, prawda ?

powiedz do meżczyzną po badaniu kolonoskopem,

Wolałbym się zabić...
pewnie w końcu, lepiej zabić się i zostawić rodzine z problemami niż walczyć z chorobą, ot i właśnie tak postąpiłby prawdziwy mężczyzna.
Tylko jeśli nie masz jaj żeby poddać sie takiemu badaniu to powiem Ci że nie odważyłbyś się zabić, do tego potrzeba niezwykłej determinacji, lub wielkiej desperacji, z autopsji wiem o czym mówię.

I tak w sumie chyba temat został wyczerpany, każdy ma swoje racje, czesc potepia wizyty mezczyzn u kosmetyczki, dla czesci jest to normalne. Poczekajmy na wypowiedzi innych uzytkownikow, poniewaz uwazam ze dalsza polemika nie ma juz wiekszego sensu.

pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
franqey napisał(a):
Czasem mam wrażenie, że ludzie z tego forum pochodzą z epoki kamienia łupanego. No ale cóż, w końcu to Polska.
Czasem mam wrażenie że ludzie ze stanów mają nasrane , ale cóż , na głópotę nie ma lekarstwa
Hah, nieźle skomentowane franquey . . .

Hmmm. Wiecie, ja tam nic nie mam do gości którzy łażą po kosmetyczkach. Co mi do tego? A może ktoś po prostu musi tam iść, przecież nie wszyscy mamy cudowne anielskie twarze, co nie?

Jeśli chodzi o mnie, to takie zabiegi przeprowadzam sam w domu dzień w dzień wstając z łóżka. Po prostu, włazisz do łazienki, myjesz łeb, zęby, golisz się , układasz fryzurkę i BUM na miasto albo szkółki. To wszystko. Jeśli wyjdzie jakiś pryszcz, co sie niestety w moim wieku zdarza, wyducszam go i spokój.

TAK wiem że to obrzydliwe pisac o tym, ale tak juz mam, jestem wylewny, bo mnie boli

Pozdro
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
pewnie w końcu, lepiej zabić się i zostawić rodzine z problemami niż walczyć z chorobą, ot i właśnie tak postąpiłby prawdziwy mężczyzna.
Tylko jeśli nie masz jaj żeby poddać sie takiemu badaniu to powiem Ci że nie odważyłbyś się zabić, do tego potrzeba niezwykłej determinacji, lub wielkiej desperacji, z autopsji wiem o czym mówię.
Nie mam rodziny No chyba, że chodzi o ojca itd., a mi chodzi o to *, że nie dam sie wyspowiadać.
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Ja jestem bardzo tolerancyjna i uważam, że mężczyzna powinien dbac o siebie, ale nie do przesady. Według mnie to normalne, że facet chce byc czysty, pachnący itp. Ale wiecie co? Chyba bym nie strawiła mężczyzny który używa błyszczyków do ust, czy czegoś podobnego. No, ale cóż każdy ma swoje życie, a jak nim gospodarowuje to już jego sprawa Pozdrówka

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Mi to nie przeszkadza jak jakiś facet sobie chodzi do kosmetyczki jak chce to niech sobie chodzi nie obchodzi mnie co robią obcy mi ludzie .......... jest to jedynie dowód ze faceci są coraz bardziej zniewieściali PORAŻKA

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Śmieszny temat ja osobiście nie uznaje takiego czegoś jak panowie u kosmetyczki wg mnie jest to bardzo śmieszne owszem krem czy coś w tym stylu, ale nie kosmetyczka [=
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Po pierwsze, usuwanie nabłonka skórnego, który nie jest przystosowany do promieni słonecznych- jest naprawdę szkodliwe. A pójście jeszcze po tym na solarium jest całkowitym samobójstwem... Częstsze bywanie w takim gabinecie może Ci po jakimś czasie po prostu całkowicie zniszczyć skórę. Oczywiście ludzie z kosmetyki, powiedzą wam, że to zdrowe, ale oni przecież za to mają forsę. Więc nie polecam takiego "dbania" o siebie.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja chodze do kosmetyczki i niewidze w tym nis dziwnego. Racja 500 lat temu panowie nie musieli o siebie dbać bo nie mnieli czym o siebie dbać, chyba że obcinać siekerą paznokcie.
Mi się wydaje że do kosmetyczki przydaje się chodzić, przynajmniej dla mnie ponieważ mam trądzik ( całe szczęście już mi prawie zszedł).
Mi przynajmniej wizyta u kosmetyczki pomogła...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.148
Posty: 238
Skąd: ...
Jak stwierdzam osobiście, wielu facetów przechadza się "po kosmetyczkach" jednak zatrzymuje na poziomie poczekalni.Dlatego apel do wszystkich kosmetyczek- dlaczego w poczekalniach są tylko damskie czasopisma?

Mnie zastanawia inna rzecz... Naprawdę nie mam nic do osób "metro, nie metro", ale są pewne granice... Oczywiście, dłuższe zastanawianie się pod hasłem "Czy ta osoba która przede mną stoi jest facetem, czy dziewczyną?" jest irytujące, ale dużo bardziej irytujące jest, jak na przykład w pociągu usiądzie ze mną ktoś "mega męski", wyznający ideologię "mycie się jest przeżytkiem, dezodorant jest dla bab, pasta do zębów to strata czasu"

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Taa. Fajne gadki. Co do mnie. Jestem średnio tolerancyjnym. To, że chodzi ktoś do kosmetyczki to mogę przeżyć, bo może on miec tak jak kolega VegatZ problemy z cerą. Ale u mnie w szkole dziewczyny narzekają, że mamy zbyt owłosione nogi i powinnismy je golić i depilować, bo jakichś ich tam kolega robi tak. To jest dla mnie chore. Mężczyzna golący nogi podpada mi pod osobę, która jest z deka niepewna swojej płci lub ma to genetycznie. Nie chodzi o to, że chce zostać kobietą, jednak jest to zawarte w genach lub uznał, że seksowniej wygląda z ogolonymi nogami.. Może on posiadać (zapomniałem słowa) XXY. W sumie to niech sobie tak robi chłopak jak chce, jednak ja jakoś do kosmetyczi się nie będę wybierał czy nóg golić nie będę.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dragon napisał(a):
To, że chodzi ktoś do kosmetyczki to mogę przeżyć, bo może on miec tak jak kolega VegatZ problemy z cerą.
Ja się boję,żebym nie stanął przed taką koniecznością...Trądzik mam od dobrych 5ciu lat i wcale nie mogę się go pozbyć.Dzisiaj byłem u dermatologa kolejny raz i podejmuję trzecią kurację,tym razem przepisała mi jakieś tabletki.Zobaczymy,co tym razem z tego będzie,bo wizyta u kosmetyczki wydaje mi się nieco krępująca...

Stereotypowym jest podejście,że tylko kobiety odwiedzają takie gabinety,jednakże trudno mi się do tego przekonać.Chociaż jak słyszę czasami,że ktoś ma poważny problem np.z nadmiernym owłosieniem,o zgrozo,na plecach,to chyba nie ma innego wyjścia.

Co do depilowania nóg...
W gimnazjum byłem chyba jedynym w klasie z włosami na nogach.Początkowo myślałem,że coś ze mną nie tak,nawet od kumpelek z klasy słyszałem ironiczne żarty na ten temat.Ale w liceum już było 90% "męskich",więc się uspokoiłem

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
W sumie ja też mam trądzik, jednak sam się go pozbywam. Jakiś czas temu używałem specjalnej maseczki drożdżowej na trądzik, powodowała ona szybsze jego dojrzewanie. W sumie zakładałem na noc, rano tylko wycisnołem cały ten syf i skóra była git. Jednak nie widze już w sklepach tego preparatu więc, tuz przed kąpielą powyżywam się trochę na swojej twarzy.

Co do stereotypu. Właśnię można go obalić, ponieważ spora ilość mężczyzn korzysta z kosmetyczki. Czemu? Nie mam zielonego pojęcia dlaczego. Tak samo również wielu panów korzysta z usłóg Solarium, a ostatnio słyszłem o przypadakach bytności mężczyzn u ginekologa (ciekawe po co oni tam).

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
jest cos dziwnego w tym ze chlopacy chodza do kosmetyczki moj kolega chodzi co pare dni ale nie wiem czemu zaraz go przezywac od pedałów tak jak inni

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Yoh Asakura napisał(a):
jest cos dziwnego w tym ze chlopacy chodza do kosmetyczki moj kolega chodzi co pare dni ale nie wiem czemu zaraz go przezywac od pedałów tak jak inni
Bo ci inni są mało tolerancyjni z tego wynika .
Ja tam w tym nie widze nic dziwnego...
Jak kobiety chodzą i uważa się to za normalne to czemu z chłopaków by się śmiać ...
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
Przyznam szczerze, że do kosmetyczki chodzę wtedy, gdy czuję taką potrzebę. Zazwyczaj nie miałam i obecnie nie mam większych problemów ze skórą (Ojej! Znalazłam jakąś zaletę ^_^). Nie karcę takich zabiegów, czy to w sferze kobiecej czy męskiej ale wyłącznie poprzez wzgląd na estetykę. Czyli mówiąc wprost: "Nie mam nic przeciwko chłopakowi u kosmetyczki raz na jakiś czas". Jednak zbyt częste wizyty osobnika męskiego, bardziej polegające na przyzwyczajeniu niż potrzebie wywołują u mnie reakcję połączoną z uśmiechem. Mężczyzna powinien być mężczyzną, zadbanym to fakt, ale nie nadmiernie wypucowanym. I zarost też mile widziany *^^*
Sauler.
Madame Monique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
u mnie do budy chodzi taki kolo przedstawie wam jego grafik:
4x w tygodniu solarium po 30 min
2x w tygodniu kosmetyczka i wyregulowane paznokcie
1x w tygodniu fryzjer
5x w tygodniu zapaśc analna w meskiej toalecie;P

tzn jezeli chodzi o wzgledy estetyczne tj. pryszcze pikle wrzody kurzajki to pretensji nie mam ale jezeli chodzi o kwestie pokrecenia rzęs i polakierowanie bezbarwnym paznokci to sa powody do wyśmiania, poniżenia i wyzywania od pedryli


tyle

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Don Pindoli Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.650
Posty: 10
Skąd: Czejnałowo
Moim zdaniem to to już troszkę przesada. Rozumiem... jeszcze jak facet pójdzie na solarium i się opali. Wszak jest to coraz popularniejsza... moda? Na sztuczną opaleniznę. Ale nikogo nie gonię oraz nie wyśmiewam, Twoje ciało, Twoja wola... A to, że dla mnie... Za dużo baby w Tobie to już trochę inna bajka.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Katz napisał(a):
ale jezeli chodzi o kwestie pokrecenia rzęs i polakierowanie bezbarwnym paznokci to sa powody do wyśmiania, poniżenia i wyzywania od pedryli
Patrzy na avatar... na sygnę... Aha. spoko .

Don Pindoli napisał(a):
Moim zdaniem to to już troszkę przesada. Rozumiem... jeszcze jak facet pójdzie na solarium i się opali. Wszak jest to coraz popularniejsza... moda? Na sztuczną opaleniznę. Ale nikogo nie gonię oraz nie wyśmiewam, Twoje ciało, Twoja wola... A to, że dla mnie... Za dużo baby w Tobie to już trochę inna bajka.
Czasem można wyśmiać . Nie za solarkę oczywiście.

Apropo dbania o ciało, to zaliczę też ozdoby... Widzieliście może, by ktoś sobie robił bliznę po prawie całej długości łydki? Tribala takiego dużego. "Twardziel", czy głupiec?

Jak widać, zbyt +++ męskość, jest głupia... Czy to oznacza, że męskość to głupota?

Żel do włosów? Spoko, sam używam. Golenie klaty? Yyy... sam bym nie chciał mieć zarośniętej, więc z czasem może i sam będę depilował. Solarium? Nie korzystam, ale sporo osób tak więc co tu powiedzieć... Ale chodzenie do specjalistek od paznokci, dłoni itd. to już trochę zbyt wiele...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Cyceron napisał(a):
Apropo dbania o ciało, to zaliczę też ozdoby... Widzieliście może, by ktoś sobie robił bliznę po prawie całej długości łydki? Tribala takiego dużego. "Twardziel", czy głupiec?
Maso. Aczkolwiek zdecydowana większość, która preferuje takie ozdoby (piercing, tatuaże, blizny) nie zdaje sobie sprawy z tego co czyni i co podaje temu pozostałemu procentowi do wiadomości : )

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Panowie u kosmetyczki :D
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook