Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Kid Trunks czy Kid Goten? ocena: 7,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Future Son Gohan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Future Son Gohan
Dni na forum: 5.992
Posty: 27
Gohan the best ale według [ ort! ] mnie z tych 2 lepszy Tronk
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Hmmm ciężko powiedzieć... Trunks był zarozumiały i często zbyt pewny siebie, ale ogólnie miał spoko charakter, w końcu po ojcu musiał coś odziedziczyć, za to Goten zbyt często (praktycznie zawsze) był wyluzowany, jakby nic się ciekawego nie działo, zaniedbywał późniejszymi czasy treningi, ale ogólnie to sympatyczna postać, podobna do ojca...
Trudno powiedzieć, jak dla mnie to na równi.
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.045
Posty: 54
Mały Goten był słodziutki!Co z niego wyrosło!Taki"BABIARZ" to się we łbie nie mieści

tynka-11
Songoku145 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku145
Dni na forum: 5.926
Ostrzeżenia: 1
Posty: 26
Jak dla mnie to oni dwóch są dobrzy.

Obraz
rogal Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
rogal
Wiek: 30
Dni na forum: 5.878
Posty: 2
ja uwazam ze lepszy byl Trunks, i nie dlatego ze lepiej sie bil tylko po prostu [ ort! ] jakos przyjemniejszy mi sie wydawal
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kid Trunks gdyż był poważniejszy, silniejszy. Goten był zbyt dziecinny i beztroski. Trunks lepiej walczył.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 14.09.2008, 11:44
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Tronk i Goten są super nie da się wybrać pomiędzy nimi hehe są po prostu nierozłączni

Zamer no masz racje hehe Goten był bardzo wyluzowany jako dziecko prawie nic nie traktował poważnie pamiętam jak Dabla zamienił serduszko i krilana z kamienne posągi a tronk zbił postać szatana hehe jak krilan doszedł do siebie i opowiedział im wszystko to tronk sie wystraszył i poleciał zobaczyć co z szatanem a Krilan sie spytał co sie stało tronkowi a Goten na to : nie nic tylko Tronk zbił posąg szatana ( hehe normalnie zero powagi a przecież mogło się to tragicznie skończyć )
baniak_ko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
baniak_ko
Dni na forum: 5.685
Posty: 26
oczywiście, że chibi Goten, był taki jak Goku w jego wieku, lubił przyrodę, o wielu rzeczach nie miał pojęcia- magia dzieciństwa, ale potem jak dorósł, to już za dużo na randki chodził... zamiast trenować
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Może zacytuje co powiedział Vegeta do Songa. To samo powiedziłby Trunks do Gotena.

"Ja mogłem tylko trenować a nie jak ty bawić się z kolegami" (niedokładnie ale wiem co chciałem napisać )

szczecin
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Gangez napisał(a):
Może zacytuje co powiedział Vegeta do Songa. To samo powiedziłby Trunks do Gotena.

"Ja mogłem tylko trenować a nie jak ty bawić się z kolegami" (niedokładnie ale wiem co chciałem napisać )
Eee, czegoś takiego nie było Vegeta nigdy tak go Goku nie powiedział, chyba że we francuskiej wersji... Prędzej trunks powiedział to do Gotena, ale oni takiej sytuacji nie mieli. Ni w mandze, ni w anime.

A co do tematu, o wiele bardziej wolałem Gotena. Był słodziutki, taki podobny do ojca, niewinny i żyjący w błogiej nieświadomości. Zawsze do niego odczuwałem większą sympatię. Choć Trunks był śmielszy i zuchwalszy, jak gdy wpadł na pomysł powaleni Majti Maska i przebrania się aby walczyć z dorosłymi, co u niego bardzo lubiłem.
Ale i tak - Goten.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Son Mati napisał(a):
Eee, czegoś takiego nie było Vegeta nigdy tak go Goku nie powiedział, chyba że we francuskiej wersji... Prędzej trunks powiedział to do Gotena, ale oni takiej sytuacji nie mieli. Ni w mandze, ni w anime.
.
Powiedział, powiedział Przypomnij sobie moment w którym Vegeta był pozornie pod władzami Babidiego. Vegeta był mocno zdenerwowany. Nie jestem pewien czy to było w momencie kiedy ich przenoisło na stadion czy już na pustkowiu ale raczej na stadionie. Wtedy Vegeta wypowiedział też takie fajne słowa do Neptuna "Dlaczego mnie strofujesz?" ;] pzdr

edit: Aha no i jeszcze w tym momencie leciały wspomnienia Vegety kiedy Songo walczył na 2gim pokładzie z wojownikiem Babidiego
Adidados Gohan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Adidados Gohan
Wiek: 27
Dni na forum: 5.634
Posty: 4
Skąd: Darłowo
Son-goten jest lepszy niz trunks



Dai Kaiosama: Może coś więcej?
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Gangez napisał(a):
Powiedział, powiedział Przypomnij sobie moment w którym Vegeta był pozornie pod władzami Babidiego. Vegeta był mocno zdenerwowany. Nie jestem pewien czy to było w momencie kiedy ich przenoisło na stadion czy już na pustkowiu ale raczej na stadionie. Wtedy Vegeta wypowiedział też takie fajne słowa do Neptuna "Dlaczego mnie strofujesz?" ;]
Innymi słowy, nie dość, że opierasz się na francuskiej wersji to jeszcze niezbyt dobrze ją pamiętasz. W org. nie było czegoś takiego.
Pomyślta: Vegeta był na Ziemi 7 lat, dużo trenował i żył sobie szczęśliwie z rodzinką, Gohan i paczka często także wpadali, przecież widać że ich kochał. Poza tym Vegeta dobrze wiedział, że Goku także ostro trenował.
Takwięc tamte słowa są pomyłką przyniesioną z Francji.
Sorka za offtop.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ależ mniej więcej tak powiedział polski lektor (może nie słowo w słowo ale sens ten sam).

Pomyślta: Vegeta był na Ziemi 7 lat, dużo trenował i żył sobie szczęśliwie z rodzinką, Gohan i paczka często także wpadali, przecież widać że ich kochał. Poza tym Vegeta dobrze wiedział, że Goku także ostro trenował.
Wiesz historia to mnie wała obchodzi. Skupmy się na słowach. A to że w innym tłumaczeniu miałeś inaczej to też mnie wała obchodzi. Obchodzi mnie to co oglądałem. Więc przestań mi tu wyskakiwać z moją nieznajomością polskich napisów( tłumaczenia z japońskiego) które z nas dwóch tylko ty czytałeś. Myślę że większość oglądała wersję z lektorem, rozważ ten fakt. Ale jak chcesz być "fajny" .....

--------------

A jeśli chodzi o fantastyczną dwójkę to myślę, że jakby Goten był w wieku Trunksa to by go pewnie pokonał.

szczecin
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Dla mnie obaj są fajni i tyle w temacie

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
ja lubie Goten bardziej bo jest podobny do Songa a Trunks to wazniak jak i Vegeta nie lubie obu
ale Gotrunks juz jest spoko

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
magnumSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
magnumSSJ
Dni na forum: 5.517
Posty: 12
Skąd: Bochnia
Ja wole Trunksa.Fajna była ta rozmowa :
Trunks:Co kupisz za wygraną?
Goten:Zabawki jakieś,słodycze.A ty?
Trunks: Ech,dzieciak z ciebie Goten..
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Generalnie to nie lubię dzieci więc wybieram dojrzalszego Trunksa

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
hmm dwa małe smrody

Goten - tępe dziecko - ma to po ojcu.

Trunks - leniwy syn genialnej wynalazczyni.


Twierdzę że Goten lepszy ale i tak wolę Videl i Vegete

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
A ja tam wole Gotena. Przypomina mi Goku za czasów DB
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Postać] Kid Trunks czy Kid Goten?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook