Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony Batman

Strony:   1, 2

Ulubiony Batman

Ulubiony Batman
Batman 11,76% 2 11,76%
Batman Returns 0,00% 0 0,00%
Batman Forever 5,88% 1 5,88%
Batman i Robin 0,00% 0 0,00%
Batman Begins 0,00% 0 0,00%
The Dark Knight 82,35% 14 82,35%
Wszystkich głosów: 17
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ahoj.
Jako, że obecnie trzymam w łapach oryginalne wydanie <<Batman: Joker's Asylum<<, które otrzymałem ni z gruchy ni z pietruchy to pomyślałem, że skrobnę coś od siebie na temat Toperka'.
Moja piramida wyglądałaby następująco:
1. The Dark Knight [faworyt za to, że był takim, jaki winien być];
2. Kawałek dalej Batman [za klimat Gotham i Nicholsona];
3. Następny krok to prawie ex aequo; Trójka: Batman: Begins;
4. O włos dalej: Batman Returns;
5. Dzieli rok świetlny, na estradzie średni: Batman Forever;
6. Ten film chyba przez domofon robili: Batman i Robin [to ma być Bane?].

W trzeciej części chciałbym zobaczyć jedną ze <>starych<> postaci, a drugą świeżą. Ze starego składu- właściwą interpretację Człowieka-Zagadki a nową zaś: Właśnie? Crock wydaje mi sie naciągany a film nadal ma być realny w odbiorze; Scareface jest trochę za cienki, nie przyciągnie uwagi; Kapelusznik zbyt skrzywiony; Zsasz byłby tanią podróbką Jokera [zamiłowanie do ostrzy i cięcia]; Dobrze zrobionego Bane'a na dużym ekranie ciężko jest mi sobie wyobrazić.
Ciężko będzie przełamać sukces Mrocznego Rycerza.
Pozdrawiać

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Hm jestem świeżo po obejrzeniu "Mrocznego Rycerza" i muszę przyznać, że film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Bardzo rzadko kiedy coś tak mi przypadło do gustu, świetna akcja i spodobała mi się postać Jokera. Kapitalnie zrobiona i aktor zagrał wyśmienicie. Tak więc na 1 miejscu jest u mnie The Dark Knight. Muszę przyznać, że jak byłem sporo młodszy to z wielkim zamiłowaniem oglądałem Batmana. Widziałem chyba wszystkie serie i byłem ogromnym fanem. Mam fotki z podstawówki czy tam z przedszkola, że na balach przebierańców miałem stroje batmana. Podsumowując jako, że zbyt wiele nie pamiętam to powiem, że każdy film z serii Batmana mi się spodobał a o ile se mogę przypomnieć to po głowie świta mi nazwa "Batman Begins".

Pozdrawiam.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Mistrzu napisał(a):
Jako, że obecnie trzymam w łapach oryginalne wydanie <<Batman: Joker's Asylum<<
Świetna rzecz, kultowy już komiks, gratuluje
W trzeciej części chciałbym zobaczyć jedną ze <>starych<> postaci, a drugą świeżą. Ze starego składu- właściwą interpretację Człowieka-Zagadki a nową zaś: Właśnie? Crock wydaje mi sie naciągany a film nadal ma być realny w odbiorze;
Riddler tak, jedyna słuszna osoba która mogła by go zagrać Depp. Co do Crocka, to można go przedstawić jako silnego skurczybyka, który ma chorobę skórną. Nolan mógł by się wzorować na takich komiksach jak: Rozbite miasto, Joker.
Mistrzu napisał(a):
Scareface jest trochę za cienki, nie przyciągnie uwagi; Kapelusznik zbyt skrzywiony; Zsasz byłby tanią podróbką Jokera [zamiłowanie do ostrzy i cięcia]; Dobrze zrobionego Bane'a na dużym ekranie ciężko jest mi sobie wyobrazić.
W sumie z wszystkim się zgadzam, ale mimo wszystko chciał bym zobaczyć takiego Kapelusznika.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
1. The Dark Knight
2. Batman

Najmniej zaś przypadła mi do gustu część z Kobietą Kot, czy jak jej tam było.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj czasu amerykanskiego zmarł Pat Hingle,odtworca roli Jima Gordona w 4 czesciach o przygodach człowieka nietoperza,miał 84 lata

a teraz cos weselszego,Mroczny Rycerz nalezał do hitów tego roku,w USA był numerem 2 (zadna adaptacja komiksu nie zaszła tak daleko),totez w ceremonii rozdania oskarów powinien byc jednym z faworytów min za zdjecia i efekty specjalne,a takze prawdopodobnie za najlepsza role drugoplanową oscara otrzyma Heath Ledger

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Ulubiony Batman
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook