Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  
JellyAngel Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
JellyAngel
Dni na forum: 5.786
Posty: 14
Skąd: hmmmm z nieba?
No dobra przyznaję się : na końcu DBGT jak większość wpisujących się tutaj osób ryczałam jak najęta. Moja mina wyglądała najpierw mniej więcej tak a potem totalna rozpacz...Miałam doła cały dzień...I to co najbardziej utkwiło mi w pamięci z tego wydarzenia: poszłam do lasu szukać magicznych kul aby Goku wrócił... Ach to dzieciństwo...
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Kiedy Vegeta poświęcił sie dla Trunksa w Buu sadze. taką ładną przemowe miał

Nedi
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Może to i dziwne, ale najbardziej wzruszająca była dla mnie scena, gdy Songo na 1 dzień wrócił z zaświatów.
No i ta scenka gdy wracał z powrotem.
Videl_C18 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Videl_C18
Wiek: 31
Dni na forum: 5.711
Posty: 34
Skąd: Vegeta
kiedy Son Goku żegnał się z Gohanem by przenieść (nie pamiętam kogo, jakiegoś potwora który miał wybuchnąć - Komórczak?) na inną planete i powiedział: powiedz Chi Chi że nigdy nie zapomnię jej ślicznej buzi...


<rozkleja sie>

I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.
borixon93 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.695
Posty: 24
kiedy vegeta poswieca zycie walce z buu
Terrance
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.695
Posty: 3
mi lzy polecialy jak ginol kaoz, ten szin i picollo
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
w ostatnim odcinku db gt , kiedy Goku odlatuje do nieba , ten tekst ,,żegnaj Goku może kiedyś się spotkamy " oraz ta muzyka i klipy z poprzednich odcinków
Victim Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.704
Posty: 21
Skąd: Nowa Sól
Mnie akurat najbardziej wzruszyło proszenie o moc ziemian , i jeszcze ta mowa do Buu przed jego zniszczeniem

Życie
To nie czas by umrzeć
Nigdy to nie zrozumiem tych co sobie ścielą trumnę

OSTR ;]
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Jak dla mnie najbardziej wzruszające scena to ta w której Majin Vegeta poświęca życie dla Ziemian w walcę z buu.... To było coś wzruszającego... Ponieważ z takiego tyrana który chciał wybić rodzaj ludzki prędzej , nagle stał się dzielny i mężny wojownik który poświęca życie dla Ziemain
Manek1234 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Manek1234
Wiek: 31
Dni na forum: 5.876
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Skąd: Vegeta
jeszcze jedna wzruszająca scena. Gdy Goku teleportował się z cellem i wszyscy myślą że już po wszystkim gdy nagle Tronk obrywa i Vegeta uświadamia sobie że mial syna i przemienia się na USSJ i strzela w Cella lecz to nic nie daje

http://www.kosmiczni.pl/register.php?r=12575
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.691
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
Jak biedny mały Chaozu ginie w walce z Nappą Hehee

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Hehe mnie to ostatnia scena w GT bardziej *wnerwiła* niż wzruszyła, bo nie wiedziałem gdzie ten pajac poleciał na tym smoku, ja chce następną serie ;].
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Najbardziej wzruszająca, to oczywiście:
1. Majin Vegeta oddający życie. Najpierw tak pięknie przytulił Trunksa, potem te słowa: "Żegnaj Trunks... Bulma... żegnaj Kakarotto" oraz wzruszająca twarz pełna takiej satysfakcji, że w końcu robi coś dla innych. Następnie oodał zycie przez wielkie BOOOM!!! No płakać się chciało...
2. Piccolo jak ratuje Gohana, zasłaniając go własnym ciałem. To było piękne, i te jego wyznanie przed śmiercią. I furia Gohana rzucającego Masenko.
3. Śmierć Vegety na Namek. To było po prostu tragiczne. Freeza z czystej nienawiści przebił serce dumnego księcia Saiyan. Następnie Vegeta pada i kieruje ostatnie słowa do Kakarotto, ze łzami w oczach, błagając go by zabił Freezę.

Ogólnie kocham wzruszające sceny, nie tylko w DBZ, w których zła postać, która zmieniła się z czasem pokazuje swoje uczucia i robi coś dla innych.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Mnie najbardziej wzruszył moment kiedy ziemianie oddawali energię na genki dama w momencie kiedy zły Bubu walczył z dobrym bubu a Songokumulował energię. Ten poryw ludzi kiedy na wezwanie Herkulesa wszyscy podnoszą dłonie do góry ikrzyczą HERKU!!
Shasked Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shasked
Wiek: 30
Dni na forum: 5.680
Ostrzeżenia: 2
Posty: 45
Skąd: Łapy
ostatni odcinek GT ze to juz koniec i ze juz wiecej nie bedzie aaalez sie zmartwilem
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Idę od końca.
3.Goku, który poświęca się i ginie wraz z Kaito aby ocalić świat przed komórczakiem.
I ten płacz Gohana i ta złość...
2. Poświęcenie Vegety - nie spodziewałem się, aż zagra aż tak wysoko. Wiedziałem, że będzie znowu dobry, ale żeby od razu poświęcać życie? A to moja ulubiona postać była... Jakże mi wtedy było smutno
1. Goku Jr. który zły i smutny, że smocza kula nie działa ciska nią i krzyczy. Wtedy pojawia się Goku. Jego słowa (i trochę to, że to już koniec DB) wzruszyły mnie, jeszcze taką muzykę dali, że płakać się chce...
Niby to śmieszne i brutalne anime, ale czasami zdarzają się bardzo wzruszające sceny...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez konto usunięte: 11.01.2009, 11:09
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
Dla mnie najbardziej wzruszające były chwile gdy :

1. Goku ze złości po raz pierwszy zamienia się w super wojownika ....
2.Gdy Goku umiera , w walce z Komórczakiem , jak Gohan płacze ....
3. W wielu chwilach GT , gdy np Goku odlatuje na smoku , i gdy ponownie sie pojawia , a jak DB GT dobieglo końca to cały dzien chodziłam smutna łzom nie bylo końca ..
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.659
Posty: 37
1. Spotkanie małego Goku z dziadkiem. Jedyna scena, w której sam Goku się rozpłakał..
2. Scena kiedy Goku teleportuje się z Celem, rozpacz Gohana.
3. Spotkanie Goku z Gotenem
4. Kiedy Goku żegna się z Chi Chi i przytula Gotena..
5. Kiedy mały Goku zauważa, że Krillan nie żyje..
6. Poświęcenie Vegety w Buu saga, pożegnani; przytulenie Trunksa
7. Wszysvy po zabiciu Buu wracają i Goku mówi, że może zostać na ziemi już na zawsze
8. Sen Gohana. w którym śnił, że Goku wrócił do domu, a Goku okazał się Freezerem ;D
9. Ostatnia odcinek GT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


1. Spotkanie małego Goku z dziadkiem. Jedyna scena, w której sam Goku się rozpłakał..
to było wzruszające, ale to nie jedyna scena w której się popłakał, wiele razy płakał, np. przy "ósemku"
skejciara napisał(a):
3. Spotkanie Goku z Gotenem
zapomniałem! to jest u mnie 4 na liście!
skejciara napisał(a):
8. Sen Gohana. w którym śnił, że Goku wrócił do domu, a Goku okazał się Freezerem ;D
wzruszające ? xD Chyba śmieszne
skejciara napisał(a):
5. Kiedy mały Goku zauważa, że Krillan nie żyje..
to 5 la liście
czyli
5.Smierć Krillana - rozpacz Goku
4. Goku przychodzi z zaświatów, spotyka przyjaciół i syna, którego nie znał
3.Goku, który poświęca się i ginie wraz z Kaito aby ocalić świat przed komórczakiem.
I ten płacz Gohana i ta złość...
2. Poświęcenie Vegety - nie spodziewałem się, aż zagra aż tak wysoko. Wiedziałem, że będzie znowu dobry, ale żeby od razu poświęcać życie? A to moja ulubiona postać była... Jakże mi wtedy było smutno
1. Goku Jr. który zły i smutny, że smocza kula nie działa ciska nią i krzyczy. Wtedy pojawia się Goku. Jego słowa (i trochę to, że to już koniec DB) wzruszyły mnie, jeszcze taką muzykę dali, że płakać się chce...
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.659
Posty: 37
. Spotkanie małego Goku z dziadkiem. Jedyna scena, w której sam Goku się rozpłakał..

to było wzruszające, ale to nie jedyna scena w której się popłakał, wiele razy płakał, np. przy "ósemku"
Jakie wiele razy? Wymień je ;] Ja pamiętam tylko to z dziadkiem, a "Ósemek" to było w kinówce więc nie wliczam ;D

skejciara napisał(a):
8. Sen Gohana. w którym śnił, że Goku wrócił do domu, a Goku okazał się Freezerem ;D

wzruszające ? xD Chyba śmieszne
Kiedy Goku wychoza za mgły i się wita z synem, Gohan we łzach.. to było wzruszające ;p

hehe xD Gohan biedaczek przestraszony a Ciebie to śmieszy xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook