Forum Dragon Ball Nao

» Wielokrotne scalenie?

Strony:   1, 2, 3  

Czy wielokrotne scalenie powinno być możliwe?

Czy wielokrotne scalenie powinno być możliwe?
Yeah! :) 30,95% 13 30,95%
Oh no! 28,57% 12 28,57%
Naturlich (naturalnie) 4,76% 2 4,76%
Fusion it's shit! 7,14% 3 7,14%
No jasne!!!!!!!!!!!!!! 28,57% 12 28,57%
Wszystkich głosów: 42
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
hmmm mylse , że tak jak byłbym Akira Toriama to bym takie cos zrobił w Db wtedy na nich nie ma mocnych i to wtedy by było super scaleni uważam że to dobry pomysł

Dragon Ball to super Manga
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Bardzo możliwe.Z tego co pamiętam nie ma nic wspomniane na ten temat, więc można przyjąć taką możliwość.Ciekawe co by wynikło ze scalenia Gogety z Gotronkiem?
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ale by było mogli by się wszyscy scalić i nie było by mocnych na Z team

szkoda że Akira nie zrobił takiego czegoś

fajne by było widowisko ( chyba )
baniak_ko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
baniak_ko
Dni na forum: 5.685
Posty: 26
KaKarot0 napisał(a):
cytat:
co by sie stało po upłynienciu 30 minut

No własnie to mnie najbardzej nurtuje, czy to by coś zmieniło, może wyszły by z tego dwie inne fuzje albo by sie wszyscy rozdielili albo wyszła by jakaś dziwaczna Himera. Skótki uboczne są naprawdę interesujące sama fuzja to pikuś.
ta fuzja z pewnością nie trfałaby tak długo, ale krócej, bo sama fuzja ssj4 Goku i Vegety trwała bofajże 10 minut. Ale faktycznie ciekawe co by się wtedy stało. Fuzja przez Potara jest z pewnością możliwa, a ogólnie jak w temacie, to fuzja wilokrotna jest możliwa, o czym w dbz się przekonaliśmy. Najpierw Piccolo łączy się z Nailem, a potem z Kami-samą.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
baniak_ko napisał(a):
fuzja wilokrotna jest możliwa, o czym w dbz się przekonaliśmy. Najpierw Piccolo łączy się z Nailem, a potem z Kami-samą
To nie była klasyczna fuzja, a asymilacja. "Wchłonięcie" jednego przez drugiego ;]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
halux Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
halux
Dni na forum: 5.557
Posty: 19
Skąd: Łódź
Fuzja jest mozliwa, goten i turnks sie scalali wielokrotnie, na treningach i w walce z Buu
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Fuzja jest mozliwa, goten i turnks sie scalali wielokrotnie, na treningach i w walce z Buu
Nie chodzi o tego typu wielokrotne scalenie, ale o scalenie np. Gotenksa i Gogety.

Wg. mnie jest to raczej nie mozliwe, ponieważ trzeba mieć zbliżony poziom mocy. Gogeta z Gotenksem może jeszcze da rade, ale nie cały Z team. Poza tym ta fuzja trwała by krótko, więc po co??

No tak, zapomniałem o kolczykach Pottara Za pomocą kolczyków jest to możliwe, bo one nie miały takiego ograniczenia jak Fusion Dance. Powstała by wtedy baaaaaaaaaaardzoooooooo potężna postać, Tyle, że wtedy oni by byli połączeni na wieczność( to chyba jedyna wada).
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Goku28a napisał(a):
Wg. mnie jest to raczej nie mozliwe, ponieważ trzeba mieć zbliżony poziom mocy. Gogeta z Gotenksem może jeszcze da rade, ale nie cały Z team. Poza tym ta fuzja trwała by krótko, więc po co??
1.A może załóżmy, że mają taką samą moc? Pytanie jest czy możliwe jest wielokrotne scalenie a nie akurat tych postaci.
Goku28a napisał(a):
No tak, zapomniałem o kolczykach Pottara Za pomocą kolczyków jest to możliwe, bo one nie miały takiego ograniczenia jak Fusion Dance. Powstała by wtedy baaaaaaaaaaardzoooooooo potężna postać, Tyle, że wtedy oni by byli połączeni na wieczność( to chyba jedyna wada).
2.Sam Bóg z przed 15 pokoleń mówił, że nie wolno używać ich dwa razy.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ale zakładając że par kolczyków jest więcej jest to możliwe.

Tak dodam tylko na marginesie że za pomocą kolczyków mogą się scalić 2 dowolne osoby. tj goku wspominał o scaleniu z herkim to nawet screeny były.

ja jestem za tym że jest to możliwe

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Gangez napisał(a):
Ale zakładając że par kolczyków jest więcej jest to możliwe.

Tak dodam tylko na marginesie że za pomocą kolczyków mogą się scalić 2 dowolne osoby. tj goku wspominał o scaleniu z herkim to nawet screeny były.

ja jestem za tym że jest to możliwe
hmm... jeżeli lektor się nie mylił, to nie jest to raczej możliwe, ale... może jakiś sposób
ja tam nie wiem, nie było pokazane a czy to możliwe to zależy tylko od jednej osoby...
Akiry
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
może by się dało wielokrotnie scalić ale było by to bez sensu złączyli by się wszyscy powiedzmy na buu saga 2 ciosami po buu i by nie było takich fajnych i widowiskowych walk

Obraz
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
ja myśle ze fajnie by tak było kiedyś tez sie nad tym zastanawiałem ale mogło by jeszcze byc tak ze zli by sie łaczyli np.frezza + BuBu lub cell + dabura wtedy by były lepsze szanse

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
wg mnie fajnie by było aby było to możliwe , lecz jesli tak czemu nie było tego w bajce , szkoda też ciekawa jestem efektu
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


$KaCpErO$ napisał(a):
ja myśle ze fajnie by tak było kiedyś tez sie nad tym zastanawiałem ale mogło by jeszcze byc tak ze zli by sie łaczyli np.frezza + BuBu lub cell + dabura wtedy by były lepsze szanse
to by była głupia napierd....ka to ja już wolę, jak są walki 1v1 albo 2v1, ale Goku
Bo co to by było i jakby wyglądało? Frebucebra? Idiotyzm...
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
wcale nie pomysl jakie były by emocje a potem nastepne sacalenia

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


wcale nie pomysl jakie były by emocje a potem nastepne sacalenia
jakie emocje! O boże! Super! już pokonali ciotę Frizera i tu nagle bum! Łączy się z Garlickiem Jr. i jest nie pokonany, a potem z King Coldem, Coolerem, Brollym, Cellem, Buu, Turlesem, Bebi Vegetą, Androidami, Smokami, wszystkimi przejętymi przez Bebi, wszystkimi złymi w całym kosmosie i jest super mega hiper blaster ciaster ultra fuzyjna brawurowa mocna hiper big bum bum rozwałka... ale wtedy Goku, Vegeta, Gohan, Trunks, Goten łączą się w Super mega hiper blaster ciaster ultra fuzyjną brawurową mocną hiper big bum bum postać i rozwalają całe zło, i nastaje pokój!
Największy idiotyzm...

[ Dodano: 13.01.2009, 15:33 (po 43 sekundach) ]
DB bez takich zje....ch "dopalaczy" jest fajny, nie psujmy tego
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Taa... Jest możliwe, ale większego sensu nie ma bo za krótko by trwało... Te postacie były by silne ,ale nie opłacało by się tak walczyć by za chwilę przerwać walkę... Ale tak jak ,,mikruska" jestem ciekawy efektu, oczywiście wizualnego.
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
ja sobie jeszcze myslałem wczoraj w nocy ze mogło by byc tez np scalenie Dabury i Songiem lub Freezera z Vegeta chodzi mi o to ze dobry + zły i np jak jest Gosciu ze strony złej silniejszy od dobrego z którym sie łaczy tosa wtedy zli a z dobrym na odwrót

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


$KaCpErO$ napisał(a):
ja sobie jeszcze myslałem wczoraj w nocy ze mogło by byc tez np scalenie Dabury i Songiem lub Freezera z Vegeta chodzi mi o to ze dobry + zły i np jak jest Gosciu ze strony złej silniejszy od dobrego z którym sie łaczy tosa wtedy zli a z dobrym na odwrót
yhmy cudownie, tylko że ani Goku nie połączyłby się z Freezerem, bo żaden by nie chciał - Freezer to morderca, zabił tyle istnień, Goku jest dobry,
a Vegeta to już nie wspomnę... zabiła by go duma
Mnie bardziej ciekawi jakby wyglądał Goku połączony z Gohanem, gdyby Buu go nie wchłonął, albo Gohan z Future Tunksem
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Mnie interesowało by połączenie Gotenksa SSJ3 i GokuSSJ3

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wielokrotne scalenie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook