Forum Dragon Ball Nao

» Marvel Company

Strony: 1, 2  

Która seria

Która seria
Spiderman 59,38% 19 59,38%
X-Man 18,75% 6 18,75%
Hulk 12,50% 4 12,50%
Ironman 6,25% 2 6,25%
Fantastic Four 0,00% 0 0,00%
Silver Surfer 3,13% 1 3,13%
Wszystkich głosów: 32
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Chyba każdy wie o co mi chodzi... Która seria komiksów lub filmów animowanych wywodząca się z tej firmy była najlepsza ?? Ja zawsze lubiłem Spidermana, choć np. Hulk, lub X-Men'i też byli dobrzy...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 08.11.2007, 16:22
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Komisy z Marvel'a znam bardzo dobrze, jeszcze z czasów gdy były u nas na topie (teraz to "szaleństwo" praktycznie straciło na mocy). Widziałem wiele komiksów z bohaterami z tego uniwersum, zbierałem różne serie, ale zawsze najbardziej lubiłem Spider'a .
Na koniec mała uwaga do ankiety eMate: nie Silverman tylko Silver Surfer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Trochę tego czytałam, mój szanowny braciszek sporo tego uzbierał. Nie podchodzą mi pod gust bo to takie typowe mordobicia Tyle co X-man jako tako ujdzie jak dla mnie najciekawszy> Filmy były zajfajne

(Osobiście to najbardziej lubię Spawna tyle, że to nie Marvel...)
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Właśnie, Spawn'a kocham dosłownie, był to mój ulubiony komiks (kiedyś), teraz zeszedł trochę na drugi plan. Dobre dzielo, tyle, że nie spod Marvela.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 08.11.2007, 16:23
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Kurde, Scyller fajnie masz. Ja bym sobie chętnie looknąłna te komiksy. Lubię Spidermana i X-men, komiksy są niczego sobie. Mam nawet trochę z tych co wyszły niedawnow serii Dobry Komiks. Szkoda że ostatni numer X-men Ultimate narysował ktoś inny, poprzednie były lepsze graficznie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Ostatnio ogladalem program na discovery chanel. Bylo pokazywane ze se stopu metali jaki mial Wolverine produkuje sie kosci dla ludzi po wypadkach jako takie zamiast prawdziwych. Mowili takze ze to najtwardszy stop petali na swiecie, nierdzewny i cholernie wytrzymaly. Potem mowili cos o Storm i jak pracuja nad kontrola pogody. Oraz co ciekawe sztucznie wzmocniona siec pajecza uwazana ze w dwucentymetrowym skupieniu jest najsilniejsza lina na swiecie. Tylko ze oni wzieli probki tej liny i stworzyli chemicznie jeszcze mocniejsza o srednicy 1.5 cm i zawiesili na niej 5 samochodow. lina wytrzymala bez problemu

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Mervel to były super komiksy- miałem wszystkie odcinki X-mena, oraz trochę uper mena(calą serię z Doomsdayem która była zajefajna).
Najlepsze jednak były ich wydania specjalne! Takiej jak: Aliens(mam wszystkie odcinki aliens na kompie), Punnisher, Weapon X, Ghost rider itp itd... Oczywiście jeszcze predator i temu podobne

Fajne byłyjeszcze transformery! Jednak one wydawane były bardzo dzwno temu, jednak chyba większośc będzie je pamiętać. Osobiście pamiętam jak jeszcze Marvel wypuszczał G.i.j.o.e.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Spiderman rulez też mam troche z Dobrego Komiksa, na Fox Kids (teraz Jetix) też kiedyś oglądałem i w kinie na jedynce i dwójce też byłem .

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hmmm, małe sprostowanko do wpowiedzi Variu.

oraz trochę Super mena (calą serię z Doomsdayem która była zajefajna).
Superman zalicza się do uniwersum DC, a nie Marvela

Najlepsze jednak były ich wydania specjalne! Takiej jak: Aliens(mam wszystkie odcinki aliens na kompie)
Oczywiście jeszcze predator
Te dwie seria natomiast były wydawane głównie w 'stajni' Dark Horse...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
A no fakt DC widneij eprawie na każdym... ale z teg oco pamiętam to chyba Marvel wypuścił Aliens VS predator... Choć włąsciwie nie jestem pewien
Ale te wszystkie supermeny,batmany i tysiąc innych bohaterów i tak wysiada przy obcych

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Zauwazylam ze w kazdym komiksie marvela (oprocz silvermana) sa kobiety rude albo blondynki! Istna dyskryminacja! Zenska rola pierwszoplanowa nie jest zajeta przez zadna szatynke czy brunetke... Skandal XD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Racja,to jawna dyskriminacja chodz w Xmenach glowna role kobieca ma Storm,posiadajaca białe włosy.Co do brunetek,to Shara Ball z Silver Surfera je posiada,przez co jest najsliczniejsza(obok Betty Ross z Hulka) postacia z Marvela.Co do ulubionych komiskow,uwielbiam Spidera oraz Xmenow,spajdiego za niepoprawny humor i ze jako jedyne dzielo Marvela nie porusza tematu,ze Rosjanie sa gorsi od Amerykanow.Xmenow lubie ze wzgledu na ciekawe mutacje i postac Wolfverine'a

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A czy ktoś z was czytał LOBO???
To jest super komiks, ostatnio kumpel mi porzyczył kilka odcinkow i po przeczytanu uznalem, ze to jest Cos Extra

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
LOBO to jeden z moich ulubionych komiksów! Najlepszy był LOBO vs MASKA.... to był pełen wypas.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ostatnio czytam na maaxa duzo komiksow. raz z marvel,a raz dc . porownujac komiksy z 60 roku, do tych z z dzisiejszych czasow to widac wieeelka rozncie. ja sie ostatnio jaram hulk'iem. thor, avengers i daredevilem jezeli chodzi o marvel.
a z dc to oczywiscie ; lobo, batman

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 13.11.2005, 22:27
Yume Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Yume
Wiek: 104
Dni na forum: 6.710
Posty: 7
Skąd: Krk
Hah - szok - Spider-Man prowadzi... A tak na poważnie, czytałam kiedyś (jak jeszcze chodziłam do gimnazjum) dość sporo komiksów amerykańskich (marvele, dc...), bo... mój brat się tak tym zachwycał, że aż postanowiłam sama sięgnąć i zaczęłam czytać^^ /niop, np. "Lobo - kontrakt na Bouga" ;p/
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Co do najpieknieszej postaci z marvela. jest to oczywiscie She-Hulk, czyli kuzynka Bruce'a Bannera Ta to jest dopiero laska, na dodatek zielona
Codziennie mi sie sciagaja komiksy z neta, Wonder-Woman, Captain America, Defenders i wiele wiele innych, lecz niestety mam problem, bo kazdego slowa po angielsku nie wychacze ;] A w polsce malo wychodzilo komiksow z marvela (sam mam tylko pelne serie Spider i X-Men'ow, bo inne moim zdanie raczej kulawe byly np. G.I. Joe), tak wiec trzeba uzupelniac luki, bo samych postaci tworzonych przez artystow marvela, albo dc jest niezliczona ilosc

edit: Wolverine to moja ulubiona postac z marvela, zreszta jest najbardziej popularna na calym swiecie ale komiksy z nim w roli glownej sa troche biedne.

ps. jezeli ktos lubi gry z marvela polecam: ultimate spider-man i x-men legends II <--- b. dobre tytuły

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 08.11.2007, 16:27
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
No jak dla mnie to jasna sprawa - G.I.Joe. Brakuje mi tego w ankiecie .

Jestem fanem tej serii od dzieciństwa, stąd moje hobby. Można sobie o nim poczytać w innym dziale. Mam wszystkie komiksy G.I.Joe jakie Marvel wydał w PL. A na CD mam wszystkie w ogóle .

Z innych serii czytałem regularnie Spider-Man'a. Ale potem chyba zaprzesatali sprzedaży (podobnie jak z G.I.JOE ) i nie czytałem już nic.

Teraz czasem zagladam do komiksów, jak mi się nudzi. G.I.Joe oczywiscie .

Ale mam kumpla, wielki fan komiksow, to ma kilkadziesiat z róznych serii, więc czasem pożyczam coś. Albo układam mu na półce, bo ma straszny bajzel, że nie mogę nic znaleźć .
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Z "stajni" Marvela zawsze najbardziej lubiłem Spidera. Mam sporo komiksów z nim w roli głównej (wszystkie 102 starej edycji od 1szego num do ostatniego). Kiedyś byłem fanem komiksów tego typu. Jest jakiś chętny do kupna? Serio pytam.

Bardzo podobała mi się ta komiksowa postać ze względu na to - że była najbardziej , tak jakby, "ludzka" i "normalna".

Z X-menów najfajniejszy jest oczywiście Wolverine (Rosomak). Adamentiowy szkielet i zmysł tropiciela robi z niego na serio "komiksowego bohatera komiksu". Szkoda że taki niski był - 1,59 m. No ale cóż - nadrabiał charyzmą.

Banner i jego "napromieniowane" rozdwojenie, nie zaciekawiło mnie tak mocno. Fajny ale z umiarem. Jedyne co mi się wybitnie podobało to kłutnie komiksowe Bena Grimma & Hulka. Miodzio

Iron Man - całkiem całkiem... Trochę taki nudnawy komiks, jak dla mnie. Gównie występował gościnnie, albo w wydaniach specjalnych. Świetnie naparzał się z Hulkiem.

FF była już dla mnie ciekawszą opowieścią. Najfajniejszy był oczywiście Ben Grimm.


Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Jakoś tak żaden ten komiks nie przypadł mi do gustu, ja po prostu [ ort! ] uważam że to są bajki/komiksy dla dzieci, ale dragon ball moge oglądac w nieskonczonosc nawed jakieś cienkie podróbki stworzone przez fanów serii...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Marvel Company
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook