Forum Dragon Ball Nao

» Fushigi Yuugi

Gohan-kun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.777
Posty: 13
Swojego czasu na Hyperze lecialo anime Fushigi Yuugi (Tajemnica przeszlosci). Co sadzicie o tej pozycji. Bo jak dla mnie to jest anime na miare Dragon Balla.
Dwie dziewczyny z naszego swiata staly sie nagle bohaterkami ksiazki o Czterech Bostwach. Poczatkowo przyjaciolki staly sie kaplankami wrogich bostw Suzaku i Seriyu. Skrotowy opis anime.
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
No jak na miare DB to ześ przesadził.
Ale muszę przyznać że oglądałem wszystkie odcinki i były sceny które były mistrzowskie np jak TAMACHOME zmieniony w demona przedarł się przez bariere Seriyu to było coś
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Nie możesz porównywać dwóch tak odmiennych anime. Inny gatunek, całkiem inne style. Fushigi na pewno [ ort! ] jest mistrzostwem w dziedzinie romansu(choć momentami naciąganym:/), a Dragon Ball to inne mistrzostwo.

I was buried alive...
I was born dead...
Cosmos
Ziemianin
Ziemianin
Cosmos
Dni na forum: 5.906
Posty: 1
Polecam te anime pełen akcji i miłości co wy na tio??
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
na pewno znane anime, w Polsce ponadto wyszła cała 18-tomowa manga. Przeczytałam całość, a młodsza siostra nawet ze trzy razy, hoho. Jeśli ktoś lubi romantyczne historie w realiach fantasy, to anime jest dla niego. Oglądałam kilka odcinków dawno temu (na konwencie) i zrobiło pozytywne wrażenie. Mangę, jak napisałam, też czytałam. Z perspektywy czasu mam jednak wrażenie, że historia ta jest zbyt słodka, zbyt uproszczona. Główna bohaterka ma wielkie moce, zostaje kapłanką, a wszystkie chłopy wokół zakochują się w niej, i w ogóle. Kiedy tak teraz o tym myślę, chyba czegoś mi w tej historii zabrakło - może jakiejś oryginalności. Miaka była idealną kochanką, a Tamahome idealnym kochankiem - tylko świtezianki zabrakło. Możliwe jednak, że jest to ocena niesprawiedliwa. Mam w planach zapoznać się z całą 52-odcinkową serią anime, więc będę mogła wypowiedzieć się bardziej konkretnie.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
ja widziałam kilka odcinków i definitywnie nie w moim guście

zwłaszcza kreska Oo

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.741
Posty: 68
Tak. Typowa manga ( i anime) Yuu Watase. Swoją drogą, zauważyłam że wszystkie jej bohaterki są do siebie bardzo podobno z wyglądu - wręcz identyczne (w Absolute Boyfriend i Ayashi no Ceres).
Wszystko sprowadza się do tego, że niezbyt rozgarnięta dziewczyna nagle zaczyna przyciągać tłumy bishów, mimo, że wcześniej nikt jej o takowe umiejętności nie podejrzewał . Widziałam to anime, część mangi też. Powiem tak - nie jest zła. Jedyne co do szału doprowadza, to ci wszyscy bishe uganiający się za jedną panienką. Dość szablonowe i przewidywalne. Fabuła całkiem całkiem, zakończenie fajne ^^. Jak ktoś nie lubi przesłodzonych romansideł, stanowczo odradzam. Ot takie to lekkie coś, dla zabicia czasu, bez rewelacji.
VaperzVegeta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.571
Posty: 24
odkopuje. Genialny motyw interakcji z fabułą książki.
Arisa85 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Arisa85
Wiek: 38
Dni na forum: 2.151
Posty: 17
Skąd: Zatory
kocham to anime. oglądałam go tyle razy i nadal jest świetne.

Obraz
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
meredith napisał(a):
Dość szablonowe i przewidywalne.
Nie nazwałbym tak anime, gdzie
główni bohaterowie giną jeden po drugim... Chyba że pod ręką byłyby Smocze Kule
meredith napisał(a):
Jak ktoś nie lubi przesłodzonych romansideł, stanowczo odradzam.
Wątek romansowy owszem, jest, ale zdecydowanie w FY przebijają się wątki komediowe (co chwilę pełno gagów) oraz ogólna przygoda Dlatego też tak wielu chłopaków polubiło to anime.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Fushigi Yuugi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook