Forum Dragon Ball Nao

» Formuła 1 - 2009

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wyścigiem o GP Australii rozpocznie się już jutro nowy sezon w Formule 1, dzisiaj odbyły się kwalifikacje, Robert Kubica z teamu BMW Sauber zajął 4 miejsce, wygrał kierowca nowego zespołu Jenson Button z pierwszej linii wystartuje razem z swoim kolegą z zespołu Brazylijczykiem Rubensem Barichello.
Nie zakwalifikował się do Q3 obrońca tytułu mistrzowskiego Lewis Hamilton.
Kogo uważacie za faworyta w nadchodzącym sezonie?
Jak według was spisze się jedyny Polak w stawce, czyli Robert Kubica?
Ja mam kilku faworytów m.in.
*Felipe Massa
*Fernando Alonso
*Lewis Hamilton
no i oczywiście Robert.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dark: 28.03.2009, 11:15
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
1. Button
2. Kubica
3. Barrichello

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Na zwycięzcę w Australii typuję Vettela o ile nie zrobi głupiego błędu ale wszystko się może zdarzyć. Myślę, że Webber może powalczyć o miejsce na podium. O Kubicy wolę się nie wypowiadać bo ten nowy bolid nie jest mi znany ale znając życie będzie toczył zaciętą walkę o pozycję z Kovalainenem(w ogólnej klasyfikacji) a w konkursie myślę że zajmie około drugiego miejsca bo z asami nie będzie rywalizować na starcie.
Dark Sky napisał(a):
Kogo uważacie za faworyta w nadchodzącym sezonie?
Faworytem w tym sezonie jest naturalnie Hamilton.

szczecin
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jesteśmy po pierwszym wyścigu w nowym sezonie F1, pokazał on, że będzie bardzo ciekawy.
Dublet zespołu GP Brown to jest dla mnie zaskoczenie, ponieważ spodziewałem się całkowicie innej sytuacji na podium wyścigu.
Zacząłem wyścig oglądać 20 okrążeń przed metą, wtedy to Robert zajmował 4 pozycje, wydawało się wszystko zmierzać do szczęśliwego zakończenia, gdyby nie zderzenie z Sebastianem Vettelem bodaj 3 okrążenia przed metą.
Powiem szczerze, załamałem się.
No, ale jest jeszcze sporo wyścigów przed nami, więc Robert na pewno jeszcze pokaże na co go stać.
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.514
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Było widać że Kubica ma potencjał. Nie wiadomo kto zawinił przy tej powiedzmy 'stłuczce', ale bardziej prawdopodobne że Vettel. Mimo wszystko Kubica pokazał że potrafi jaździć. Nastepnym razem będzue lepiej

------
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Sshan napisał(a):
Nie wiadomo kto zawinił przy tej powiedzmy 'stłuczce', ale bardziej prawdopodobne że Vettel.
Kubica "się pchał" na Vettela, a on chciał uciekać. Dlatego zjechał na trawę, wpadł w poślizg i pieprznął w Kubicę. Jak pieprznął, to Kubicy urwało dwie ośki, a Vettelowi koło. Tak to wyglądało, przynajmniej dla mnie = wina była, niestety dla nas, Kubicy.

Gdyby Robert nie miał chrapki na 2 miejsce, miałby podium i punkty. A tak to dupa zbita, bolid w plecy i punkty w plecy. Uważam, że nie pokazał zmysłu taktycznego, powinien poczekać na szerszy zakręt, dwójka była zbyt wąska na takie ewolucje.

Przynajmniej moim zdaniem.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Kurcze no myślałem że Vettel będzie wysoko ale nie przewidziałem takiej sytuacji. Wina kolizji była Vettela, co potwierdzają eksperci. Zdziwieniem jest dla mnie, że nowy Team od razu jest na podium.

szczecin
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.491
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Aj, Robert jechał tak fantastycznie. Już myślałem, zresztą jak cały zespoł Kubicy, że uda mu się wyprzedzić także Buttona. Szkoda, że go Vettel rozwalił. Popełnił błąd, ale się przyznał i chwała mu za to. Polak pokazał klase i jest moim faworytem do wygrania sezony.

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Gangez napisał(a):
Wina kolizji była Vettela, co potwierdzają eksperci.
Oczywiście zgadzam się z ekspertami, ale z drugiej strony gdyby Kubica jechał spokojnie, nie szarżował nie było by tej całej kolizji, mógł jeszcze trochę poczekać, bo 3 miejsce też było by dobre na początek
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ale z drugiej strony gdyby Kubica jechał spokojnie, nie szarżował nie było by tej całej kolizji, mógł jeszcze trochę poczekać, bo 3 miejsce też było by dobre na początek
Gdyby Kubica jechał spokojnie i nie szarżował, to byłby dziś taksiarzem w Warszawie. Na tym polega ten sport.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Dodam, że w Malezji Vettel będzie startował z pozycji o 10 niższej niż ta, którą sobie wywalczy a Red Bull Team ma do zapłacenia 50 tys Euro.
Dark Sky napisał(a):
ale z drugiej strony gdyby Kubica jechał spokojnie, nie szarżował nie było by tej całej kolizji, mógł jeszcze trochę poczekać, bo 3 miejsce też było by dobre na początek
To się nazywa rywalizacja Dark.

szczecin
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Nie oglądam F1, nawet ze względu na Kubicę. Marginalizowane umiejętności kierowcy, a zbyt duża rola samego pojazdu powodują, że w F1 zdrowa rywalizacja traci swój sens. Tyle ode mnie.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Formuła 1 - 2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook