Forum Dragon Ball Nao

» Podróże Trunksa w czasie: problem

Strony: 1, 2  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
JAk wam wiadomo Trunks ostrzegł Goku przed jego chorobą. Powiedział także o Cyborgach i wrócił do swoich czasów. Ale jakim cudem wrócił do swojej rzeczywistości, a nie do tej w kórej Goku przeżył i pokonał jeszcze Buu?? przecież [ ort! ] powstało w tenczas kilka przyszłości, kilka wymiarów. Jakim cudem swobodnie się między nimi poruszał?? przecież [ ort! ] po tym jak pokonali Cella powinien znaleść się w przyszłości Mistic Gohana i Goku ssj3.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
bo on tam ustawial sobie w jakim czasie chce sie znalesc i w jakiej rzeczywistosci. Wehikuly czasu sa z zasady skomplikowane wiec nie trzepiaj sie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
bo on tam ustawial sobie w jakim czasie chce sie znalesc i w jakiej rzeczywistosci. Wehikuly czasu sa z zasady skomplikowane wiec nie trzepiaj sie
Nie, nie nie, i jeszcze raz nie!

W serii było powiedziane, iż przyleciał on, im pomódz, i tylko pomódz! Chciał on naprawić ich świat, gdyż wiedział, iż jego świata naprawić sięjuż nie da.
Było powiedziane, że naprawa jednego śiwta, ne izmieni teg oco siędzieje w alternatywnej przyszłości KROPKA

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
bo on tam ustawial sobie w jakim czasie chce sie znalesc i w jakiej rzeczywistosci. Wehikuly czasu sa z zasady skomplikowane wiec nie trzepiaj sie
A niby jakim cudem?? Nawet jak miał takie urządzenie to niby jak mógł to ustalić?? Wklepywał "rzeczywistość gdzie Goku nie żyje" albo "wymiar 2A3D" Nie wiedział ile wymiarów może powstać po jego wizycie u Goku i spółki. Twoja teoria Scyller na mój gust nie jest trafiona..

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Tutaj nie ma co snuć teorii, bo to co napisałem wyżej jest potwierdzone w anime, no i w mandze.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Variu ma racje.

Było powiedziane, że u niego nieda się nic zrobić. Taka smutna prawda. Chodzi o to, ze gdy wrócił do przeszłości, od momentu gdy się pojawił stworzyła się nowa rzeczywistość. Byłato rzeczywostość równoległa do jego świata. W żaden sposób nie mogły na siebie odziaływać.

Obrazowo pokazując. Jest droga, czyli świat. Do pewnego momentu, świat F Trunska i ten normalny się łączą. Ale pojawia się Trunks i wtedy ta droga się rozchodzi na 2. W momencie gdy Trunks przekazał Goku buteleczke, a potem on ją użył w czasie ataku serca, stworzyła się nowa, alternatywna rzeczywistość.

Gdyby było tak jak Ty mówisz, to Trunks by nie przyleciał, bo wszyscy by przeżyl, zniszczyli cyborgi i nie byłoby potrzeby budowania wehikułu czasu.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Nie, nie nie, i jeszcze raz nie!

W serii było powiedziane, iż przyleciał on, im pomódz, i tylko pomódz! Chciał on naprawić ich świat, gdyż wiedział, iż jego świata naprawić sięjuż nie da.
Było powiedziane, że naprawa jednego śiwta, ne izmieni teg oco siędzieje w alternatywnej przyszłości KROPKA
pragne zauwazyc ze inne bylo pytanie, nie o oddzialywanie miedzy wymiarami, tylko jak trunks wrocil do swojego wymiaru. HALO

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No więc odpowiedź jejst w mojej wypowiedzi, tylko nie jest "napisana". Wystarczy się domyślić- skoro jego świat pozostał takim jakim był wcześniej, to chyba problemu z powrotem nei ma???

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
poruszał sie tak:

gdy leciał w przeszłość to wpisał terazniejszy czas swojego swiata.
cofną się w czesie wpisując date przed chorobą son goku i przyleciał
w to samo miejsce tylko w czasie"przed chorobą"
dał butelkę son goku i goku wyzdrowiał

np. korzystajac z wymyślonego wzoru:

zdarzenie w przeszłości+zdarzenie w przeszłości=zmiana zdarzeń w przyszłości.

więc zapamiętana data jego świata pozwoliła mu wrócić do swojego świata tylko że zdarzenia zostały zmienione przez jego samego w przeszłości.

mam nadzieje że moja wypowiedz została poprawnie sformułowana

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Co do sformułowanie t ook. ale chyba jest bezsensu. nie wiem czyt czytałeś wypowiedzi wyżej:

Trunks nie miał problemu z powrotem do swojego świata, gdyż on po prostu sięnie zmienił. On poleciał w pszesżłość, aby zmienić świat wojowników Z, a nie zmienić swój świat.
Gdy powrócił do swojej przysżłości, wszystko było po staremu. Przeciez było nawet pokazane, że musiał walczyć z 1 formą cella itd.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
masz racje w pewnym sęsie, bo przeczytałem ale troszke nie zrozumiałem waszych wypowiedzi i pytania tematu mój bład powinnem przeczytać kilka razy
jednak w pewnym sęsie odp na pytanie, w sumie to troche trudne pytanie
dla "amatora" bo nie czytałem mangi.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
No i sprawa jasna. Nie mial probemu by wrócić do "domu" bo ciągle poruszał się w jednej płasczyźnie.

Ludzie, mam taką prośbę. Korzystajcie ze słowinika i czytajcie lektury. Czy nie widzisz, że słowo "sęsie" brzmi beznadziejnie? Człowieku, pisze się sensie. Słyszałeś o tym, że coś jest bez sensu? Zwracajcie na to uwagę. Macie raptem kilkanaście lat, można to naprawić. Im szybciej porpawicie ortografie, tym lepiej dla Was.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ale to nie jest tak. przecież [ ort! ] gdy 2 raz leciał w przeszłość do Goku (W ten czas gdy pojawiły się androidy) to mógł się dostać do przeszłości z martwym Goku lub do tej gdzie żyje. Dlaczego akurat trafił do tej drugiej? Tylko o to mi chodzi.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Ponieważ lecial w przeszlość nei swoją, ale tą alternatywną, która utwqorzył poprzez zmienienie biegu czasu.

Gdy leciał za pierwszym razem, nastawił na przeszłość, jednak pojawiając sie tam, sprawił iż przeszłośc ta stała się automatycznie przeszłościa alternatywną, to tez następnym razem gdy tam wrcał, wracał po tych samych współrzednych.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Ale przecież nie było powiedziane, kiedy Goku zmarł. Było powiedziane, że zmarł. Sam Trunks powiedział, gdy wrócił po raz 2gi, że już tutaj był.

Przeciez mogłobyć tak, że w tej rzeczywistości Trunksa Goku walczył z Androidami, i wtedy doznał ataku i zmarł. Dalej pojawił się Vegeta, który zniszczył #19 ale nie dał rady tym lepszym. Taka historia jest wielce prawodopdobna.

Poza tym, to, i chyba nawet Trunks to powiedział, że nic nie jest jak być powinno. Sprawy wtedy przybrały inny obrót.

Wg mnie te tego mechanizmu nei da isę aż tak dokładnie ustalić. Można tworzyć hipotezy. Ale nikt nich nam nie potwierdzi . Po prostu, taka jest fabułą i nie da się tego zmienić.

Temat iście ciekawy, ale nie do roztrzygniecia . Chyba, ze nam Akira pomoże ...
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Chyba nawet Akira tego dokładnie nie wie . Jest jak jest i trzeba się z tym pogodzić. A coi do przemieszczania się między "alternatywami" to też o tym myślałam (trochę) i doszłam do wniosku, że dopóki tego nie robimy, nie będziemy wiedzieć .

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cholera! Z podróżami w czasie sa zawsze jakieś problemy, to już polska norma czy jak ?

A co do Tronka, mnie tam nic nie przszkadza, najważniejsze że dzięki niemu zobaczyliśmy fajne walki i Goku nie glebnął [b]
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
e tam, detale : P mysle, ze autor sam sie nie zaglebial w ten temat : D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Bardzo zastanawiający temat przecież mógł naszych przyjaciół ożywic dzięki kryształowym kulą i wszystko byłoby gites nie ma racjonalnego wytłumaczenia
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Racja...przeciez wystarczylo jedynie poleciec na Namek aby ozywic Piccolo/Wszchmogacego a potem cala reszte Wtedy na pewno [ ort! ] loesy by sie potoczyly zgodnie z planem...Po 1 Goku i Vegeta na pewno [ ort! ] duzo trenowali w zaswiatach, wiec wspolnymi silami pokonaliby C17 i 18...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Podróże Trunksa w czasie: problem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook