Forum Dragon Ball Nao

» Wyrwane z kontekstu

Dragon Ball staje się legendą

Dragon Ball staje się legendą
Tak 87,50% 35 87,50%
Nie 12,50% 5 12,50%
Wszystkich głosów: 40
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
KaŻdy widzi t oco che widzieć:
Ja psobiście widzę mężczyznę ładujące czakrę. Jednak może ot być po prostu obraz fana serii dragon ball...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Różne obrachy są w necie... Ale rzeczywiście ja też od czasu do czasu spotykam się z takimi rzeczami "dragono-podobnymi".
W sumie zgadzam się z Variu. Zależy pod jakim kątem popatrzeć na dany obrazek.
Pozdro, nie ma dzidzi.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mistrzu: 22.04.2008, 12:51
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Ja myślę że DB dtaje się legendą ponieważ,prawie wszyscy na świecie są zwolennikami DragonBalla.Rysunek,owszem-przedstawia mężczyznę robiącego kamehameha.I myślę że to jest związane z DB.Ten obrazek to dowód że DB jest coraz popularniejsze.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Hm...jak na coś co nie pojawia się już w telewizji (chodzi o nwe odcinki, serie) to naprawdę ewenement. A jak dla mnie to ten piktorał za dużo z Db nie ma związku, ot taki sobie rysunek.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Te zdjęcie na pewno jest następnym przejawem serii AF
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Taa, tych przejawów, objawów i zajawek serii AF były tysiące a jakoś się nie zapowiada,. żeby seria takowa powstała... niestety ;___;

Cóż, jesli o mnie chodzi, to DB owszem, jest popularne, nawet bardzo, ale takie Sailor Moon niestety cieszy się wieksza sławą XD
Ja wiem, że porównywanie DB do SM jest całkowicie niesmaczne, no ale taka prawda, bo rozchicotanych nastolatek, tudziez panów lubiacych pooglądac walory płci pięknej, czy też dzieci, które lubią "czarodziejki" a DB im oglądac nie wolno bo "brutalne" jest więcej, niz fanów DB

Ale nie wydaje mi sie, zeby DB zaczeto zapozyczac do innych spraw zyciowych. Ten obraz mógł być przypadkiem, mógł też zostac stworzony przez napalonego fana XD Nie uogólniajmy XD

Myślę, że DB jest popularne w konkretnych kregach, jednak trudno mówic o sławie w każdej dizedzinie zyciowej ;]

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Stopniowo Dragon Ball zatacza się w otoczeniu komercyjnej gnojówki i nic na to nie poradzimy. Nowsze serie wypychają produkcję Akiry, a ta stopniowo odchodzi do lamusa. Smutna prawda. Cóż poradzić. Nowe pokolenia młodzieniaszków wolą zmodernizowaną animację.
Jedno jest pewne, po DB zawsze pozostanie ślad, symbol bądź swoista gra skojarzeń. Jeżeli pragniecie jakiegoś „świeżego motywu” polecam obejrzeć „Met the Spartans” (obowiązkowy tytuł dla osób gloryfikujących serię Scary movie Parodia „300”, „Spiker-mana3” i innych). W pewnym momencie przez kilka sekund mamy okazję podziwiać samego Ten Shin Hana! Ze starszych motywów – gra „Capcom VS Street Fighter 2”. Jest tam pewna postać o nazwie Sonson. Jej specjalnym atakiem jest… Zamiana w wielką małpę, która strzela z ust wiązkami energii. To nawiązanie do Ozaru jest nadto widoczne.
Szukajcie a znajdziecie!
Pozdrawiam serdecznie.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wyrwane z kontekstu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook