Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kamzo napisał(a):
pytam się, żabojady zasłużyły sobie na tyle zainteresowania (i nie chodzi mi tu tylko o koncert Japońskich zespołów)? Przereklamowany kraj, z przereklamowaną stolicą, ot co.
Tam J-Music ma się dobrze. W opowiednikach polskich ''empików'' masz nawet regał/y z muzyka azjatycką, a nawet gdzieniegdzie fanowski sklep z asortymentem zajmującym się tą tematyką, fakt że przy głównym udziale wydawnictw europejskich ale zawsze coś. Druga sprawa ich w telewizjach muzycznych od czasu do czasu puszczą jakiś teledysk jakiegoś zespołu np: AnCafe, a ja nie pamiętam by kiedykolwiek na vivie polska puścili coś choćby Dirów. Noi Francja to kraj o sporej ilości imigrantów, w tym przybyszów z Azji. I jeszcze nasuwa mi sie solidna współpraca francji w produkcjach anime.


Kamzo napisał(a):
hi! Samych polaków znalazłby się lekko 1000,
Francuzów było z 17000 w Le Zenith

Jest jeszcze kilka innych kwesti społecznosciowych, jakosciowych, językowych o których pisałem kiedyś tam, więc jeszcze sporo pracy przed polandia aby regularnie odwiedzały ją Gwiazdy z pod japońskich wydawnictw

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Tam J-Music ma się dobrze. W opowiednikach polskich ''empików'' masz nawet regał/y z muzyka azjatycką, a nawet gdzieniegdzie fanowski sklep z asortymentem zajmującym się tą tematyką, fakt że przy głównym udziale wydawnictw europejskich ale zawsze coś. Druga sprawa ich w telewizjach muzycznych od czasu do czasu puszczą jakiś teledysk jakiegoś zespołu np: AnCafe, a ja nie pamiętam by kiedykolwiek na vivie polska puścili coś choćby Dirów.
Akurat J-Music nie jest jedynym przykładem pod względem tego jak daleko stoimy za zachodem. Wymieniać mogę długo. Komiksy, gry komputerowe, manga i anime, muzyka etc. etc. Oczywiście nie muszę mówić dlaczego jest tak, a nie inaczej, bo to nie czas na lekcję historii. Ostatnio i tak poszliśmy mocno do przodu, ale nie zmienia to faktu, że i tak pozostajemy w tyle za zachodem. Do czego zmierzam - ano do tego, że ilość asortymentu nie przekłada się bezpośrednio na ilość fanów. Owszem, ułatwia im dostęp, a co za tym idzie, więcej osób może się zaznajomić z danym wykonawcą, ale nic poza tym.

Katz napisał(a):
Noi Francja to kraj o sporej ilości imigrantów, w tym przybyszów z Azji
Azjatów, dla których mogą grać mają dosyć w... Azji. Od cholery i jeszcze ciut więcej. Nie muszą dla nich przyjeżdżać do Europy. Przyjeżdżają tu dla europejczyków (w tym i imigrantów, którzy pewnie w wielu przypadkach za europejczyków się uważają, ale nie są oni dla nich głównym odbiorcą).

Katz napisał(a):
I jeszcze nasuwa mi sie solidna współpraca francji w produkcjach anime.
Chyba głównie w imporcie, a potem w eksporcie...

Katz napisał(a):
Francuzów było z 17000 w Le Zenith
Taa, ale ilu Francuzów było wśród tej grupy? Pewnie większość, ale nie wszyscy.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Kamzo napisał(a):
Akurat J-Music nie jest jedynym przykładem pod względem tego jak daleko stoimy za zachodem.
Trzeba przyznać, że Polska jest zacofana i to pod bardzo wieloma względami. Mimo że fanów j-music przybywa, to jednak ich liczba nie jest powalająca. Wśród moich znajomych nikt nie słucha tego typu muzyki. Większość osób nawet nie wie, że coś takiwgo istnieje. Powód?? W ogóle w Polsce azjatyckie zespoły nie są promowane. Ja również nie pamiętam, aby kiedykolwiek na jakimś programie puścili teledysk japońskiego wykonawcy, w radiu również przenigdy nie słyszałam japońskich piosenek. Kiedyś zastanawiałam się, czy prowadzący audycje radiowe wiedzieliby, co to jest Laruku czy inny sławny, japoński zespół. Może jak trafię na audycję, gdzi wybiera się piosenki to się skuszę i sprawdzę Kiedyś kupowałam regularnie Bravo i również nie widziałam żadnej wzmianki o artystach Azjatyckich, w sklepach muzycznych również nie widziałam żadnej płyty takich wykonawców.

Drugim minusem, dlaczego j-music nie jest popularne to język. U mnie w domu nikt nie lubi tej muzyki, dlatego, że śpiewa się po japońsku, są od razu okreśłani wyjcami, są beznadziejni bo nie rozumie się tekstu a główną barierą to właśnie język. Wszystko, co japońskie to głupie i beznadziejne.

Kolejnym powodem, dlaczego bardzo mało japońskich zespołów przyjeżdża do naszego kraju jest brak pieniędzy. Przykładem moze być chociażby afera w Opolu, na którym artyści będą grać z półplaybacku dlatego, że brakuje im kasy. A zespoły typu Laruku na pewno tanie nie są. Zresztą nie tylko japoścy wykonawcy nie chcą przyjeżdżać do Polski. Tyczy się to też innych zgranicznych zespołów. Zresztą nie ma co się dziwić, skoro u nas panuje disco-polo, Doda czy Feel.

Kamzo napisał(a):
Samych polaków znalazłby się lekko 1000, jak nie więcej. A przecież zjawiliby się i ludzie z zagranicy.
Uważam, ze nawet dla 100 osób warto zagrać koncert. No ale jeśli ktoś parzty na ilość osób...


Kamzo napisał(a):
Ale Francja...? Wiem, że fanów jest tam więcej niż u nas, ale nie uważam, że jest to jakaś wyróżniająca się i przytłaczająca liczba, na tle całej Europy. A jadą tam X JAPAN, L'Arc i wiele innych. Czym do cholery, pytam się, żabojady zasłużyły sobie na tyle zainteresowania (i nie chodzi mi tu tylko o koncerty Japońskich zespołów)? Przereklamowany kraj, z przereklamowaną stolicą, ot co.
A my co mamy do zaoferowania?? Jeszcze mniej niż Francja. Przypuśćmy, że Laruku przyjeżdża, a organizatorzy do nich, że brakuje im pieniędzy i trzeba ograniczyć koszty przeznaczone na koncerty, więc muszą grać z półplaybacku. To co sobie mogą o nas pomyśleć?? Że lepiej pojechać do bogadszego kraju, w którym nie trzeba będzie ograniczać kosztów i nie będzie takich problemów.

Kamzo napisał(a):
Bez tego wasze marzenie pozostaną tylko niespełnionym snem.
No cóż, można jeszcze wybrać się za granicę na ich koncert, ale to liczy się już z kosztami i nie każdego na to stać.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
No tak.... kurcze czemu nasz kraj jest tak zacofany:(? Gdyby powstało radio z azjatycką muzyką, pokazywano teledyski w telewizji...albo cokolwiek by promować tak wspaniałą muzykę azjatycką...mam wrażenie że nigdy do tego nie dojdzie i rzeczywiście bym musiała za granicę jechać by zobaczyć swoich idoli...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
natalia0111 napisał(a):
Kiedyś kupowałam regularnie Bravo i również nie widziałam żadnej wzmianki o artystach Azjatyckich, w sklepach muzycznych również nie widziałam żadnej płyty takich wykonawców.
W "Popcornie" był artykuł o An Cafe, a poza tym ostatnio sporo mówi się o Diru.


Wiecie co? Obawiam się, że robicie straszliwy offtop, bo mamy temat o popularności j-music w Polsce XD

Kamzo napisał(a):
Azjatów, dla których mogą grać mają dosyć w... Azji. Od cholery i jeszcze ciut więcej. Nie muszą dla nich przyjeżdżać do Europy. Przyjeżdżają tu dla europejczyków (w tym i imigrantów, którzy pewnie w wielu przypadkach za europejczyków się uważają, ale nie są oni dla nich głównym odbiorcą).
Francja to ważne na mapie Europy miejsce związane z japońską popkulturą. To głównie Francuzi ściągają anime do Europy (patrz "Dragon Ball"), poza tym, fanów jest sporo no coś o czym Polska może pomarzyć, tzn. świetna infrastruktura. Drogi, hotele, autostrady i świetne miejsca na koncerty. Poza tym w takim miejscu jest właściwie blisko do każdego kraju europejskiego. Myślę, że Paryż był dobrym miejscem na koncert. Zobaczysz idola, pozwiedzasz, zabawisz się. No a poza tym, gdzie miałby jechać zespół, który nazwę wziął z francuskiego? XD Ważnym faktem jest też to, że chłopcy marzyli o pobycie we Francji. Ken już tam był, ale reszta nie.


Laruku zostało dobrze przyjęte we Francji. Pokazało się tam wielu fanów z całego kontynentu, to na pewno dało im coś do myślenia. Co? Że warto, bo nie tylko Japończycy mają fioła na punkcie ich muzyki. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zobaczyć ich na żywo. Niestety, ale każdy koncert łączy się z kosztami. Moja siora nie pojechała do Warszawy na The Rasmus, bo nie miała zaledwie 200zł na bilet i dojazd. A co dopiero mówić o Japonii?

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
nataliao111 napisał(a):
Przykładem moze być chociażby afera w Opolu, na którym artyści będą grać z półplaybacku dlatego, że brakuje im kasy. A zespoły typu Laruku na pewno tanie nie są.
Przykład nie bardzo pasujący do problemu o jakim jest mowa, bo festiwal w Opolu to dużo większe przedsięwzięcie niż jeden lub dwa występy zespołu w jakimś większym klubie. Pieniądze w takiej kwestii ważne są, owszem, lecz nie wierzę by zabrakło ich na jeden koncert.

natalia0111 napisał(a):
Zresztą nie tylko japoścy wykonawcy nie chcą przyjeżdżać do Polski.
Ja bym nie powiedział, że nie chcą, a raczej nie mają konkretnej propozycji. Gdyby zostali zaproszeni i mogliby wpasować taki koncert w swoje plany, to na pewno z radością by przyjechali. Możliwość występu poza Japonią, do tego w Europie, jest na pewno bardzo atrakcyjną propozycją dla każdego zespołu z Nippon.

NathalieHyde napisał(a):
kurcze czemu nasz kraj jest tak zacofany:(?
Bez przesady, bo zaraz cofniemy sami siebie do epoki kamienia. Nie jest dobrze, ale jest coraz lepiej, a to daje nadzieje na przyszłość.

Laru napisał(a):
Wiecie co? Obawiam się, że robicie straszliwy offtop, bo mamy temat o popularności j-music w Polsce XD
Temat rozwinął się od rozmowy na temat możliwości przyjazdu L'Arc~en~Ciel do Polski, i w pewnym stopniu cały czas tego dotyczy, więc jeśli za bardzo nie odbiegnie dalej, to moim zdaniem jest ok.

Laru napisał(a):
Poza tym w takim miejscu jest właściwie blisko do każdego kraju europejskiego.
Więc Polska, która leży w Europie środkowej, a nie gdzieś na odległym zachodzie, powinna być jeszcze lepszym wyborem. Ale nie o tym mowa. Nie wnikam już dlaczego L'Arc~en~Ciel wystąpili tam, a nie gdzie indziej. Drażni mnie po prostu fakt, że wiele zespołów mknie tam, jakby byli oczekiwani przede wszystkim u żabojadów.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kamzo napisał(a):
Ja bym nie powiedział, że nie chcą, a raczej nie mają konkretnej propozycji. Gdyby zostali zaproszeni i mogliby wpasować taki koncert w swoje plany, to na pewno z radością by przyjechali. Możliwość występu poza Japonią, do tego w Europie, jest na pewno bardzo atrakcyjną propozycją dla każdego zespołu z Nippon.
i teraz nasuwa mi się pytanie kto ma ich zaprosić skoro 80% polaków prawdopodobnie nie wie, że taki zespół istnieje? nie ma żadnej oficjalnej polskiej strony, tylko parę blogów noi notki w JAME, wikipedii i Lastfm, nie zapomnijmy też o DBNao, które wydaje się najlepszym źródłem wiedzy o tym zespole w polsce . Nie ma promocji, nie ma chęci nie ma organizatorów i co za tym idzie nie ma koncertu i długo nie będzie jak nie pojawi sie stosowne grono ludzi które zechce promować ich w naszym kraju, które zechce szerzej promowac Ongaku. Pewnie teraz zarzucicie że Dir en Grey jakoś przyjechało, ano przyjechało ale dlatego że po raz pierwszy wystąpili na metalmanii w 2007. Spodobało się, im też więc wrócili. W europie prym wśród muzyków z japonii wiodą przede wszystkim Francja i kraje skandynawskie a dopiero później niemcy, hiszpania Wielka Brytania. Meksykanie od czasów kiedy na YT pojawił sie pierwszy filmik z Laruku trują tyłki w komentarzach że chcą ich w swoim kraju i co? i g*wno. Zamiast lamentować ja zaczynam szukac jakiejś dobrze płatnej pracy, gwarantującej mi mozliwośc wyjazdu na ich koncert, jakby za 2 lata znów zawitali na stary kontynent.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88

^___^

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Madlen: 12.06.2009, 14:19
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jeszcze przyrównajcie japosnkich muzyków do Tokio Hotel, to na pewno [ ort! ] pomoże.....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Pewnie teraz zarzucicie że Dir en Grey jakoś przyjechało, ano przyjechało ale dlatego że po raz pierwszy wystąpili na metalmanii w 2007. Spodobało się, im też więc wrócili.
Tak, tylko, że na tamtym koncercie było wielu fanów Dir'a. W końcu i tak by przyjechali, tamten występ uświadomił im po prostu, że mają tu wielu fanów. To nie tak, że szturmem zdobyli serca masy zupełnie nowych słuchaczy Chociaż pewnie kilka takich osób też by się znalazło.
Aha, jeszcze jedno, to był festiwal Metal Hammer.

Madlen napisał(a):
Ps: Znalazłam ten artykuł w popcornie o An cafe, ale też odkryłam inny ciekawy artykuł...
http://www.popcorn.pl/archiwum/artykul.asp?Artykul=3681
Czytałem to kiedyś. Po Popcornie nie ma co się za wiele spodziewać, zwłaszcza widząc fragment: "Oto krótki przegląd najważniejszych gwiazd japońskiej muzyki! ", a potem zobaczyć o jakie zespoły chodzi.
O ile zostawiłbym tam Dir en grey, to zastanowiłbym się nad the GazettE. Owszem, są teraz bardzo popularni, ale nie wywarli jakiegoś znaczącego wpływu na historię japońskiego rocka.
Z tej listy wywaliłbym bez mrugnięcia okiem An Cafe i girugamesh. Dosyć znane obecnie w Europie zespoły, nic więcej.
Gdyby zredagować listę zespołów, albo zmienić cytowane przeze mnie zdanie na "Oto krótki przegląd wybranych zespołów", oraz wywalić początkowy kawałek o Tokio Hotel, to mógłby być z tego całkiem znośny artykuł.

Pozdrawiam

PS. Teraz temat faktycznie zaczyna odbiegać od L'Arc~en~Ciel

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
Pewnie ten z TH inspirował się Japonią ale żeby od razu porównywać ...w sumie mnie to mało obchodzi...

Dzisiaj ściągnęłam płytę Dune i muszę powiedzieć że miło mi się słuchało tej płyty:P że jeszcze raz sobie puszcze:) ale trudno mi powiedzieć czy mam tu ulubiony kawałek:P

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam zdjęcie Hyde'a to ja myślałam ze jest bardzo młody...na jakieś 24-25 lat. A potem byłam w szoku że ma 40 lat:P heh może to głupie ale tak jakoś chciałam to napisać
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hehe. Fakt, nieźle się trzyma. Zresztą tak jak i reszta. Yuki od lat taki sam

Akurat w czasach "Dune" miał te 24 lata


PS. Teraz temat faktycznie zaczyna odbiegać od L'Arc~en~Ciel
No to kończymy, bo zaraz wyjdzie, że tworzę tematy pełne off topów

Trzeba wziąć coś w zamian

NathalieHyde napisał(a):
Dzisiaj ściągnęłam płytę Dune i muszę powiedzieć że miło mi się słuchało tej płyty:P że jeszcze raz sobie puszcze:) ale trudno mi powiedzieć czy mam tu ulubiony kawałek:P
To ich pierwsza płyta. To ciekawe, bo ja dziś słuchałam tej najnowszej, czyli "Kiss". Właśnie! Może mała dyskusja? Które czasy w działalności Laruku wolicie? Początki ("Dune", "Tierra", "Heavenly")? Czasy największej popularności ("True", "Heart", "Ark", "Ray", "Real"), czy też współczesne wydawnictwa ("Smile", "Awake" i "Kiss" oraz single "Drink it Down", "Nexus/Shine")??

Zapraszam do dzielenia się opiniami. Także na temat wyglądu, czy koncertów
Sama póki co się nie wypowiem, bo muszę zastanowić się nad moją przyszłością i to bardzo poważnie

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Które czasy w działalności Laruku wolicie? Początki ("Dune", "Tierra", "Heavenly")? Czasy największej popularności ("True", "Heart", "Ark", "Ray", "Real"), czy też współczesne wydawnictwa ("Smile", "Awake" i "Kiss" oraz single "Drink it Down", "Nexus/Shine")??
Hm... Trudno tak jednoznacznie rozsądzić. Wydaję mi się, że czasy największej popularności i współczesne wydawnictwa, chociaż co do początków działalności to też mi się b. podobały

A propo.. Właśnie obejrzałam L'Arc~en~Ciel - DOCUMENTARY FILMS ~Trans ASIA via PARIS~ Wrażenia niesamowite. Świetnie zrobiony film. Najfajniejsze było jak Hyde i Ken się wygłupiali albo podczas, gdy Hyde śpiewał ostatnią piosenkę 'Anata' to normalnie fani płakali... To było cudowne...
Szkoda tylko, że nie wszystko zrozumiałam z tego co oni mówią po japońsku...

^___^
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Cała ich twórczość podoba mi się ale najbardziej to czasy wspólczesne. Jak dla mnie mial wtedy najlepszy głos, najmniej podobał mi się na początku kariery.

Co do wyglądu to teraz, jak ma 40 lat to wygląda o niebo lepiej niż na początku nie podoba mi się w długich włosach, szczególnie okropnie wygląda w Im in Pain.

Madlen napisał(a):
L'Arc~en~Ciel - DOCUMENTARY FILMS ~Trans ASIA via PARIS~
Masz może do tego jakieś linki??

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88

^___^
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
Każdy okres ich działalności ma coś w sobie *_* Każda płyta jest inna i słucham ich w zależności od tego jaki mam nastrój. ale KISS jest zdecydowanie u mnie na 1 miejscu.

Co do wyglądu to również uważam, że teraz wygląda najlepiej (teraz-czyli od 2006 roku) im starszy tym lepszy jak wino Chociaż jak pomyśle o tej słodkiej, niewinnej twarzyczce w blond włoskach to się rozpływam <3 Nie no bądźmy szczerzy, on zawsze był piękny i zawsze będzie piękny, nie można określić kiedy wyglądał najlepiej

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.533
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
ada-chan napisał(a):
Nie no bądźmy szczerzy, on zawsze był piękny i zawsze będzie piękny, nie można określić kiedy wyglądał najlepiej
No nie zawsze XDDDD Czasem trafiały sie takie tragedie i wyglądowe porażki, że aż powaznie sie zastanawialam czy smiac sie czy płakać XDD

A mój ulubiony okres ich działalności? Początki! XDDD Jestem zakochana w tym jeszcze wtedy niewyrobionym głosiku Haidziowego. No i tamte utwory trafiaja do mnie o wiele bardziej ^^ W ogóle też ukochalam sobie ich image ze starych czasów, chyba przede wszytskim za to, że nie był idealny XD Osobiscie wole, kiedy muzycy nie są przedstawiani jako piękni, cudni i bez skazy. Ich niedoskonałości uświadamiaja nam, że to przeciez wciąz tylko zwykli ludzie, nie? XD

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.608
Posty: 78
Skąd: Osaka
łocho. Na ten temat chyba się nie wypowiem... bo najzwyczajniej w świecie na każdej płycie są utworki które uwielbiam i takie których no... nie uwielbiam xD słuchajam ich tyle czasu... Dorastałem z Laruku, więc naprawdę trudno mi tu cokolwiek powiedzieć. Każda płyta ma w sobie 'To COŚ' chociaż samo 'To COŚ' się zmienia xD
co zaś do wyglądu... Największy ubaw jest z wyszukiwaniem koszmarków!
okej kończę bełkotać.... jeszcze nie doszedłem do siebie po skończeniu nauki...

Z ciekawostek - Tetsu ciągle udziela się w radiu i ostatnio wraz z Takanorim Nishikawą[ABS, T.M. Revolution] i Kaori... no jakąś Kaori xD prowadzi kolejną audycję : Yakiguri BanBan Comma 3[nie ma to jak prosta nazwa]. Co tydzień w czwartek gadają o niczym, a na koniec audycji wystawiają coś na aukcji na Yahoo japan. Wieszaki Tetsu stały się już sławne ^^

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Sakuya napisał(a):
Z ciekawostek - Tetsu ciągle udziela się w radiu i ostatnio wraz z Takanorim Nishikawą[ABS, T.M. Revolution] i Kaori... no jakąś Kaori xD
Może Kaori Mochidą (Every Little Thing[Think? jakoś tak XD]) XD Tylko na przychodzi mi do głowy, gdy myślę o Tetsu


Co tydzień w czwartek gadają o niczym, a na koniec audycji wystawiają coś na aukcji na Yahoo japan. Wieszaki Tetsu stały się już sławne ^^
Mmmmm... jakiegoś singielka by wystawił, a nie wieszaki Hmm... chyba bym się powiesiła na takim wieszaku

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook