Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 38, 39, 40  
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Mam nadzieję, że z polskimi.. ale poczekamy, zobaczymy. Własnie ściąga mi się dvd Live in Paris, bo nie chce mi sie czekać na pol. wersję., ale jeśli rzeczywiście się ona pojawi to postaram się ją skombinować Przydałyby się chociaż ang. napisy do 'Documentary...'

A tak po za ‚Live in Paris’ to znalazłam fajny i zabawny filmik z udziałem Laruku z 1998 r. (chyba) w show pt. ‚Love love kinki’.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=UdM0--QdEJQ
Podobało mi się jak Hyde śpiewał piosenkę ‚Careless Whisper’ G. Michaela... (zwłaszcza refren ) No i scena z Shinoharą była świetna


Ps. w komentach pod filmikiem jest tłumaczenie na angielski sceny z Shinoharą (jakby ktoś nie zauważył xD).

^___^

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Madlen: 10.07.2009, 14:55
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
heheh to jest świetne:) Bardzo mi się podoba jak Hyde śpiewa Careless Whisper:) Pięknie wyszło i jeszcze jedno: Hyde w blond włosach i taki młody heheh rozbawiło mnie jak powiedział żeby ona go pocałowała i że on ją chce heheh a Ken... on tam miał śmietanę ?

Yagate hito wa kegarete
hito ga hito de somerarete
tomo ni kiru kono hoshi somete
kowarete iku sekai...
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
NathalieHyde napisał(a):
rozbawiło mnie jak powiedział żeby ona go pocałowała i że on ją chce heheh
To było najlepsze

NathalieHyde napisał(a):
a Ken... on tam miał śmietanę ?
pobobnież hel, ale z pozoru wygląda jak.. bita śmietana

^___^
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Piosenka wyszla mu bardzo srednio. Straszny Engrish.

Mi to sie podobala ta lekko rozpieta koszula. Strasznie mnie kreca faceci z taka rozchylona koszula

A ta rozmowa z ta panienka jest genialna XD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
3 sprawy.

1) Ken od paru tygodni jest w swojej trasie koncertowej. W swoich settliastach ma utwory Laruku (min: Love letter, Alone en La Vida), jestem ciekaw jak one brzmia w wykonaniu Kena .

2) niedługo ma być premiera ''Live in Paris'' u nas i moje pytanie brzmi, czy ktos z war orentuje się kto wyda, a i jak ktoś powiedzmy w Tesco znajdzie to niech strzeli fotkę .

3) Laruki są w stanie spoczynku, ale wciąż wydają (prawie jak Chuck Norris ) otóż 9/2/2009 wydają kolekcje singli info na oficjalnej stronie. http://www.larc-en-ciel.com/jp/


Edit:

Ken wyda DVD z trasy ''LIVE IN PHYSICAL'' i to juz niedługo bo rzekomo we wrześniu .


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Przesłuchałem kilkanaście piosenek i muszę przyznać, że grają dobrą muzykę. Teksty ujdą. Mają fajne teledyski.

Obraz
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.600
Posty: 308
Zettai Daikoku napisał(a):
Przesłuchałem kilkanaście piosenek i muszę przyznać, że grają dobrą muzykę.
Przesłuchałeś piosenki z początków działalności Laruku, czy zabrałeś się od razu za "Awake" i "Kiss" ?
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie wiem xD Słuchałem jak leciały na YT.

Obraz
guciol Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.374
Posty: 4
Skąd: Oborniki
Witam
Jestem tu nowy i w ogóle pierwszy raz w swoim życiu udzielam się na jakimkolwiek forum (więc proszę mnie nie spłoszyć ), a udzielam się dlatego, że L'Arc~en~ciel to zespół, który ma "to coś", a w dzisiejszych czasach trudno spotkać takiego "coś-a"

Na temat Laruku słów kilka. Zespół poznałem poprzez opening GTO Nie będę wymieniał moich ulubionych piosenek, bo jest ich za dużo. Z tego co zauważyłem to każdy na forum ma swojego ulubieńca Każdy z nich ma fajną osobowość, jeśli miałbym kogoś wybrać to wybrałbym yukihiro, a to dlatego że też czasami grywam na garach.

No i to na tyle (nic więcej mi do głowy nie przychodzi)
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Witaj guciol, mam nadzieje że będzie ci się tu podobac, pisz mądrze to nikt cię stąd nie przepłoszy


guciol napisał(a):
a udzielam się dlatego, że L'Arc~en~ciel to zespół, który ma "to coś", a w dzisiejszych czasach trudno spotkać takiego "coś-a"
Zgadzam się


guciol napisał(a):
Zespół poznałem poprzez opening GTO
ja tak samo


guciol napisał(a):
jeśli miałbym kogoś wybrać to wybrałbym yukihiro,
Ja tam lubię wszystkich po trochu, kazdy ma unikalną osobowość co czyni ten zespół naprawdę dobrym.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
guciol Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.374
Posty: 4
Skąd: Oborniki
Blanc侍KATZ napisał(a):
Witaj guciol, mam nadzieje że będzie ci się tu podobac, pisz mądrze to nikt cię stąd nie przepłoszy


guciol napisał(a):
a udzielam się dlatego, że L'Arc~en~ciel to zespół, który ma "to coś", a w dzisiejszych czasach trudno spotkać takiego "coś-a"
Zgadzam się


guciol napisał(a):
Zespół poznałem poprzez opening GTO
ja tak samo


guciol napisał(a):
jeśli miałbym kogoś wybrać to wybrałbym yukihiro,
Ja tam lubię wszystkich po trochu, kazdy ma unikalną osobowość co czyni ten zespół naprawdę dobrym.
Widzę, że to forum prężnie działa, nie spodziewałem się takiej szybkiej odpowiedzi.

Co do yukihiro to trochę źle to napisałem (ach, ta trema
) Chodziło mi o to, że do yukiego mam taki "sentyment", to tak samo jak jakiś gitarzysta może mieć sentyment do Kena, itd. Co do członków zespołu to zgadzam się z Tobą w 100%, każdy jest tam na swój sposób unikalny, i zespół nie mógłby się obyć bez "jednego ogniwa". A poza tym, chyba nie idzie ich nie-lubić...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Co do członków zespołu to zgadzam się z Tobą w 100%, każdy jest tam na swój sposób unikalny, i zespół nie mógłby się obyć bez "jednego ogniwa".
Wyjąłeś mi to z ust. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z nich miał nagle odejść zastąpił go by ktoś inny. Panowie z Osaki tworzą jednolitą i zwartą całość, którą fani uwielbiają. Gdyby mieli zakończyć działalność, cała Japonia by po nich płakała. Nie tak jak po X-Japan, ale jednak.


A to "coś", to zapewne różnorodność. Jak ta piosenka nie przypadnie do gustu, to druga wkupi się w łaski

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gitarzysta L'Arc~en~Ciel, Ken, wyda 18 listopada pierwsze koncertowe DVD. Ken TOUR 2009 “LIVE IN PHYSICAL” ma składać się z dwóch dysków, na których znajdą się materiał z koncertu z 16 lipca w Shinkiba STUDIO COAST, dokument z trasy, a także galeria zdjęć koncertowych; zostanie do niego dodana także 12-stronicowa książeczka. Wydawnictwo to będzie dostępne w dwóch wersjach, regularnej i limitowanej, z których ostatnia ukaże się z różnymi dodatkami, m.in. trzema zestawami pocztówek oraz szmacianą laleczką.
Zródło: Jame


z których ostatnia ukaże się z różnymi dodatkami, m.in. trzema zestawami pocztówek oraz szmacianą laleczką.
No cóż teraz każda może mieć swojego Kena

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No cóż teraz każda może mieć swojego Kena


Ciekawe jak taka laleczka wygląda?

No proszę. Z tego co widzę, to takich odbajerzonych dvd nawet Larusie nie wydawali.

Szczerze? Nawet nie przesłuchałam płyty do końca. Muszę to nadrobić, bo wstyd i to totalny. Do października mam szmat czasu, więc czasu mi nie zabraknie

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.600
Posty: 308
guciol napisał(a):
Witam
Jestem tu nowy i w ogóle pierwszy raz w swoim życiu udzielam się na jakimkolwiek forum (więc proszę mnie nie spłoszyć )
Cześć.
guciol napisał(a):
Każdy z nich ma fajną osobowość, jeśli miałbym kogoś wybrać to wybrałbym yukihiro, a to dlatego że też czasami grywam na garach.
Może grasz w jakimś zespole ? Osobiście Yukiego lubię najmniej, ale to nie znaczy, że go nie cenię. Wręcz przeciwnie.
Laru napisał(a):
Gdyby mieli zakończyć działalność, cała Japonia by po nich płakała.
Myślę, że nie tylko Japonia, ale zapewne wielu fanów w Europie również. Kiedyś na pewno zakończą działalność, ale mam nadzieję, że nie stanie się to zbyt szybko.

Blanc侍KATZ napisał(a):
No cóż teraz każda może mieć swojego Kena
Świetny pomysł te pocztówki i laleczka. Kto by nie chciał takiego Kena na półce.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru napisał(a):
Ciekawe jak taka laleczka wygląda?
zapewne coś w tym stylu http://a6.vox.com/6a00c2251d3f75604a00c2251f73668fdb-500pi


Szczerze? Nawet nie przesłuchałam płyty do końca. Muszę to nadrobić, bo wstyd i to totalny. Do października mam szmat czasu, więc czasu mi nie zabraknie
Jeśli mam być szczery, to oczekiwałem czegoś więcej, myslałem że Ken pojdzie w stylu ''Depper'' i ''S'' a jest sporo takich luźnych kawałków a niektóre to udowodnienia Kena w grze na klawiszach. Nie mowie że źle ale jakoś S.O.A.P bardziej mi się widziało.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.329
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
noo to po dlugich oczekiwaniach można już nabyc 'Live in Paris' aaa to chyba w rekompensate za niezdany dzisiaj egzamin Wracam do domku wlączam pocztę a tu taki news
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tylko, że to jest sklep gdzie muzyka japońska jest ogólnie dostępna. Tak więc koncert L'Arc~en~Ciel może być równie dobrze sprowadzony z zachodu. A ja miałem nadzieję, że to jakiś przełom i będzie normalnie dostępny choćby w Empiku xD (nie żebym chciał kupić, ale miło by ty wyglądało...)

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Dzisiaj, 3 października, Tetsu obchodzi swoje 40 urodziny. Wszystkiego najlepszego, Tet-chan *_*. Dużo szkockiej kratki, różowego, niebieskiego i wszystkiego, co sobie tylko zamarzysz. Żebyś już zawsze był taki pozytywny x)

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook