Forum Dragon Ball Nao

» [PC] ZEQ2lite

Strony: 1, 2  
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
To o tym tu jeszcze nic nie ma?

http://www.zeq2.com/lite

Na razie nie wiele jest ukończone, jest to beta więc... nie narzekajcie
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.380
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Gierka jest na razie w fazie beta, więc nie ma się czym jeszcze jarać Nawet boty nie działają

Ale szczerze powiem, że mocny konkurent ESF. Grafika ładna, animowana, muzyka również niczego sobie. Pożyjemy zobaczymy.

Grupa Mirai
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
YaSiEk napisał(a):
Gierka jest na razie w fazie beta, więc nie ma się czym jeszcze jarać Nawet boty nie działają

Ale szczerze powiem, że mocny konkurent ESF. Grafika ładna, animowana, muzyka również niczego sobie. Pożyjemy zobaczymy.
Napisałem w swoim poście, że jest w fazie beta więc o co 'kaman'?
Boty działały ale na konkretnej mapie, której nie ma w wersji oficjalnej (ta mapa była tylko dla "zainteresowanych" )

na zachętę dam parę screenów.
http://images.gamers-desire.de/images/jdv1251309660s.png
http://img268.imageshack.us/img268/8864/shot0067g.jpg
http://img268.imageshack.us/img268/5843/shot0066d.jpg
http://img30.imageshack.us/img30/1850/shot0065l.jpg
http://img30.imageshack.us/img30/shot0065l.jpg/1/w1280.png
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.380
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Tylko podkreślałem, że gra jest w fazie testowej Nie czepiam się, tylko bywam czasami zrzędliwy

Denerwuje mnie trochę fakt, że gra nie zapamiętuje ustawionej rozdzielczości. Za każdym razem muszę ustawiać od nowa xD

Grupa Mirai
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
No ja mam taki trick, że ustawie sobie wszystko tak jak chce i wychodzę z gry. Potem włączam ją z powrotem i jest znowu shitowa rozdzielczość ;/ to naciskam alt+enter gra wychodzi z full screena i potem daje znowu alt+enter i już jest full screen z dobrą rozdzielczością
nie wiem dlaczego tak jest ale u mnie działa. Doradzałem to już paru osobom ale, albo mnie nie zrozumieli albo to nie zawsze działa.

P.S
Nikt na tym forum nie interesuje się już grami DB? Gdzie te czasy, że wszyscy odwiedzali stronę w oczekiwaniu na download ;/ Gra jest za darmo, zrobiona przez fanów DB i zero zainteresowania........
Pioterro7 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.308
Posty: 6
Widzisz no ja też się dziwię z tak małego zainteresowania tym tematem. Od dłuższego czasu szukałem jakiegoś polskiego forum, w którym to ktoś by powiedział parę słów o tej nowej grze
Mi się twój trick nie udał, ale będę próbował dalej faktycznie wnerwiające jest to stałe zmienianie rozdzielczości, dlatego ostatnio dałem sobie z tym siana. Gra zapowiada się bardzo dobrze. Grafika świetna, oprawa dźwiękowa też niczego sobie, sterowanie nie zbyt skomplikowane, wszystko bajerancko się komponuje, jest wiele błędów ale nie zapominajmy że to dopiero wersja beta i to pierwsza odsłona. Już nie mogę się doczekać kolejnej mam nadzieję że walka wręcz będzie naprawdę fajnie rozbudowana...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Newfolder napisał(a):
Nikt na tym forum nie interesuje się już grami DB? Gdzie te czasy, że wszyscy odwiedzali stronę w oczekiwaniu na download ;/ Gra jest za darmo, zrobiona przez fanów DB i zero zainteresowania........
Streść o czym jest, jaka jest i podaj jej plusy ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pioterro7 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.308
Posty: 6
no to ja mogę spróbować co nie co powiedzieć

Otóż w pierwszej wersji gry, jaka na razie jest dostępna, mamy do dyspozycji jedną mapkę (tj. miejsce przylotu Ratidz'a na Ziemię) oraz 3 postacie: Goku (jeden z emblematem - bodajże Kaito, a drugi bez , dalej Piccolo i Raditz. Każda z nich dysponuje odpowiednimi dla siebie technikami, które podobnie jak z resztą całą reszta są bardzo starannie zrobione Botów na razie nie ma, ale spokojnie można grać w sieci Podobnie jak w grach tego typu tudzież modach (np. ESF) są dwie możliwości walki: poprzez używanie tzw. mocy oraz walkę wręcz. Obydwa sposoby prezentują się naprawdę widowiskowo, walki są dynamiczne i cieszą oko. Jeżeli chodzi o walkę wręcz to widzę wielkie ambicje gości robiących tą grę bo walki przyjmują charakter dragon ball'owy, ale obecnie jest mnóstwo błędów. Samo sterowanie jest proste w obsłudze i płynnie chodzi, choć lepiej zawsze być może. ;P Nie chce mi się więcej pisać Powiem tak... to pierwsza gra tego typu (gra, a nie mod!) w dodatku darmowa gorąco zachęcam do ściągnięcia jej sobie, to niecałe 300mb. Myślę że się nie zrazicie bo jest to kawał dobrej roboty. Co dalej? Przypominam że to dopiero pierwsza "odsłona" tej gry i jest to wersja beta. Zespół stale pracuje, poprawia błędy, tworzy nowe modele i ulepsza tak więc jedyne co możemy na razie zrobić (prócz grania w to co jest oczywiście ) to trzymać kciuki za zespół zeq2 lite
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
Naoista napisał(a):
Newfolder napisał(a):
Nikt na tym forum nie interesuje się już grami DB? Gdzie te czasy, że wszyscy odwiedzali stronę w oczekiwaniu na download ;/ Gra jest za darmo, zrobiona przez fanów DB i zero zainteresowania........
Streść o czym jest, jaka jest i podaj jej plusy ;p
W sumie to ta gra jest do dupy... nie graj w nią, po co
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Potwierdzam - gra do dupy. Lepiej ściągnąć Bid For Power bo też jest z quakeiem a o niebo lepsze.

Ogromnym minusem tej gry jest fakt że jak np idziemy do przodu to z pozycji stojącej na lot są tylko 2-3 klatki (tzn nie ma czegoś takiego że widać jak dana osoba się schyla/szykuje do lotu). A no i na mapie są pustki i to nie tylko w graczach ale w samym terenie bo drzewek to i ja mógłbym pokopiować.
Kolejne - nie ma szybkich ataków tzn na każdy cios trzeba czekać aż skumuluje energię.
Nie wiem czy to plus czy minus ale mapa jest wręcz ogromna.

Duży plus - podoba mi się Genki Dama. Gra ma ciekawsze efekty po użyciu technik.

Pioterro7 napisał(a):
gorąco zachęcam do ściągnięcia jej sobie, to niecałe 300mb.
300? A nie 87+1,7mb .. lol


Zrobię mały tutorial instalacji ;]

Najpierw ściągamy i instalujemy Visual C++ 2008 Redistributable Package - 1,7Mb
Później instalujemy grę do pobrania tutaj albo tutaj
No i gramy ale co to za gra bez botów a na necie to nie wiem jak grać bo żaden serwer się nie chce mi pokazać...

szczecin
Pioterro7 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.308
Posty: 6
heh no mi całość zajmuje dokładnie 241 mb no botów jeszcze nie ma, ale słyszałem że za jakiś miesiąc ma wyjść tzw. Beta 2. Patrząc na tempo pracy, wierzę że się wyrobią a co do neta to jest jakiś ogólny serwer którego nie pamiętam, a nie chce mi się teraz szukać Ja gram w sieci na dwa kompy, ale chwilowo mi się taka gra znudziła. Poczekam aż rozbudują trochę system walki bo na razie walki są trochę "drętwe"
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
To są serwery: (US 74.194.99.70) (EU 83.119.144.89) one też raz działają raz nie bo to zależy czy osoba zarządzająca serverem go włączy. Dla ułatwienia dodam, że aby wejść szybko i sprawnie na któryś z serverów należy w grze włączyć tzw. 'console' i wpisać:

/connect 74.194.99.70

adres servera oczywiście w zależności na który chcemy wejść.
Wyszukiwarka w grze jeszcze nie działa.
Moja gra także zajmuje gdzieś tak 250mb... a wersja (tylko dla zainteresowanych) w której jest Goku (Kaioken, SSJ, SSJ2, SSJ3), Vegeta (SSJ), Frieza, Piccolo i Raditz + chyba z 5 map już 540mb :O

Tak jak widać w newsie na stronie oficjalnej będzie Krillin , a jeśli chodzi o 'behind-the-scenes' to widziałem Frieza 3rd form, Brolly'ego i Nappe.

Kolejna wersja gry wyjdzie pewnie za jakieś 2-3tyg. (a miało być o wiele wcześniej), a to dlatego, że twórcom przyszło do głowy zmienianie różnych rzeczy, takich około-gameplayowych związanych z modelami, formatami, animacjami ..... raczej pewne jest, że następny update będzie pod szyldem Saiyan Saga (dodatkowe postacie Vegeta, Nappa, Krillin może jeszcze ktoś; jakaś mapka + może kaioken).
Pioterro7 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.308
Posty: 6
a ja mam takie pytanie odnośnie kaioken. Jest pewien plik do ściągnięcia i ja go sobie ściągnąłem dzięki któremu każda z dostępnych postaci ma właśnie taką przemianę (Goku kaioken, Serduszko też coś tam ma i raditz też) no i to jak mniemam jest wymysł fanów?? bo to wygląda tak średnio bo np goku zmienia standardowe barwy na odcienie czerwieni, i aura również zmienia barwę na wcześniej podaną, a właściwie to siły i szybkości nic nie przybywa.

P.S Gdzie widziałeś zdjęcia Nappa'y i Broly'ego ?? chyba że nie ma zdjęć...
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
Pioterro7 napisał(a):
a ja mam takie pytanie odnośnie kaioken. Jest pewien plik do ściągnięcia i ja go sobie ściągnąłem dzięki któremu każda z dostępnych postaci ma właśnie taką przemianę (Goku kaioken, Serduszko też coś tam ma i raditz też) no i to jak mniemam jest wymysł fanów?? bo to wygląda tak średnio bo np goku zmienia standardowe barwy na odcienie czerwieni, i aura również zmienia barwę na wcześniej podaną, a właściwie to siły i szybkości nic nie przybywa.

P.S Gdzie widziałeś zdjęcia Nappa'y i Broly'ego ?? chyba że nie ma zdjęć...
No to jest taki pack zrobiony przez fanów (a może i nawet zrobiony przez mego kumpla ale nie dam sobie ręki uciąć).

P.S Wiesz, siedząc na IRCu można czasami zobaczyć coś nowego
Dizz94
Ziemianin
Ziemianin
Dizz94
Dni na forum: 5.338
Posty: 9
Z kad dostać te patch'y? bo ja mam tylko radina piccolo i 2x songo gra mi sie bardzo podoba tylko nie mozna latac mam tak ze latam tylko nad ziemią
Pioterro7 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.308
Posty: 6
obawiam się że nie wiem co to jest to IRC więc może też dlatego nie miałem szansy by ujrzeć takie nowości to informuj jak jeszcze coś ciekawego tam ujrzysz


Dizz94 napisał(a):
gra mi sie bardzo podoba tylko nie mozna latac mam tak ze latam tylko nad ziemią
spróbuj nacisnąć "R", to powinien zacząć latać a jak nie pomorze, to sprawdź w opcjach sterowania czy masz ustawione wszystkie najważniejsze klawisze
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dizz94 napisał(a):
mam tak ze latam tylko nad ziemią
a co chcesz latać pod ziemią?

Gra wygląda ciekawie. Chętnie zobaczę pełną wersję.
Newfolder napisał(a):
W sumie to ta gra jest do dupy... nie graj w nią, po co
To po co temat?
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
^Kath napisał(a):
Newfolder napisał(a):
W sumie to ta gra jest do dupy... nie graj w nią, po co
To po co temat?
To było napisane na odczepnego po tym co napisał Naoista. Jak widzę, że ktoś nie jest zainteresowany to ja też się nie wysilam.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Newfolder napisał(a):
To było napisane na odczepnego po tym co napisał Naoista. Jak widzę, że ktoś nie jest zainteresowany to ja też się nie wysilam.
A co, temat jest zarezerwowany tylko dla zainteresowanych?
Nie wiesz, że ktoś może się zainteresować czymś, czym wcześniej się nie interesował? To nawet normalna kolej rzeczy.

Ale z tym, że jest do dupy, przynajmniej na razie, to trafiłeś. Po co grać, nie ma po co, bo to tylko beta w bardzo wczesnej fazie.

Grałem parę dni temu Piccolem na jednym z tych IP, kilku zabiłem, kilku mnie zabiło, i fajnie, można tak bez końca, w sumie wciąga. Chociaż sterowanie podczas walki trochę porypane, i ten pasek życia/mocy czy czego tam jeszcze, również pozostał dla mnie niejasny. W oczy rzuca się amatorszczyzna.
Jeśli mają zamiar to ukończyć, to trochę im to zajmie ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.456
Posty: 32
Skąd: Tychy
Naoista napisał(a):
Newfolder napisał(a):
To było napisane na odczepnego po tym co napisał Naoista. Jak widzę, że ktoś nie jest zainteresowany to ja też się nie wysilam.
A co, temat jest zarezerwowany tylko dla zainteresowanych?
Nie wiesz, że ktoś może się zainteresować czymś, czym wcześniej się nie interesował? To nawet normalna kolej rzeczy.

Ale z tym, że jest do dupy, przynajmniej na razie, to trafiłeś. Po co grać, nie ma po co, bo to tylko beta w bardzo wczesnej fazie.

Grałem parę dni temu Piccolem na jednym z tych IP, kilku zabiłem, kilku mnie zabiło, i fajnie, można tak bez końca, w sumie wciąga. Chociaż sterowanie podczas walki trochę porypane, i ten pasek życia/mocy czy czego tam jeszcze, również pozostał dla mnie niejasny. W oczy rzuca się amatorszczyzna.
Jeśli mają zamiar to ukończyć, to trochę im to zajmie ;p
Po tym jak założyłem topic oczekiwałem dwóch rzeczy - albo ktoś oleje i odpowie "goń się leszczu", albo ktoś się zaangażuje, ściągnie, zagra. Ty wybrałeś jakąś pokrętną trzecią opcję, nie znamy się więc moja opinia i wymienienie 'plusów' raczej by Ci nic nie dało... ja tą grę śledzę od 2003r. więc mnie się podoba, cieszę się, że po 6 latach udało się w to zagrać. Ty prawdopodobnie słyszysz o tej grze pierwszy raz więc bez skrupułów mówisz, że jest do dupy.
Odnośnie paska życia/mocy to na stronie głównej tej gry jest opisane o co chodzi...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [PC] ZEQ2lite
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook