Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball dla dorosłych? (ograniczenia wiekowe)

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Od ilu lat można oglądać Dragon Balla?

Od ilu lat można oglądać Dragon Balla?
dla wszystkich! 21,89% 37 21,89%
powyżej 7 lat 19,53% 33 19,53%
powyżej 12 lat 40,83% 69 40,83%
powyżej 16 lat 13,02% 22 13,02%
tylko dla dorosłych! 1,78% 3 1,78%
na tamtym świecie... 2,96% 5 2,96%
Wszystkich głosów: 169
renifer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.729
Posty: 18
co do maniaków w rodzinie, to mam jednego... Jeden kuzyn (9 lat), jak przyjeżdza to ja się chowam (w przenośni), bo boje się być pogryziony przez "ozaru", bo w niego lubi sie bawić. Przyznam, że jeszcze nie dawno w raz z kumplami dwa lata temu (przedział wieku 13-17) bawiliśmy się w DB. ale te zabawy były normalne... w miare
SonGohan Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SonGohan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.719
Posty: 31
mojim zdaniem od 12 lat mimo że ja oglądam od 1 odcinka mam 13 lat czyli od około 8 czy 7 lat

KA-ME-HA-ME--HAaa (0)======
Obraz
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Ja pierwszy raz widziałem DB w wieku 8-9lat. To był odcinek Goku SSJ3 vs. Fat Buu. Normalnie myślałem że kolejna głupia bajka.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Hm... a ja zaznaczyłam 12 :.. Z tego powodu, że jak byłam mniejsza i oglądałam, no to nie za wiele zrozumiałam, a tymczasem teraz drogie DB mi łzy z oczu wiyciska (ach, te baby...).

U nas w rodzinie nie ma młodocianych maniaków, bo DBszał już się skończył, ale jeszcze niedawno pod blokiem harcowały może opśmiolatki wrzeszczące na siebie "Kamehame HAAAAAAAAAAAAA" co powodowało nerwowe podskoki u starszych, zwłaszcza jak wrzeszczał "Vegeta".

12 lat i krecha.

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Ja mam maniaka w domu. Kuzyn 7 letni. Widział mały jak oglądałem stronki o DB i podłapał temat

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
trudno mi wystawic granice... mysle ze 12, aczkolwiek ja sama mialam lat 8 jak obejrzalam wszystkie serie DB po raz pierwszy i wiele z niej rozumialam... nie wszystko, ale wiekszosc. brutalnosc walk mnie nigdy nie przerazala... a te najbardziej 'erotyczne' [okreslenie te jest duza przesadza i stad cudzyslow] sceny i tak byly wyciete... jak chocby pierwsza walka u urunai baby, kiedy to bulma pokazuje piersi - w polskiej wersji w ogole nie wiadomo o co chodzi, w oryginalne mozna 'podziwiac' jej klatkie piersiowa w calej okazalosci: P takich przykladow jest jeszcze wiele... ale mimo wszystko na niektorych 8-smio latkow DB moglby wplynac ujemnie [zreszta znam takich]. wiec 12, no chyba ze mamy do czynienia z nadzywaczjnym dzieckiem [z tego co napisalam wynika, ze uwazam siebie za nadzywaczjną. ojej!...]

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Noo sorry ale ja pierwszyraz obejżałem to anime jak miałem 9 lat no i wszystko zrozumiałem!!!! Ja myśle że od 7lat!!!!!
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
W polskim DB było dużo cenzury bo mamy z franci a oni powycinali i nam takie dali banda ***** polską wersje to dla wszystkich ale i tak dziecie powyzej 12lat zrozumią o co tam biega

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Zaznaczylem powyzej 12 choc sam ogladalem wczesniej !!! DB JEST NAJLEPSZY !!!

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
Wydaje sie że 12 lat to odpowiedni wiek by zacząć przygodę z DB i manga, mlodze dzieci raczej po objerzeniu DB (jak wielu już wspomnialo) wynisły by z tej mangi co najwyżej HAMEHAMEHAAAA !!!. Co raczej nie jest główną zaletą DB
Pozdro dal wszystkich ktorzy ogladali DB w mlodszym wieku i nie wyniesli z tego tylo KAME....

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
zaznaczyłem DB dla wszystkich z tego powodu że każdy ma prawo oglądać
ale jest pewne 'ale' taki mój kuzynek który ma 7 lat to oglądał jak miał 4 lata DB i teraz mnie zaczepia żeby sie z nim bił a jak przypaadkowo go walne to potem SSJ2 sie zmienia( tak mu sie wydaje) i niekedy udaje że mnie skopał bo by mi spokoju nie dał XD

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Cóż... wcześniej też myślałam, że dla siedmiolatków całość ejst przyswajalna, ale obejrzałam sobie po przerwie DB... i... no cóż, nie jestem pewna, czy to rzeczywiście nadaje się dla dzieci. Już tam te krwotoki z nosa czy z ust dziecka nie będą przerażać i chyba damskie majtki też nie wyołają u małolata jakichś odruchów eee.... ale przyznać trzeba, że nie jest to najlepszy wzór postępowania. Zwłaszcza, że o ile w SSJ2 się dzieciak zamienić nie może, to już odlać się w środku miasta albo macać dziewczynki - potrafi.

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Hmm powinobyć w ankiecie 10 lat. Chomiczka ładnie wyjasniła dlaczego. Jest też zbyt brutalne momentami. Żależy też jaki DB. Krwawe sceny zostawilby ślad na psychice-co jest bardzo możliwe.

Pozdro
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
12 lat i cały dragon nie ocenzurowany powinien być oglądany
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ja tam ogladalem wlasnie db gdzies od 7, 8 roku zycia. i normalnie jaralo mnie to. moj brat mial wtedy 12/13 i ogladal ze mna:D
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Jak dla mnie bez cenzury Dragon Balla powinno się oglądać od 12 lat jednak kawałki w których krew tryska we wszystkie strony nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 12 lat.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
VEjita Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEjita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.646
Posty: 7
hmmm sadze ze 7 lat bedzie ok ale nawet gdyby byl od 18 lat to bym ogladal bo db jest z........y D
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Powyżej 12 lat Bo dzieicakiw tym wieku nie mają tak nawalone w glowce jak siedmiolatkowie... Tylko od 12to powinno być bez cenzury!

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
atomek1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.644
Posty: 19
Skąd: podlasie grajewo
Jak miałęm 4 alta to jusz Db oglondałęm

Czemu nie istnieje naprawde dragon ball???
(\_/)
(O.o)
(> <) <------ To jest kroliczek...wklej go do swojej sygnaturki aby pomoc mu zapanowac nad swiatem!!!!
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
I oto mamy wyniki

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball dla dorosłych? (ograniczenia wiekowe)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook