Forum Dragon Ball Nao

» Która z tych byś chciał poślubić w świecie DB?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Która jest Twoją wybranką?

Która jest Twoją wybranką?
Bulma 21,19% 25 21,19%
Chichi 3,39% 4 3,39%
C 18 12,71% 15 12,71%
Lunch 1,69% 2 1,69%
Zangya 1,69% 2 1,69%
Bra 25,42% 30 25,42%
Pan 3,39% 4 3,39%
Videl 30,51% 36 30,51%
Wszystkich głosów: 118
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Rulez2000 Dupa to ty jesteś i pewnie bynajmniej nie seksowna
z Vegetą to ty byś 5 minut nie pożył bo jak by cie zobaczył przy córce to by cie już bogowie na oczy nie widzieli....
poza tym [ ort! ] jako smarkaty 13-latek któremu szpiki pod nosem wiszą raczej nie miał byś szans ani u Bra ani nawet u Pan

Wybacz ostrość słonko ale jak mi taki guwniaż dupami sypie to mnie krew zalewa, podrośnij troche, zmądrzej to może będzie o czym gadać

Ps.Chomiczka Vegeta NIE jest tepym mięśniakiem

Angrenereg Kali The Neftys
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Nie, jest światłym człowiekiem, pragnacym wiedzy i edukacji swych dzieci. Zależy mu na szcześciu i wyższych wartościach. Stroni od prymitywnych form przemocy. Taaa...cały Veguś

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Nie, jest światłym człowiekiem, pragnacym wiedzy i edukacji swych dzieci. Zależy mu na szcześciu i wyższych wartościach. Stroni od prymitywnych form przemocy. Taaa...cały Veguś
To co napisałaś jest niewątpliwie prawdą, ale nie ma nic wspólnego z jego inteligencja bądź według ciebie jej brakiem. Vegeta mógł by chcieć edukacji swych dzieci ( o ile się nie mylę nie było powodów dla których moglibyśmy uznać że tej edukacji nie otrzymały ), Zależeć mu mogło by na szczęściu i wyrzszych wartościach takich jak miłość i przyjaźń ( na których mu zależało tylko tego nie okazywał ) mógł by stronić od przemocy i być przy tym imbecylem do kwadratu...

Angrenereg Kali The Neftys
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Angrenereg Kali The Nefty. Mi się wydaje czy ty się do mnie przyczepiłaś. Ja tylko wyrażam swoja opinnię (Chyba po to są fora no nie?). Będe chciał to zmądrzeje.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
O tak ja w rodzinie nie chciałbym mieć Vegety więc wole Videl z czasów szkoły
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Rulez2000 napisał(a):
Angrenereg Kali The Nefty. Mi się wydaje czy ty się do mnie przyczepiłaś. Ja tylko wyrażam swoja opinnię (Chyba po to są fora no nie?). Będe chciał to zmądrzeje.
Nie zawzięłam się, tylko wyrażam swoją opinię na temat twoich niedojżałych postów które przyprawiaja mnie o mdłości, wiesz że określenie kobiety jako "dupa" jest jedną z rzeczy [ ort! ] z które normalnie wybijam zęby.
Naucz się znaczeń słów których używasz to może porozmawiamy

Angrenereg Kali The Neftys
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
guwniaż
Chyba "gówniarz"?

No cóż, niestety, za osobę podążającą za światłem wiedzy z kagankiem oświaty trudno Vegetę nazwać .

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Kai Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Kai
Wiek: 32
Dni na forum: 6.716
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Bra rullez jest ładna miła. Bra jest moim zdaniem najodpowiedniejsza(a no i inteligentna:))
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Bra rullez jest ładna miła. Bra jest moim zdaniem najodpowiedniejsza(a no i inteligentna:))
No to jest wypowiedź człowieka cywilizowanego na temat kobiety...

A tak serio można wnioskować że Bra jest inteligentna bo jej rodzice byli bardzo inteligentni... w tym matka była geniuszem...


Ps Chomiczko nie poprawiaj moich błędów bo się w nich zakopiesz a to i tak nic nie da...

Angrenereg Kali The Neftys
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Ja wybralem Bulme choć Bra jest lepsza ale malo o niej wiemy .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
ja jestem za bulmą heehe jest najładniejsza a co do wieku to są kryształowe kule ona ma ostru charakterek i no ma ładne kształty

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim


Wiecie jak bym była facetem to chyba bym chciała ożenić się z Videl ( z tą za czasów gdy jeszcze trenowała ) albo C-17...
Ale nie jestem facetem więc nie głosuje w ankiecie

Angrenereg Kali The Neftys
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
jakbym byla facetem wybrala bym bulme : D
inteligentna, z charekterkiem, odpowiedzialna...no i calkiem nie brzydka: P szczegolnie ladnie wygladala podczas cell sagi, jak miala te proste wlosy przed ramiona i grzywke: P

ale jako, że facetem z tego co wiem nie jestem, to chyba wybralabym kakarotta ewentualnie future trunksa.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Tal-Rash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 39
Dni na forum: 6.683
Posty: 3
Skąd: Piła
Ja bym C18 poslubił bez zastanawiania. Jest przesłodka
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Angrenereg Kali The Nefty: Twoja ortografia też nie jest zbyt dojrzała. Żadnych wymówek typu "mam dysleksję/dysortografię". Zainwestuj w słownik ortograficzny albo przepuszczaj swoje posty przez Worda.
Rulez2000: Podzielam twoje zdanie na temat Vegety, chociaż fizycznie - niezły jest. No i jakby się mu wytłumaczyło o co chodzi, to i by mnie obronił.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Chi-Chi/Pan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Chi-Chi/Pan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.704
Posty: 6
Skąd: Rzeszów
Ja bym poślbiła Goku (dlatego mam w nicku Chi-Chi bo gościa bardzo lubie [dlaczego w mojej klasie chłopaki nie biorą z niego przykładu ]), ale musiałabym tyrać jak wół żeby w lodówce cokolwiek było
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Ja bym poslubil podczas trwania DB C18 bo jest piekna po prostu [ ort! ]. No a pozniej to Pan- oczywiscie jak by miala te 18 lat bo na czas trwania za mala jeszce zeby sie podobac(chociaz slodka i urocza jest ale nie dokladnie o to mi chodzilo). I tyle...

A! Jeszzce jedno. Nie kojaze Bra wiec nic nie mowie na jej temat ale widze ze branie ma niezle w ankiecie.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
A ja kojaże Bra i ją bym poślbił Wszyscy piszą że niechcieli by sie narazic Vegecie, ja bym sie z nim skumplowałi moze by mnie wytrenował No i by powstała nowa postac w db czyli Ja

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bucyk ussj2: 01.01.2006, 16:49
Charold Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.652
Posty: 1
Chibi Pan napisał(a):
Jak bym była facetem to videl!!!Vegeta ma niezłe ciałko i w ogóle [ ort! ] jest sexi więc go bym poślubiła!!!
Ja bym poślubił Bulme
Po pierwsze. Piękna inmteligętna ma wiele pomyłów. i wrażliwa takie koiety lubie najbardziej
SSJ3Goku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SSJ3Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.628
Posty: 9
Skąd: Pingwinówek;)
Ja bym wziął Videl. Ładna, zadziorna, mocny charakterek. Takie kobitki lubię. Tylko ten teść....
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Która z tych byś chciał poślubić w świecie DB?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook