Forum Dragon Ball Nao

» Kupię całą serię Db

tomyum
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.297
Posty: 1
Witam.
Chciał bym kupić całą serię Db,Dbz, Dbgt i filmy kinowe.
I chodzi mi o wersję z rtl7, z polskim lektorem.



Pozdrawiam
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
ja mam tylko dvdripy z oryginalnego wydania db,dbz,dbgt 500 coś odcinków też polski lektor ale wątpie czy ci sie spodobają bo są bez cenzury(dużo krwi), płytki oczywiście oryginalne z opakowaniami + tam różne gazetki nawet nie czytałem, na jednej płytce jest po 8 odcinków, 64 płytki dvd oryginałki moge sprzedać jak zainteresowany jesteś
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
florion napisał(a):
ja mam tylko dvdripy z oryginalnego wydania db,dbz,dbgt 500 coś odcinków też polski lektor ale wątpie czy ci sie spodobają bo są bez cenzury(dużo krwi), płytki oczywiście oryginalne z opakowaniami + tam różne gazetki nawet nie czytałem, na jednej płytce jest po 8 odcinków, 64 płytki dvd oryginałki moge sprzedać jak zainteresowany jesteś
Oryginalne płyty i z polskim lektorem? Co za bzdura, lol.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Naoista napisał(a):
Oryginalne płyty i z polskim lektorem?
Ja nawet takowych z polskimi napisami nie widziałem,a on ma z lektorem.


Naoista napisał(a):
Co za bzdura, lol.
Ciekawe,kto je u nas wydał i kiedy.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
A nie przyszło wam do głowy czasem, że jako zagorzały fan DragonBall od x czasu kolekcjonuje wszystko co związane jest z DB?? Więc tak posiadam oryginalne 100% wszystkie openingi i endingi wszystkich serii jakie wyszły w 100% bezstratnej jakości(8 lat temu na torrentach chyba tylko ja jedyny je mam hehe). Do tego 100% czyste odcinki DragonBalla, Z oraz GT nie jakies RAWY tylko w formacie AVI. Składanie polegało na wklepaniu przed czysty odcinek Openingu(idealnie mi to wyszło), tuż po openingu wkleiłem tzw. przypomnienie poprzedniego odcinka(identyko mi wyszło jak to było w TV), mało tego, odcinki nie mają żadnego loga TV a openingi i endingi w co pewnie wam trudno uwierzyć też nie!!! np.opening z DBZ ten co w TV leciał to właśnie dałem do serii DragonBallZ tak jak w TV i jest on 100% jakości jak już mówiłem ani nie posiada loga żadnego, przy dalszych odcinkach oczywiście zmieniłem ścieżke openingu na tą taką "ulepszoną" wiecie tam po BUBU te odcinki sie tak zaczynały. W DB zwykłym za dużo roboty nie było tylko Opening + Przypomnienie + Odcinek + Ending= 100% "Oryginalny" Odcinek 25 minutowy z PL podkładem(i nie jakis marny z sieci ponieważ tak sie składa Że JA POSIADAM SWOJE WŁASNE UNIKATOWE TV-RIPY PRZECHWYCONE TAKŻE W 100% JAKOŚCI LECZ Z NICH WZIĄŁEM TYLKO DŹWIĘK 100% CZYSTY TAK SIE SKŁADA HEHE). Podobnie z DragonBallZ: Opening + Przypomnienie + Odcinek + Ending= Pełny 100% Jakościowy Odcinek 25 minutowy PL, z GT też tak samo. Czyli teraz podsumowanie. Można powiedzieć, że posiadam "DVDRipy" bo naprawde odcinki są elegancko "sklepane". Opening ma tak samo powalającą jakość jak odcinek no i ending wraz z przypomnieniem. Nie ma żadnych odskoków ani różnic w obrazie. Cała ścieżka dźwiękowa jest wyrównana po całości od DB przez DBZ do GT. Porobiłem se okładki i rózne takie tam pudełka w czasach mojej "MANII" tym anime i tak został ten unikat naprawde nie kłamie! 64 płyty DVD dla przykładu może wrzuce odcinek DB albo DBZ albo GT do neta żebyście uwierzyli że istnieją porządne normalne tak jak w TV odcinki, tylko że 100 razy lepszej jakości i graficznej i dźwiękowej(sam cyfrowo przerabiałem całe soundtracki i podkłady i normalizowałem razem z podkładem openingów,endingów,odcinka,przypomnienia). Obraz w odcinkach jest tak jak mówie DOSKONAŁY i nie jest to jakiś REmastered ten co wyszed ostatnio tylko ORYGINALNY obraz taki jak był na DragonBoxach a chyba nie musze przypominać że DragonBoxy obejmowały 508 odcinków a to że w necie cudem jest odnalezienie np. 200 odcinka dbz z dragonboxu czy 30-58 GT czy 150-291 dbz to juz tylko i wyłącznie zasługa Maniaków którzy je posiadają a nie dzielą sie z innymi tak jak JA. Po co jak DEBIL jakiś miałbym wrzucać coś co jest no Unikat to mało powiedziane bo jak patrze na te SUPER jakościowe odcinki DBZ co są na necie to mnie śmiech bierze!!! Bez openingu, bez przypomnienia i endingu, ścieżka dźwiękowa w jednym odcinku lepsza w innym gorsza! Śmiechu warte!!!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A jaki to ma związek z moim pytaniem?

Napisałeś, że możesz sprzedać oryginalne płyty DVD z polskim lektorem. Jeśli coś jest skonstruowane przez Ciebie, to w żadnym wypadku nie jest to oryginalne (= oficjalne). Sam zresztą napisałeś, że masz tylko DVD-Ripy.

florion napisał(a):
Do tego 100% czyste odcinki DragonBalla, Z oraz GT nie jakies RAWY tylko w formacie AVI.
Poczytaj co to jest RAW, bo się kompromitujesz.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
* kompromitacja przeczytaj co to znaczy ja jestem tak obeznany w tym ze nawet nie chce mi sie pisac ze RAW=WMV dlatego od razu [ ort! ] pisze ze nie RAW(WMV) tylko w AVI je mam czyli supcio! i to na kompie bo na plytkach sa one odpalone jako DVD-Video
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Poczytaj co to jest RAW, bo się kompromitujesz.

Po postach widać, że pisać nie potrafisz, teraz udowadniasz, że czytać również.
Poza tym zachowujesz się jak znerwicowany dzieciak.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Naoista napisał(a):
zachowujesz się jak znerwicowany dzieciak.
Wiek: 24

Cóż...

Nie bardzo jest tu o czym dyskutować.A "oryginalnego" DB z lektorem na DVD należy włożyć "między bajki".Tyle.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kupię całą serię Db
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook