Forum Dragon Ball Nao

» Heja!

Hetman Ciemności Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hetman Ciemności
Wiek: 37
Dni na forum: 5.140
Posty: 4
Skąd: Z piekła :)
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.
Jestem Maciek. Interesuję się muzyką, oraz grami komputerowymi. Urodziłem się 6 czerwca 1986 (same szóstki ^ ^). Znajomi wołają na mnie zazwyczaj Szatan albo Demon, czasami Diabeł. Znany jestem także jako Antychryst. Jakoś od dziecka to do mnie przywykło. Jakbyście byli czymś więcej zainteresowani to zapraszam do pytania Z chęcią odpowiem wszystkim
Pozdrawiam,
Belzebub.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z którego jesteś kręgu, i koga tam pilnujesz?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.455
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Skąd takie szatańskie ksywki.. ?

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wiesz może, kiedy Zapatero się tam wybiera?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.861
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Ave jak trafiles na forum ?

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dwie szóstki to zdecydowanie za mało. No ale nic. Jak planujesz umilić nam życie na Ziemi Antychryście? Ujawniłeś się z samą porę. Dwa lata przed planowaną imprezą


A tak na poważnie witam. Baw się dobrze.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hetman Ciemności Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hetman Ciemności
Wiek: 37
Dni na forum: 5.140
Posty: 4
Skąd: Z piekła :)
franqey napisał(a):
Z którego jesteś kręgu, i koga tam pilnujesz?
Z VI, i pilnuję młodych, gniewnych!

Amino napisał(a):
Skąd takie szatańskie ksywki.. ?
A nie wiem, tak jakoś zostało po latach młodości

^Al Ed Upek napisał(a):
Nie wiesz może, kiedy Zapatero się tam wybiera?
Niestety nie

A trafiłem na forum dosyć przypadkowo, klikając nie ten button, który chciałem na jednej ze stron.

Trzy szóstki, bo czerwiec to 6 miesiąc w roku
A jak umilę wam życie? Szatańska tajemnica! Hahahaha!


Pozdrawiam,
Belzebub.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hetman Ciemności napisał(a):
A jak umilę wam życie? Szatańska tajemnica! Hahahaha!
Byle zgodnie z regulaminem

Pozdrawiam.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ale pseudonimy Gość wymiatasz

Baw się dobrze.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hetman Ciemności napisał(a):
Znajomi wołają na mnie zazwyczaj Szatan albo Demon, czasami Diabeł. Znany jestem także jako Antychryst.
Niech Ci będzie...Mi tam bez różnicy...

Hetman Ciemności napisał(a):
A jak umilę wam życie? Szatańska tajemnica! Hahahaha!
Hm...jak odwalisz trzodę to skończysz z banem... Mam jednak nadzieje,że pozytywnie nas zaskoczysz.

Z zatem:

Witam Cię Macieju,to znaczy Belzebubie na DB Nao.Życzę dobrej zabawy i zachęcam do aktywności.Mam nadzieje,że uda Ci się wkomponować w naszą forumową społeczność.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hayato: 26.03.2010, 17:04
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Hetman Ciemności napisał(a):
Z VI, i pilnuję młodych, gniewnych!
to powinieneś trafić na to forum:
http://www.samosia.pl/

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Witam, miłego pobytu, Skąd jesteś?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Asaki
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.156
Posty: 16
Skąd: Okolice Gorzowa Wlkp.
Laru napisał(a):
Dwie szóstki to zdecydowanie za mało.
Hm...Laru jeśli chodził tobie o te szóstki co napisał to ma 3-czyli wszystko gra. Czerwiec to 6 miesiąc w roku... (sorry rzuciło mi się w oczy twój post).
Witam bardzo serdeczne Belzebubku xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Hetman Ciemności napisał(a):
Trzy szóstki, bo czerwiec to 6 miesiąc w roku
Asaki napisał(a):
Hm...Laru jeśli chodził tobie o te szóstki co napisał to ma 3-czyli wszystko gra. Czerwiec to 6 miesiąc w roku... (sorry rzuciło mi się w oczy twój post).
Proponuję zebrać jeszcze z 20 osób, i wytknąć to Laru żeby się poczuła jak gówno. Jak się jej należycie dosra, to może zacznie się zastanawiać co pisze, i w końcu pojmie że człowiek nie ma prawa niczego przeoczyć.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Asaki
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.156
Posty: 16
Skąd: Okolice Gorzowa Wlkp.
Haha Frangey nie zwróciłam uwagi Laru specjalnie, po prostu [ ort! ] rzuciło mi się to w oczy, i nie przesadzaj z ty poczuciem jak gówno-bo na pewno [ ort! ] nikt nie miał tego na myśli...lekka przesada.
Proponuje skończyć już ten temat.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Asaki, doskonały post, milordzie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie jestem głupia i nie trzeba mi wyjaśniać tego samego dwa razy. Antychryst pisał o tym wcześniej, więc nie było potrzeby, żebyś pisała drugi raz to samo. Jak chcesz sobie nabić postów, to rób to inteligentniej


Asaki napisał(a):
i nie przesadzaj z ty poczuciem jak gówno-bo na pewno [ ort! ] nikt nie miał tego na myśli...lekka przesada.
To była ironia...

A do Belzebuba: Póki co milczysz. A szkoda, bo ciekawa jestem, jakie masz poglądy

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Asaki napisał(a):
lekka przesada.
Jesteś jeszcze zbyt krótko na Nao, by zrozumieć i docenić ekspresje słowną Franka.

Laru napisał(a):
Nie jestem głupia i nie trzeba mi wyjaśniać tego samego dwa razy.
Cóż...jak mawiał Mencjusz:"Nieszczęściem ludzi jest to, że lubią być nauczycielami innych.".Widzę,że w tej kwestii Asaki nie jest wyjątkiem.

A Belzebub,faktycznie jakiś milczący...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Generalnie, to nie nabiła sobie posta w bardziej bezpardonowy i chamski sposób jak inni, któzy piszą cześc. Napisała i dorzuciła swoje 2 słowa. : >

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.597
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
No pacz pan, parę dni przed Wielkanocą sam szatan na Nao zawitał. ;p Btw miłego pobytu i dobrej zabawy.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Heja!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook