Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» X JAPAN ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Cóż utwór wypada bardziej ambitnie aniżeli "JADE" za sprawą dobrej gitary PATY i niezłej solówki SUGIZO, tylko refren taki jakiś popowy się wydaje, zwłaszcza jak TOSHI podskakuje i jakoś tak Violet UK zalatuje. Resztę się dosłyszy jak wydadzą studyjną wersję.

Kamzo napisał(a):
A ja sądzę, że nie jest to ostateczna wersja nowego PV. Przypuszczam, że video zawiera tylko część scen z klipu. Jednak bardziej upewniła mnie ścieżka dźwiękowa. Nie dość, że po japońsku (a miało być po angielsku), to do tego z jakiegoś wykonania live.
Zdjęcia z PV które podałem kilka postów wyżej wydaja się być kompletne i pokazane w tym "tworze" jednak audio podpada chyba, że było to zamierzone, w końcu klip opowiada jak członkowie się "przebudzili" i zbierają sie w wyznaczonym miejscu na występ i chcieli zachowac oryginalną RN. Cóż zobaczymy, na pewno bliżej do poznania prawdy, jak dalej.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.791
Posty: 514
Skąd: Pluton
Ja też jestem za tym, że to jednak nie 100% pevka, z paru tam jeszcze szczegółów, w które nie będę się zagłębiać, bo może i tak są mylne.

Btw.1. nie wydało Wam się dziwne, że Heath nie został wezwany iksem w jakimś gadżecie:P? Pata tam przynajmniej w bryce siedział A Hetka maszerował dopiero na miejscu, a jakby nie patrzeć już nie jest "cieniem" w zespole
Btw.2. śliczna scena z Sugim, idealnie do Niego pasuje (:
Btw.3. świetne buty Yo, no ale to tak na marginesie :p


Blanc侍KATZ napisał(a):
refren taki jakiś popowy się wydaje, zwłaszcza jak TOSHI podskakuje
Eee tam, wakacje, latooo o co chodzi, dobrze się słucha, cicho Nie no, a nieco poważniej już, to racja także Violet UK mi się skojarzył, ale co się dziwić (nawiązania pewno się nieraz jeszcze pokażą, o ile nowe wydania nas zaszczycą : >) skoro oba czynniki mają jeden wspólny 'personalny aspekt' [: Zresztą jakby na to nie patrzeć minęło już kupę lat, więc i wpływy muzyczne są inne.
Utwór wpadł w ucho, modernizacja owszem jest, ale optymistycznie jestem nastawiona do efektu końcowego. Pożyjemy, zobaczymy.

Pozdrawiam (:

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
X JAPAN zdaje się powracać do długo oczekiwanego rytmu i na październik zapowiedzieli kontynuacje swojej światowej trasy koncertowej, tym razem odwiedzą USA i Kanadę. Jak na razie pewne jest to, że odwiedzą następujące miasta: Vancouver, Seattle, San Francisco, Boston i Atlantę. Lista ta może sie jeszcze zmienić, mogą dojść kolejne (pewnie l.A i NJ). Więcej szczegółow zostanie podane wkrótce.

A Sugiemu, który skończył 41 latek życzę wszystkiego dobrego, noi sukcesów w twórczości solowej jak i z X'ami no i co niektórzy maja nadzieje z LS

EDIT:
Tutaj "Born to Be Free" sample w jakości studyjnej.
http://www.youtube.com/watch?v=MLS_KtcQT5U

Oraz preview konecrtów na Lollaplooza i w Jokohamie (w poczatkowych minutach w tle chyba kolejny, nowy utwór X )
http://www.youtube.com/watch?v=-LoscTf7YWw


Pozdrawiam
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.068
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
http://legend-x.jp/movie/

Wbijać i oglądać Fragmenty trzech nowych klipów X JAPANA, czyli "Jade", "Rusty Nail" i "Kurenai" (chociaż do tych dwóch ostatnich wciąż jest tylko podkład z występów live).
Ciekawe jest to, że można głosować, które PV chcecie zobaczyć w całości (przycisk pod każdym video). Ja zagłosowałem na "Jade" (można oddać jeden głos dziennie).

Pozdrawiam

PS. Bonus to video do "Endless Rain" i "Jade" z nagraniami z udziałem publiczności w L.A. (na początku stycznia tego roku).

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.362
Posty: 72
Born to be free fajne bardzo podoba mi się. Refren wpada w ucho bardzo. <Moze dlatego, ze jest nieco popowy własnie ale to nic gitarki sa dobre
Widziałam te urywki teledysków i powiem, ze zupełnie nie w ich stylu. Brakuje mi dawnego X-Japan, ale no juz nic sie nie zmieni. Było sie wcze.sniej urodzić hehe ale nie ma co narzekac. Jak wygram gdzies 10 tys. to moge nawet ich gdzieś na zywo zobaczyc, bo powracaja w końcu na scenę
Rusty nail teledysku jeszcze nie widziałam, bo długo sie ściaga hehe
-----------------------------
Obejrzałam i stwierdzam, ze jest w niektórych momentach trochę śmieszny xD Jesli chodzi o całośc to super naprawdę, ale np. jak Yo wozi sie z ta paszczurowata laską xD albo Rozśmieszyło mnie to jak Toshi siedział obok tych lasek, jedna mu włos podnosiła, a ten sie gapił w ten telefon haha Fajny jest ten motyw, ze wszędzie gdzieś sie pokazują te X (iksy) ale ogólnie to naprawdę super tylko juz trochę nie w ich stylu. a pioesnka wiele sie nie zmieniła, Tylko Toshiemu wokal chyba troche, ale to pewnie barwa sie z wiekiem zmienia

Misuzu
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.791
Posty: 514
Skąd: Pluton
A mnie w zasadzie ciekawi feudalne "Kurenai", jeszcze nie zagłosowałam xD, więc możliwe, że na to pójdzie mój głos. Póki co widziałam trzy sample, byłam ciekawa czy strzelającym nie jest kto z eXu, ale chyba nie xD Także rolę Yo już jakoś się podchwycić można, to i reszta załogi ciekawi

Właśnie, przypomniało mi się jeszcze, że niezwykle miło się czytało relację z konferencji na JAME, to chyba najsympatyczniejsza - we własnym odczuciu - rozmowa eXu jaką ostatnio poznałam Na yt można oczywiście zobaczyć pogadankę, ale piszę, że jakby kto (wspomniane) Forever Love z tego znalazł, to niech zarzuci linkiem

Btw. Taiji ma wystąpić na koncertach w Yokohamie (?)

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
edhel napisał(a):
Forever Love z tego znalazł, to niech zarzuci linkiem
prosiem http://www.youtube.com/watch?v=PJ-kv6aJ7bM&feature=related


edhel napisał(a):
Właśnie, przypomniało mi się jeszcze, że niezwykle miło się czytało relację z konferencji na JAME, to chyba najsympatyczniejsza - we własnym odczuciu - rozmowa eXu jaką ostatnio poznałam
Jest tak, ponieważ jak sam Yo powiedział, teraźniejszy X jest bardziej zżyty niż ten poprzedni poprzedni. I maja nadzieje, że mimo tych przeciwności losu jakie go spotkały wreszcie wrócą na normalne tory i urzekna jeszcze nie jednego fana. Z wywiadów, to polecam jeszcze ten http://www.jame-world.com/pl/articles-65581- ... oshim.html


edhel napisał(a):
Btw. Taiji ma wystąpić na koncertach w Yokohamie (?)
Tak to prawda, TAIJI będzie gościem specjalnym , zbliżających się wielkimi krokami dwóch dni w Jokohamie. Koncert ten będzie emitowany przez znana muzyczną stacje WOWOW, więc będzie można obejrzeć, jak pojawią ie linki lub jak ktoś znajdzie jakiegoś streama, to nawet na żywo ;p

Wielkimi krokami, zbliża się tez studyjna wersja "Jade" która ma być wydana jako singiel, na iTunes do koncertu w Lollapaloozie. A propos właśnie "Jade" tu jest urywek teledysku, w którym Yo zmienia się w wilkołaka http://www.youtube.com/watch?v=06Utp4BIAXY


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.791
Posty: 514
Skąd: Pluton
dziękujem a nawet bardzo ładnie dzienkujem
Heh, podczas oglądania sobie pomyślałam "trzech okularników" xD

Blanc侍KATZ napisał(a):
Jest tak, ponieważ jak sam Yo powiedział, teraźniejszy X jest bardziej zżyty niż ten poprzedni poprzedni. I maja nadzieje, że mimo tych przeciwności losu jakie go spotkały wreszcie wrócą na normalne tory i urzekna jeszcze nie jednego fana. Z wywiadów, to polecam jeszcze ten http://www.jame-world.com/pl/articles-65581- ... oshim.html
Nom, czytając te słowa "słychać było", że to prawda - i bardzo dobrze Oby w końcu wszystkie plany poszły im w realizacji jak po maśle, myślę że nie tylko fani by se wytchnęli, ale i sami członkowie
Tia, zastanawia mnie tylko to "niedomaganie" w ręce Yo i planowany zestaw cięższych kawałków. Cóż, złoty środek to podstawa i byle zaś nie przeholował na starcie
Polecany artykuł już znam Z wywiadów na Jame zawsze najbardziej na takowe tłumaczenia czekam, bo to zacna lekturka


Blanc侍KATZ napisał(a):
A propos właśnie "Jade" tu jest urywek teledysku, w którym Yo zmienia się w wilkołaka http://www.youtube.com/watch?v=06Utp4BIAXY
Czekam już tylko na pełen zestaw tych teledysków, bo każdy z nich wydaje się zarąbisty Ach, ten wilk mnie zafrapował... ten zwierzęcy feromon !

Btw. uważam, że w Jade, Pata najbardziej "czasowo" się wbił w tło tego pałacu :p Tak, jakby urodził się w tamtych czasach, nie wiem jak to ująć, ale w wyglądzie innych widać nowoczesny polot, a Pata to taki Pata

Pozdrawiam!

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.362
Posty: 72
Blanc侍KATZ napisał(a):
A propos właśnie "Jade" tu jest urywek teledysku, w którym Yo zmienia się w wilkołaka http://www.youtube.com/watch?v=06Utp4BIAXY

Co do tego to, o co chodzi w tym filmiku?

JAk zobaczyłam na początku urywki z koncertów sprzed 1997r. to normalnie az mi sie płakać chciało. To jest takie niesamowite.....

A i edhel gdzie ty masz tego Patę?
Ano Bo Pata to Pata. Jest zarąbisty

Misuzu
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.791
Posty: 514
Skąd: Pluton
Misuzu napisał(a):
Co do tego to, o co chodzi w tym filmiku?
O ile się nie mylę, to "coś" z pachinko ma ten filmik wspólnego i to dosyć mocne "coś" Bodajże nazwa Visual Shock, ale niech odp osoba, która rzetelniej będzie potrafiła się wypowiedzieć. Może nawet już o tym ktoś tu pisał.


Misuzu napisał(a):
A i edhel gdzie ty masz tego Patę?
Ano Bo Pata to Pata. Jest zarąbisty
To najpierw się pytasz, a później też to stwierdzasz ? Heh, nie no żartuję, nie czepiam się

Misuzu, chodziło mi o aktualny prew, a nie o urywkę z wilkołakiem w linku Katza
-> http://www.youtube.com/watch?v=eMQzpqRMBkA&feature=related

Pozdrawiam.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.362
Posty: 72
edhel napisał(a):
To najpierw się pytasz, a później też to stwierdzasz ? Heh, nie no żartuję, nie czepiam się


Pozdrawiam.
No bo ja nie musze nic ogladać zeby to wiedziec hehe
A to! widziałam to już Ale Pate tak krótko pokazują. Łech. xD Fajnie przy tej harfie wygląda. Ma gościu coś w sobie
Ale Yoshiki z ta babka to mnie rozwalają xD oni nawet to takie pijane spojrzenie maja podobne haha poza tym Yo niefajnie wygląda w tym makijażu. Jakiś taki dziwny

Misuzu
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jak jeszcze jesteśmy przy temacie, to ogólnie dostępny rzekomy teledysk do "Rusty Nail" nie jest pełen. Dzisiaj oglądałem making tych PV i w RN jest scena w której Toshi stoi tym sportowym autem na światłach w korku i podjeżdża na motocyklu HEATH , który go zabiera ze sobą ;p

http://www.youtube.com/watch?v=G_rRVI7ybac

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj, miał miejsce debiut X'a na amerykańskiej ziemi. nie mogę na razie stwierdzić jak wypadł, gdyż info piszę na świeżo, po obejrzeniu (razem z Kyanna) lipnych kilku fragmentów jakiegoś streama, który się zawieszał. Na jakikolwiek całokształt musimy poczekać przynajmniej kilka godzin.

Setlista, z Lollapaloozy:
01. Rusty Nail (Nowa wersja, po angielsku)
02. Jade
03. Kurenai
04. I.V.
05. X
06. Tears

Cóz pozostaje czekać, na dobrej jakości filmiki na YT. No i yo chyba znów nie dotrzymał słowa, gdyż w czasie festiwalu miał być wydany singiel "Jade"

Polecam przed snem lekture, w postaci ekskluzywnego, nowego wywiadu http://www.jame-world.com/pl/articles-65942- ... oshim.html udzielonego przez Yo i Toshi'ego na japan Expo, który ukazuje kilka nowinek odnośnie albumu, przyszłości, relacji itp.

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.362
Posty: 72
Oł yee! Pewnie dali czadu!! Publiczność pewnie miała mało. W końcu zagrali tylko 6 piosenek ;]

Apropo X-Japan. Miałam dzisiaj straszny koszmar, ale naprawdę się przestraszyłam xD Oglądałam wiadomości, we śnie oczywiście, i pamiętam, ze zaczeli informować: "Jeden z członków X-Japan - Heath albo Hide (tego właśnie nie zrozumiałam) tajemniczo zaginął. Trwają poszukiwania". Chciałam to cofnąć do tyłu (bo mam N) i zrozumieć o którego chodziło, ale za nic się nie dało. Telewizor się przyciął i wszystko zaczęło wariować xD ani to cofnąć ani włączyć od nowa. Normalnie myślałam, że to koniec świata xD
Podejrzewam, ze pewnie chodziło o Heatha, no bo z jakiej paki Hide xD ale w snach wszystko jest mozliwe xD

Misuzu
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Obraz

Tutaj macie fotki: http://www.flickr.com/photos/lollapaloozafes ... 874487116/

a tutaj filmiki:

http://www.youtube.com/watch?v=VWpaWf7VnXQ
http://www.youtube.com/watch?v=pnZJE-rE4Zc
http://www.youtube.com/watch?v=l_g_FeSfR8Q
http://www.youtube.com/watch?v=s-N74cXgs8A
http://www.youtube.com/watch?v=NPBbVqvOD6I


Misuzu napisał(a):
Publiczność pewnie miała mało. W końcu zagrali tylko 6 piosenek ;]
Zagrali 6, gdyz to był festiwal, i każdy wykonawca musiał zmieścić się w określonym czasie, ludzi nie było wcale mało, moze nie tak jak w Tokyo Dome, ale było całkiem sporo ;p. amerykanie jeszcze beda mieli okazje zobaczyć pełnie X JAPAN, gdyż jak wyżej napisałem, jeszcze w tym roku planują trase po USA.

Musze przyznać, ze nowa RN jak na razie słabo się prezentuje (albo lipna jakośc zaniża jeszcze pełne wrażenie), nowe Kurenai wypada lepiej.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.068
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
po obejrzeniu (razem z Kyanna) lipnych kilku fragmentów jakiegoś streama, który się zawieszał.
Taa, też próbowałem coś zobaczyć na USTREAM. Niestety, chociaż na początku wydawało się, że wszystko będzie działać w miarę dobrze, to później albo zacinało się na długo, albo przekaz znikał w ogóle.
Natomiast na radiu i livestream ze strony Lollapalooza, można było usłyszeć jakiś inny szajs, który grał w tym samym czasie co X.
Z kolei "zajebista" stacja MTV nadawała w tym czasie wywiady z jakimiś frajerami -_- (grających X JAPAN było tylko słychać trochę gdzieś w tle)

Katz napisał(a):
01. Rusty Nail (Nowa wersja, po angielsku)
Tak, ale refren chyba został po japońsku ("Kurenai" również zagrali w nowej wersji. Po angielsku i z dłuższym początkiem. Oprócz gitary hide doszły skrzypce SUGIZO i fortepian Yoshikiego).
Należy również wspomnieć, że mają nowe intro rozpoczynające koncert. Na pewno usłyszymy je także na występach w Yokohamie.

Katz napisał(a):
06. Tears
Z tego co wyczytałem, nie zagrali tego utworu, a był jedynie puszczony z taśmy, na zakończenie występu (jednak w nowej wersji po angielsku).

Misuzu napisał(a):
Publiczność pewnie miała mało.
Na video tego nie widać, ale było całkiem sporo. To naprawdę duży festiwal ^_^

Katz napisał(a):
albo lipna jakośc zaniża jeszcze pełne wrażenie
Przy tej jakości ciężko coś więcej powiedzieć.
Chociaż mam już teraz pewne zastrzeżenia. Przede wszystkim: przy solo gitarowym "Rusty Nail" i "Kurenai" użyli ZNOWU playbacku hide No i po drugie duża wpadka Yo przy "X" (w pewnym momencie nieźle się pogubił).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.362
Posty: 72
Mam takiego lipnego neta, ze nie moge teraz tego obejrzec -_- shit!

A pisząc: Publiczność pewnie miała mało miałam na mysli, że bedzie miała mało X-Japan, a nie ze publiczności było mało xD To wiadomo, ze na x'ach zawsze jest duzo hehe Bo wiecie fani czuja niedosyt zawsze
A to, że jest festival to zrozumiałe, ze tak mało piosenek

Misuzu
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kamzo napisał(a):
Tak, ale refren chyba został po japońsku ("Kurenai" również zagrali w nowej wersji. Po angielsku i z dłuższym początkiem
RN było w całości po angielsku, Kurenai zgadza się, było w refrenie po japońsku, o czym YOSHIKI wspominał w wywiadzie, że tak ma być.

http://www.youtube.com/watch?v=PtEN_mWRHhw&hd=1 (tutaj RN i ja tam słyszę angielski )


Kamzo napisał(a):
Przede wszystkim: przy solo gitarowym "Rusty Nail" i "Kurenai" użyli ZNOWU playbacku hide No i po drugie duża wpadka Yo przy "X" (w pewnym momencie nieźle się pogubił).
Boje się, ze przez takie wtopy i kombinowania X JAPAN może rozmienić się na drobne. Zamiast kombinować ze starymi piosenkami przez te 2 lata, to powinni wydać jeden nowy album. Skoro twierdzili, ze jest to nowy X (w sensie relacji) to powinien taki być, wydając zupełnie nowy album. a hide odszedł i nic tego zmieni, trzeba żyć dalej i jedynym słusznym "wystarczającym" upamiętnieniem jego obecności w zespole podczas koncertów powinna być któraś z jego gitar i maskotka.

Ja nadal czekam na coś studyjnego i mam nadzieje, ze po pełnym zgrzytów wyczekiwaniu jednak mile mnie zaskoczą.

A propos koncertów w Jokohamie, to koncert 15-stego, będzie można obejrzeć zdaje się, z tego streama http://www.dmm.com/digital/music/xjapan/ Rozpocznie sie o 17:30 (czasu japońskiego) czyli u nas to będzie 10:30.

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.068
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
RN było w całości po angielsku
Fakt, na video, do którego podałeś link, słychać to (w miarę) wyraźnie. Wcześniej bazowałem tylko na tym co usłyszałem na przerywającym USTREAM. Mój błąd.
A tak poza tym - biedny PATA xD! Pierwszy utwór, pierwsze nuty, a tutaj już problemy z gitarą xD Ciekawe co się stało (może jakaś struna poszła).
Swoją drogą, z tego co zauważyłem, podczas całego występu nie tylko jemu przytrafiły się problemy ze sprzętem

Katz napisał(a):
Zamiast kombinować ze starymi piosenkami przez te 2 lata, to powinni wydać jeden nowy album.
A niech grają nawet stare utwory w większości (wiele z nich nie było granych od daaawna. I wiele z chęcią bym ponownie usłyszał)! Tylko niech skończą z tym playbackiem (ewentualnie niech sprawdzą go do minimum, czyli solo z jednego, dwóch utworów)...

Katz napisał(a):
A propos koncertów w Jokohamie, to koncert 15-stego, będzie można obejrzeć zdaje się, z tego streama http://www.dmm.com/digital/music/xjapan/ Rozpocznie sie o 17:30 (czasu japońskiego) czyli u nas to będzie 10:30.
Niestety, na tej stronie tylko po odpowiedniej opłacie.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.714
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » X JAPAN
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook