Forum Dragon Ball Nao

» Moc Majin Vegety

Strony:   1, 2, 3, 4

Czy Vegeta osiągnął SSJ2 przed spotkaniem Babidiego?

Czy Vegeta osiągnął SSJ2 przed spotkaniem Babidiego?
Tak 52,31% 34 52,31%
Nie 47,69% 31 47,69%
Wszystkich głosów: 65
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.079
Posty: 92
Ja uważam, że Babidi pomógł osiągnąć Vegecie poziomy SSJ. Skoro siął osiągnięta przez Vegete po opętaniu zaimponowała jemu samemu, to musiał to być przełom. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy z walki Goku z Vegetą. Czemu Kakarotto nie przemienił się w SSJ3 podczas walki z księciem. Oszczedził by wtedy wiele ludzkich istnień, które odebrał Vegeta podczas 25-ego Tenkaichi Budokai.

Obraz
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.090
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Czemu Kakarotto nie przemienił się w SSJ3 podczas walki z księciem. Oszczedził by wtedy wiele ludzkich istnień, które odebrał Vegeta podczas 25-ego Tenkaichi Budokai.
Poziom SSJ3 kosztował bardzo dużo energii, w obliczu narastającego niebezpieczeństwa, jakie w przyszłości miało nadejść, taka przemiana w walce z Vegetą nie miała sensu . Poza tym istniały Smocze Kule więc ludzi można było wskrzesić. Myśle, że Goku szanował Vegetę, wiedział, że przemiana w SSJ3 na jego oczach może rozzłościć go na maxa (biedny książe chciał zawsze dorównać Goku, a tu nawet dodatkowa moc od Babidiego nic nie dała). Podczas walki z buu Goku nie miał już wyjścia, gdyż chodziło przecież o losy Wszechświata.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja uważam że Vegeta potrafił prędzej osiągnąć poziom SSJ2 tylko nie mnieł prędzej okazji żyby to pokazać.

Albo nie umniał prędzej osiągnąć poziomu SSJ2 i te jego głupie zachowanie w czasie walki Dabury z Son Gohanem SSJ2 to tylko jego nerwy i jego wielka pycha bo może myślał że jak osiągnoł poziom USSJ to jesy najlepszy na świecie.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Wydaje mi sie, ze Vegeta juz osiagnal SSJ2, tylko jego sila byla nie wystarczajaca tzn mowiac krotko poki nie byl Majinem byl slabym SSJ2 czyli byl gdzies na poziomie Gohana podczas walki z Dabura...a gdy stal sie Majinem byl bardzo silnym SSJ2 takim jak Gohan podczas walki z Cellem albo i nawet silniejszym...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.141
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
dla mnie Vegeta moze był SSJ2 ale tego nie pokazał bo nie miał okazji aby pokazać swoją moc

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.141
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Patryk SSJ napisał(a):
dla mnie Vegeta moze był SSJ2 ale tego nie pokazał bo nie miał okazji aby pokazać swoją moc
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.134
Posty: 222
Skąd: Leszno
mysle ze vegeta przez te kilka lat opanował poziom SSJ2 ale nie zdalał go pokazac na turnieju i zgadzam sie z wypowiedzia powyzej desmatrix'a Vegeta sprawail wrazenie opetanego ale tak naprawde nim nie byl

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.062
Posty: 31
Witam jestem tutaj nowy. Zacznę od tego, że 7 lat to naprawdę spory czas i nie wyobrażam sobie żeby Vegeta nie był wstanie opanować poziomu SSJ2. Nie wiemy jakie stosował metody treningu i czy było to wyłącznie w komorze grawitacyjnej. W każdym razie treningów z pewnością nie zaprzestał ponieważ był wojownikiem, odwieczna rywalizacja między nimi również była napędem żeby stawać się coraz doskonalszym. To co zrobił Babidi jak dla mnie służyło jako ,,dopalacz'' by wzmocnić jego siłę, widocznie po walce z Yakonem stwierdził że i tak Songo jest od niego silniejszy. Potrzebował pewności siebie czyli dawnej bezwględności by w końcu stoczyli od dawna uzgodniony rewanż.
cotlet
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.059
Posty: 15
Witam wszystkich jest to mój pierwszy post
Nie będzę przytaczał cytatów, ponieważ wszystkie ważniejsze juz zostały przytoczone
Jak dla mnie jest oczywiste że Vegeta osiągnąl już wcześniej poziom ssj2 ,wydaje mi się ,że opętania AŻ tak by go nie wzmocniło ponieważ był bardzo mocnym ssj2, toczył wyrównaną walkę z Goku ssj2 (wg mnie jednak Goku gdyby nie to ,że też miał ochotę na ten pojedynek i chciał się nim podelektować ,to pokonał by Vegete bez zmiany w ssj3, co było pokazane podczas walki z kid Boo z którym ssj2 Goku radził sobie lepiej niż ssj2 Vegeta). A jak wiadmo Goku mógł już się zmienić w ssj3, więc musiał perfekcyjnie panować nad ssj2,
A co porównania ich siły z Gohanęm to uważam to za bezsensowne, Gohan gdy się zmienił w ssj2 musiał miec podobny poziom do poziomu Goku czy Vegety po pierwszej zmianie w ssj2 , zaraz fani gohana pwenie powiedzą mi, że Vegeta dopiero dzięki opętaniu zbilżył się do poziomy gohana z walki z Cellem.
To co pokazał Gohan podczas walki z Daburą było sflaczałym ssj2. Gohan umiał się zmienić w ssj2, ale był roztrenowany i jego ciało nie było w stanie kożystać z możliwości jakie dawał ssj2 i z jego wielkiej energji. W przeciweństwie do Goku i Vegety, którzy chcieli się nareszcie zmieżyć i musieli sie jak najlepiej przygotować

http://www.otwieramy.pl/?p=65962
kilknij żeby chociaż zobaczyć co to jest
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.505
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Vegeta już przed turniejem zdołał osiągnąć poziom SSJ2 ale po prostu nie zdążył tego pokazać na turnieju bo wiadomo było ze sytuacja się skomplikowała po tym jak wyssano energię Gohana a następnie nasi bohaterowie ruszyli w pościg za wojownikami Babidiego co z kolei doprowadziło do tego ze Vegeta pozwolił się dać opanować dla Babidiego z myślą ze to pozwoli mu zdobyć jeszcze większą moc poprzez czary

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
angar
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.023
Ostrzeżenia: 1
Posty: 16
Skąd: 33333333
podczas treningu z trunksem jest ssj wiec mysle ze tylko dzieki mocy babidi mogl sie zamienic,potem oczywiscie tez jak walczyl z kid buu
Nordbard Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Nordbard
Wiek: 32
Dni na forum: 5.166
Posty: 38
Skąd: Solstheim
Hidden napisał(a):
Jakim cudem Vegeta SSJ mógł się uważać za silniejszego od SSJ2 czy od Dabury?
Zauważ, że Gohan walczył z Daburą na poziomie SSJ1, o czym ewidentnie świadczy aura (w mandze i anime) jak i włosy Gohana.
Jedynym wyjaśnieniem jest to, iż potrafił już osiągnąć SSJ2 zanim go opętał Babidi.
No niekoniecznie, mógł po prostu dzięki ciężkiemu treningowi być tak silny, że mógłby pokonałby Daburę.
Dlaczego więc wielu mówi (a jeszcze więcej im przytakuje) że osiągnął go przy pomocy czarów?
Prawdopodobnie dlatego, że sam Vegeta powiedział, że moc Babidiego tylko uczyniła go silniejszym. Być może nawet tego mu było potrzeba, być osiągnąć poziom SSJ2.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Moc Majin Vegety
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook