Forum Dragon Ball Nao

» Zjazd

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Na Woodstock się zbierzta W każdym bądź razie ja jadę i mogę przy okazji z kimś się spotkać : )

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Wiek: 28
Dni na forum: 5.005
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
taa... nie przypominajcie mi o grunwaldzie...
mówili mi w bractwie, że raczej będę mógł wystąpić w bitwie a tu klapa ;/
nawet nie mogłem pojechać obejżeć walki

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Facet, jesteś tu pierwszy dzień, być może Focusa łapa świerzbi, żeby ci dać za coś osta. Masz 14 lat. Matka ci na wszystko pozwoli? A nawet jeśli, to co ty masz za interes z tego zlotu. Drugi to samo, choć jest starszy. Szczerze mówiąc, jestem przerażony tym co zobaczyłem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Facet, jesteś tu pierwszy dzień,
Hehe...niektórzy to są szybcy.Ledwo się zarejestrują,a już chcą się spotykać w realu. Hola,hola najpierw wypadało by się co nieco poznać tu na Nao.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Wiek: 28
Dni na forum: 5.005
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Do Al Ed Upek : Nie bój się... jeżeli miałbym jechać na takie coś to pozwolenie na 100% bym miał ;]

Do Hayato : Wiem, wiem tylko tak jak czytałem to trochę się zdziwiłem bo najpierw wielkie ustalania a potem jakieś dyskusje że ktoś w michę dostanie ;D

A tak wgl. to na razie nawet nie chciałoby mi się jechać bo mam jeszcze treningi fechtunku a chociaż na 1 nie przyjść to dla mnie katastrofa ^^
Jeżeli chodzi o to co napisałem to tylko i wyłącznie żeby ewentualnie trochę pomóc i nakierować na sedno sprawy XD

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
GorHot napisał(a):
Do Al Ed Upek : Nie bój się... jeżeli miałbym jechać na takie coś to pozwolenie na 100% bym miał ;]
Dzięki, właśnie zacząłem się bać.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Wiek: 28
Dni na forum: 5.005
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Pisałem...
Tak czy inaczej to i tak by mnie tam nie było bo mam treningi a na nie przychodzę zawsze
Tak więc o mnie bać się nie musisz, poza tym nie jestem głupi, żeby po 3 dniach na forum od razu jechać na zlot.

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja tam z Tobą GotHot mogę wyskoczyć na Tymbarka, w sumie Bydgoszcz niedaleko.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ishido, zapraszam do Łosic. Może coś mocniejszego niż Tymbark się znajdzie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hako za młody jesteś na alkohol

A co do samego zjazdu, to z góry wiadome jest, że nie wyjdzie, a szkoda.
Gdyby trafiła się jakaś chętna osoba, która zajęłaby się organizacją to pewnie i chętni by się znaleźli.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jakby była zrzuta, to mógłbym się zająć

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
zrzuta w sensie?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
W sensie choćby za pole namiotowe na kilka dni. Wydaje mi sie, ze namioty to najtansza, a zarazem najlepsza perspektywa dla wielu forumowiczów

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zbiórka pieniędzy na coś konkretnego, np na nocleg lub coś w ten deseń.

Powiem tak, jak ktoś chce się spotkać z jakąś (lub kilkoma) osobami to się zapewne spotka, ci co chcą się spotkać to z reguły userzy powyżej 20 roku życia, więc jest im o tyle łatwiej, ze już mogą poruszać się po tym świecie bez podstawowych ograniczeń, a ze aktualnie większość użytkowników forum to młodzież w wieku 15-16, to jako "zlot" w pełnym tego słowa znaczeniu funkcjonować nie może, gdyż nie uzyskają zgody rodziców (chyba, że zdecydują się na gigant). Jedynie tak jak mówi Drakan i kiedyś przebąknął Focus, że jedyna nadzieja to ta, aby spotkać się na jakimś dużym evencie (Festiwal, konwent).

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Racja, a najlepiej w lipcu ( sierpnień nauka do poprawek .. ). Namioty wymiatają , najlepiej nad jakimś jeziorem . Ciekawe, jaka byłaby zrzuta - a byłbym chętny , chyba, że bym odstraszył moim chęstwem.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ok, to jak się dowiesz za ile, kiedy i gdzie to napisz. Będą chętni to robimy zrzutę.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.681
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
i co tam ? coś Wam nie pykło z tym zjazdem : ), praóbujcie dalej może jak zaczniecie planować juz zimą na lato to ścieśniecie tyłki i się wyrobicie : )
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Fajnie było się spotkać, z innymi aktywnie udzielających się na forum (szczególnie z tymi co mnie komentują uwielbiam). I wcale nie jestem agresywnie nastawiony. Cieszę się, że ludzie chcą podejmować tak trudne tematy. A najlepiej się rozmawia w 4 oczy. Czyś nie .

[ Dodano: 08.01.2011, 12:08 (po 2 minutach) ]
Zawsze możemy. Skorzystać z opcji konwentu. Choćby Konekon 4 w Szczecinie.
Albo w Toruniu. Ma odbyć się coś nowego, słyszałem.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
O a propos zjazdu, to wczoraj w nocy takowy mi się przyśnił. Było na nim 10-11 osób, jednak tylko kilka osób w nim rozpoznałem, byli to m.in:
- Amelia
- Byczusia
- Kathlar
- Gangez (ale pewności nie mam)
- Joe
- Got

Reszty nie wiem, gdyż nie przeprowadziłem w danej wytworzonej chwili z nimi żadnego dialogu, a ni nikt nie zasugerował mi jaka to mogła być osoba. Nie wiem jakie było dokładnie miejsce snu, ale z kilku szczegółów podejrzewam, że moja meta xD (Chociaż jakaś kuchnia co tam była to nie moja była, a i był tam jakiś pokój ze schodami, a takiego w realu nie mam) m.in: bycza zachwycała się czymś podobnym do tego, co mam na szafce. Może tez dlatego, ja chodziłem w te i we wte pilnując aby nic nie wymskło się z pod kontroli, w między czasie chyba wlazłem na Nao, zobaczyć czy to prawdziwy Got, a nie sobowtór nawiedził nas na tym "zlocie" to nie sobowtór, albo przebieraniec, to tylko Hayato na stronie siedział i coś pisał. Moja uwaga zaś przykuwał Got, który fajnie się wkurzał na moje spojrzenia

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
to tylko Hayato na stronie siedział i coś pisał.
Wiesz co? Ręce opadają. Mieszkamy w tym samym mieście i chodziliśmy do tej samej budy, a mimo to nie mogę Cię namówić na spotkanie...

Jeżeli o mnie idzie,to w realu poznałem Laru,Clio i Gota.Czyli,jak się chce,to da się spotkać.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Zjazd
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook