Forum Dragon Ball Nao

» Poziom mocy Piccolo Damaio

Strony: 1, 2  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jaki Piccolo jest, każdy widzi. Lecz nie o niego mi chodzi, lecz jego ojca, Piccolo Damaio. Najstarszy Nameczanin stwierdził że był on genialnym Nameczaninem, i zapytał czy nie zabił go czasem Super Sayianin. (po tym jak Kuririn opowiedział o śmierci Szatana)

Skoro Piccolo był taki super silny to dlaczego jego ki wynosiło ok 260 a przeciętnego Nameczanina 3 - 4 tysiace? No coś tu nie pasuje.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
SZczerze mowiac nie wiem Ominalem ten odcinek, dopiero teraz sie dowiedzialem te Picollo D...(cos tam) to ojciel Picolla Ominalem Kilka odcinkow

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
No to dziwne skoro był taki genialny to dlaczego był taki słaby on miał 260 mocy a normalny nameczan miał 1000 bardzo dziwne!!
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
W swoim poście zawiorę to co sądzę o wypowiedzi Najstarszego Nameczanina. O ile dobrze pamiętam - Najstarszy Nameczanin potrafił czytać w myślach.

Jeżeli się nie mylę wypowiadał się wtedy o Piccolo (nie Damaio), o tym przy walce z Vegetcą i Nappą. Najstarszy dziwił się dlaczego wojownik nameczański został pokonany i zabity przez saiyan. Palnął wtedy czy przypadkiem nie był to super saiyan.

Wtedy dowiedział się z "główki" Kuririna że (cytat, tom 23 str 10):
"dostało się do niego zło i musiał się rozdwoić... Głupiec... Los dał mu geniusz, a on go podzielił na dwoje... Gdyby się połączyli pewnie obyłoby się bez umierania..."

Mówił wtedy o nameczaninie którym był Kami i Piccolo Damaio przed rozdzieleniem. Najstarszy skumał że Piccolo (przedłużenie Damaio) przy Saiyanach był silny, miał koło 3000 jednostek. Stwierdził że gdyby w przeszłości nie rozdzielił się dałby wtedy radę saiyanom - nie zginąłby w walce. Byłby przecież wtedy o wiele silniejszy (chciałbym zobaczyć Piccolo połączonego z Kami już przy Saiyanach - Jak kopie tyłek Nappie i Vegecie ).

Najstarszy Nameczanin rzucił to hasło z ssj bo nie wiedział jeszcze nic o rozdwojeniu nameczanina na Ziemi. Myślał że sayianie zabili go jako jedność (Kami+Piccolo). Dlatego tym "ssj" chciał podkreślić że wojownik który go zabił musiał posiadać ogromną moc. Po chwili dopiero (po przeczytaniu myśli Kuririna) zrozumiał że, nameczanin dawniej swój talent podzielił na 2a i sayianie z łatwością zabili Piccolo (zarazem Kami).

Oczywiście to moje zdanie i może być błędne. Czekam na konkluzje innych uczestników forum

Jaki ja kulturalny się zrobiłem... Aż dziw

PoZdRaWiAm

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Może i kulturalny...ale opowieści o Sayiankach to wymyślać nie potrafisz...firma budowlana, big lol

No ale skoro już połączony Piccolo z Kami Samą miał coś koło 20 000 000 BP albo i mniej to czemu Piccolo Damaio miał ok 260 ? Nawet jak podzielili się nie róno mocą to Kami Sama powinnien mieć z 19 000 000 mil ^^

Wiem, ta moc wynikła z tego że Piccolo miał wtedy już z 15 000 000, ale jeżeli prównamy ten poziom w proporcjach do Damaio to powinni mieć po połączeniu z 400 jednostek a nie 3 000 ....

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
No ale skoro już połączony Piccolo z Kami Samą miał coś koło 20 000 000 BP albo i mniej to czemu Piccolo Damaio miał ok 260 ? Nawet jak podzielili się nie róno mocą to Kami Sama powinnien mieć z 19 000 000 mil ^^

Wiesz ja rozważam świat DB na swój własny sposób i układam go szeregowo... Ale to nie ważne. Zacznijmy od początku.



No ale skoro już połączony Piccolo z Kami Samą miał coś koło 20 000 000 BP albo i mniej to czemu Piccolo Damaio miał ok 260 ?
Piccolo połączony z Kami Samą to w ogóle [ ort! ] inna bajka. Na tego wojownika dorównującemu #17 składoało się:
Piccolo (po treningach u Kaio, własnych treningach itp.)
Nail (wojownik nameczański z planety Nameck - główny obrońca Najstarszego)
Kami (właściwe dopełnienie reinkarnacji Damaio- Piccola)



Piccolo Damaio to 2ga bajka. Miał o wiele mniejszy poziom mocy. W miarę "rośnięcia" serii przeciwnicy jak i wojownicy pieli się ku górze - byli coraz silniejsi. Przed śmiercią wydał syna - jego przedłużenie, czyli można go traktować jako jego samego w sumie (bo Kami przeżył). Oczywiście wiadomo to był jego syn - ale tak patrząc z przymróżeniem oka.
Piccolo ciągle ćwiczył i piął się w górę. Nawet po śmierci- u Kaio.
Potem połączył się z Nail'em.


Ciebie jak dobrze rozumiem - dziwi dlaczego Piccolo'owi po połączeniu z Kami podniusł się o aż tyle poziom, tak? Przecież Kami był słaby jak i Damaio.

Powiększenie poziomu energii spotęgowało pewnie to "dopełnienie". Kami był tą drugą połówką właściwego Piccolo. Tu nie chodzi tylko o energię.
Dwie przeciwstawne dawniej siły, połączyły się i stworzyły wojownika godnego Androidom. To jest klasa.

Jak cuś włącz gg to popiszemy ziom
Dokładniej bo takto wychodzi głupio.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mistrzu, mi chodzi po prostu o to dlaczego mimo wszystko Damaio, niby taki super itp. miał taki śmieszny poziom mocy, w stosunku do Nameczan z Nameck.

I po prostu, jezeli nawet by się połączył z Kami samą to z 260 chyba nie zrboiłoby się kilka tysięcy czy 42 000 (czyli tyle ile miał najsilniejszy ówcześnie Nameczanin, Nail)

A gg mam włączone

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Mistrzu, mi chodzi po prostu o to dlaczego mimo wszystko Damaio, niby taki super itp. miał taki śmieszny poziom mocy, w stosunku do Nameczan z Nameck.

Wszystko dlatego że Damaio był tylko częścią nameczanina przybyłego na planetę Ziemia. Częścią (nie połową itp.) Można to zauważyć np. gdy Goku pokonał Damaio i dostał się do Kami. Gdy go 1szy raz zobaczył rzucił się na niego (myślał że to Damaio). Kami odseparował cios (wręcz rozłożył na łopadki) Goku JEDNYM PSTRYKNIĘCIEM PALCA.

Z ich scalenia w/g mnie powstałby wojownik dużej mocy. Oni zawsze byli odwrotnościami (ying/yang). To ogromne powiększenie poziomu energii fuzji, spotęgowałoby pewnie to "dopełnienie". Kami był tą drugą połówką właściwego Piccolo. Tu nie chodzi tylko o energię. Zauważyliśmy to np. przy androidach . Piccolo połączył się ze słabym Kami- wynik fuzji doskonały! Wszysko wzrosło kilkakrotnie. Jak to wytłumaczyć?? Nareszcie stanowili jedność - jednego potężnego wojownika, nie? To tak jakbyś walczył bez jednej ręki, ale jak ci ją oddadzą z powrotem skuteczność twojej walki rośnie (również kilkakrotnie). To jest na takiej zasadzie. Oczywiście według mnie.

Dlatego uważam że po połączeniu z Kami przed Saiyanami spokojnie mógłby się równać z sayianami, czyli Nappą i Vegetą.



I po prostu, jezeli nawet by się połączył z Kami samą to z 260 chyba nie zrboiłoby się kilka tysięcy czy 42 000 (czyli tyle ile miał najsilniejszy ówcześnie Nameczanin, Nail)
Na jakiejś stronce czytałem ,że po fuzji moc obydwóch wojowników powiększa się 10krotnie. Ale nie jestem pewnien.
Czyli tak:
nameczanin normalny - ok. 1000
nameczanin wojownik - 1000-3000 (Nail był wybitny)

No to sumujmy (Kami + Damaio) x 10 = (ok 260 + 240) x 10 = 5000
Coś wychodzi ale nie jestem pewien. poza tym [ ort! ] moc Damaio sam sobie wybrałem na oko by wynik wyszedł równy.

To wyobraźcie sobie jakie byłoby scalenie Kami z Piccolo zaraz przed Saiyanami? Sam Piccolo ok. 3000. Dodajcie z Kami i razy 10. Saiyanie dostaliby bęcki.

Oczywiście to My Opinion only.

PoZdRaWiAm - NoCnY RyCeRz

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Hehe... Ja widzialem te odcinki ale tez nie wszystkie. Moge cos tam zlozyc w jedna calosc ale wiekszasc bedzie na mych wlasnych tezach(prawdopodobnie blednych). Musze to na spokojnie przemyslec i moze sie wtrace do tematu.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
jakos nad tym nie myslalem ale bez kitu to nie ma sensu!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wielki RESPEKT dla Mistrzu, potrafi udowodnić swoje, i ja przyłączam się do jego zdania jeśli można
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Na jakiejś stronce czytałem ,że po fuzji moc obydwóch wojowników powiększa się 10krotnie. Ale nie jestem pewnien.
Czyli tak:
Arrow nameczanin normalny - ok. 1000
Arrow nameczanin wojownik - 1000-3000 (Nail był wybitny)

No to sumujmy (Kami + Damaio) x 10 = (ok 260 + 240) x 10 = 5000
Coś wychodzi ale nie jestem pewien. poza tym [ ort! ] moc Damaio sam sobie wybrałem na oko by wynik wyszedł równy. Smile

Tylko że to inny rodzaj fuzji. To złączenie było naturalne, w przeciwnięstwie do Fusion Dance czy Potala. To jest istota która powinna być jednością. Więc wg. Ciebie gdy się rozłączali to gdzie podziała się moc, którą mieli jako jednośc? przecież [ ort! ] gdy Piccolo połączył się z Kami Samą nie urusł w moc 10 krotnie. Podobnie po połączeniu z Nailem. Te fuzje spowodowały nową moc Piccolo, dopełnienie jej, lecz na pewno nie zwikszyła się ona 10 krotnie.

Fuzje Nameczańskie to inny typ od Dance i Potala i nie mogą mieć identycznych właściowści. Każda jest inna i ma swe wady i zalety.

I teraz powiem to czego nie napisałem napoczątku, bo chciałem zobaczyć jak się temat rozwinie.
Piccolo Damaio był silny na tyle ile wymagała seria. Akira nie przypuszczał, że kiedyś stworzy planete pełną podobnych jemu, więc dał mu moc odpowiednią do mocy Goku. Słabość Damaio to po prostu konsekwencja rozwoju serii, którego Toryiama brał wówczas pod uwage. ^^.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
lol, moze to bedzie dziwna uwaga, ale przeciez mowa jest o 'geniuszu', a nie o ogromnej sile... : P

ale jesli jednak chodzi o sile, to 'Miszczu' ma racje XD

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Tylko że to inny rodzaj fuzji. To złączenie było naturalne, w przeciwnięstwie do Fusion Dance czy Potala. To jest istota która powinna być jednością. Więc wg. Ciebie gdy się rozłączali to gdzie podziała się moc, którą mieli jako jednośc? przecież [ ort! ] gdy Piccolo połączył się z Kami Samą nie urusł w moc 10 krotnie. Podobnie po połączeniu z Nailem. Te fuzje spowodowały nową moc Piccolo, dopełnienie jej, lecz na pewno nie zwikszyła się ona 10 krotnie.
Też tak myślałem na początku. Myślałem - "Zwiększa ,ale o nie aż tak dużo".

Tak po pierwsze to nie opieraj się na jednostkach podawanych na stronach internetowych. To że napisane na nich jest ,że po połączeniu z Kami moc Piccolo o tyle nie urosła - o niczym nie znaczy.

Większość tych liczb jest ustalana (zgadywana wręcz) przez fanów. Nie maja autoryzacji Akiry. Akira zrezygnował z przeliczania siły osobnika na jednostki od momentu przybycia Future Trunksa na Ziemię. Jedyne 100% prawdziwe dane są zawarte w mandze i anime.
Sam autor stwierdził ,że czas który potrzebny byłby do obliczenia siły Goku SSJ3 wynosiłby 5 minut! To logiczne dlaczego jednostki zostały wycofane.

Więc nie dowiemy się jaki na pewno był poziom np. Kami+Piccolo przy Androidach. Jeżeli chcecie to opierajcie się na tych swoich danych ze stron ,ale to bezsens (nawet dbnao mówi : "Większość liczb jest ustalona przez fanów".). Życzę powodzenia.




Piccolo Damaio był silny na tyle ile wymagała seria. Akira nie przypuszczał, że kiedyś stworzy planete pełną podobnych jemu, więc dał mu moc odpowiednią do mocy Goku. Słabość Damaio to po prostu konsekwencja rozwoju serii, którego Toryiama brał wówczas pod uwage. ^^.
Oczywiście można tak sobie to tłumaczyć - ale ja zawsze próbuje jednak wytłumaczyć rzeczy jakoś logicznie - by wpadek autora nie było. Chcę wieżyć (a jednocześnie udowadniać) że świat DB da się logicznie poukładać, a wpadki zamienić w fakty zgodne z prawdą.

Dla przykładu: mówisz że moc Piccolo po scaleniu z Nail'em nie wzrosła kilkukrotnie (nie mówię że od razu [ ort! ] 10krotnie - ale czytaj dalej ? To tak sprawy te wyglądają w moich oczach.

Piccolo zaraz po przywróceniu do życia na Nameck (o Freezerze): "Czuję niesamowitą siłę... To pewnie to monstrum... Frizer...!" - widać na twarzy Piccolo zdziwienie i mangowską kroplę spływającą po boku głowy. Widać że przeciwnik go przerasta go o wiele. I jedziemy dalej...

Po połączeniu z Nailem: "Kto by przypuszczał... Że aż tyle siły... To dopiero jest moc...!!! Tak ogromna że aż sam nie mogę w nią uwierzyć...!!! Czy to jest właśnie potęga zjednoczenia..!?! Zwyciężę!!! Choćby nie wiem [ ort! ] kto stanął mi naprzeciw, nie przegram!!! Właśnie zdobyłem największą z mocy" - Sam Piccolo dziwi się z otrzymanej potęgi (ale to jeszcze żaden dowód na ten "wzrost siły").

Ale tera szczegół, Frizer transformuje się na 2gi level; Piccolo leci w jego kierunu; Jego kródki komentarz na który specjalnie zwróciłem uwagę:
"Moc Frizera wzrosła kilkukrotnie... Masz przeżyć, słyszysz Gohan?"

Skoro Frizera moc wzrosła kilkukrotnie (ogromnie np. czterokrotnie) to o ile wtedy wzrosła moc Piccolo? Również bardzo bardzo wiele (kilkukrotnie na pewno). Jak to wytłumaczyć? Moc Piccolo wzrosła więcej niż parokrotnie... Tylko nie tłumaczcie jednostkami ze stron bo padnę

Diabeł tkwi w szczegółach.


PoZdRaWiAm

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
ja się na jednostkach ze stron nie opieram. Po prostu jak Goku w walce z Radizem miał 336, to pod czas walki z Piccolo Damaio miał ok. 270 i tyle mniej więcej też posiadał on. A co do Piccolo to wyliczając że Cyborg Freeza miał tam ok 5 mil, a po treningach Vegeta i reszta miała koło 10 mil to cyborki miały koło 17 mil itp... to tylko moje przypuszczenia, które opieram na jako takich faktach.

Aczkolwiek do czego w końcu prowadzi ta dyskusja? Bo już nie wiem czy mówimy o mocy Damaio czy o Piccolo jr, czy może o błędności jednostek podanych przez fanów

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Dawno mnie nei było , ale wróciłem

Widze ze wywiązała się pomiędzy mistrzem i szpanerem niezła wymiana słów. dodam więc coś od siebie:

Moc Piccolo Daimao była, jak ktos juz powiedział, tylko mała część tego, co mógł wtedy osiągnąć (bo druga, silniejsza część, Kami, był na wieży).
Więc gdyby Piccolo Daimao połączył się z Kamim (np. przed walką z Goku) to spokojnie jego siła wzrosłaby kilkukrotnie. Licząc w śmiesznych jednostkach mogłaby wynieść około 2-3 tysięcy (tyle co każdy przyzwoity nameczanin).
Ale że się rozłączył, jego siła rozłączyła się na 2 i zmniejszyła się kilkukrotnie.

To by tłumaczyło czemu Daimao był taki słaby.

poza tym [ ort! ] zgadzam się z mistrzem, że te jednostki to jedno wielkie g.... na jednej stronie pisze ze Goku SSJ przy Freezerze miał 6 000 000, a na drugiej pisze że miał 12 000 000... i komu wierzyć?? Najlepiej tak jak mistrzu, określić swoją własną, unikalną jednostkę i starać się poukładać całą tą układankę w jedno... POZDRO mistrzu, nice work

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Licząc w śmiesznych jednostkach mogłaby wynieść około 2-3 tysięcy (tyle co każdy przyzwoity nameczanin).
Ale że się rozłączył, jego siła rozłączyła się na 2 i zmniejszyła się kilkukrotnie.

No ok, ale powinien być wspaniały, super potężny, genialny i niesmowicie silny. Nie jak każdy przyzwoity Nameczanin, czy jak Nail, lecz wybitny i wszechpotężny.

A zresztą po co ja to pisze i tak nie wygram....

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
No ok, ale powinien być wspaniały, super potężny, genialny i niesmowicie silny. Nie jak każdy przyzwoity Nameczanin, czy jak Nail, lecz wybitny i wszechpotężny.
Jak dobrze rozumiem wszystko to "jaki powinien być" wyczytujesz z wypowiedzi Najstarszego. On powiedział że był m.in. genialny. Tu zdaje mi się że chodziło mu o stworzenie smoczych kul. Na tym polegała jego genialność. I o jego mądrość raczej. Oczywiście w/g mnie


Nie jak każdy przyzwoity Nameczanin, czy jak Nail, lecz wybitny i wszechpotężny.
Każdy przyzwoity nameczanin miał ok 1000 , wojownicy ok 3000. Nail był z pewnością "wybitny". Sam Najstarszy powiedział że jest inny od wszystkich nameczaninów (różni się). Więc 42000 to u nameczanińskiego wojasa sporo. Jakby nie patrzeć- wybitniak.



A zresztą po co ja to pisze i tak nie wygram.... Razz
-Jasne że możesz wygrać! A nawet jeśli nie to bardziej ceni się na forum osoby potrafiące wyrażać swoje opinie w pełni. Tak czy tak - obydwoje jesteśmy zwyciężcami Czy po tej stronie czy po tej.


PoZdRaWiAm ZiOmKi-PoZiOmKi

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Ciekawa dyskusja. Od siebie moge zasugerować, że Picollo jak był na ziemi nie trenował adekwatnie do swojego pochodzenia. Nie zdawał sobie sprawy z drzemiącej w nim siły a Nameczanie wychowujący sie na rodzimej planecie czerpali wiedze o tym jak rozwijać swoją moc od starszyzny. I przez to Picollo niemiał takiej siły jak jego ziomki z Namek

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Otóż na czas pierwszej częśći DB Picollo był bardzo mocny lecz ta jego siła jest bardzo zastanawiająca
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Poziom mocy Piccolo Damaio
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook