Forum Dragon Ball Nao

» Wasz styl ubierania się

Strony: 1, 2, 3  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie.
Ja przeważnie ubieram się się na sportowo, głównie: dżinsy, luźne bluzy z kapturem, T-shirty podkoszulki, na wiosnę i lato bejsbolówka obowiązkowo na głowę, podczas wyjść z domu:] (dawniej chodziłam często z daszkiem do tyłu) . Chociaż ostatnio polubiłam sukienki . Co do tych z długimi rękawami, noszę luźne swetry, nie lubię tych co drapią. Nie przepadam też za golfami(wyjątek, gdy są luźne przy szyi).
Jeśli chodzi o buty: lubię wszystkie, nie lubię jedynie wysokich trampek. Moimi ulubionymi to są adidasy, japonki i szpilki.
A wy? Jaki jest wasz styl ubierania się?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Moja matka twierdzi, że nie umiem się ubrać, czym sprawia mi dużą przykrość.

W szafie nie mam ani jednej sukienki i spódnicy. Brak szortów i koszulek na ramiączkach. Nie znoszę kwiecistych deseni, różowego, brązów i motywów typu panterka. Przeważnie odpadają falbanki, kokardki itp, ale zdarza mi się robić wyjątki.

Ciuchy noszę dopasowane lub nieco luźniejsze. Staram się unikać worków i nienawidzę tzw. kondomów, czyli obcisłych ciuchów.

Preferuję dżinsy (ciemne) z prostymi nogawkami, tuniki w różnych kolorach, czasem leginsy. Lubię też koszule w nieco męskim stylu tyle, że ciut dłuższe.

Wstyd, ale nie posiadam żadnej pary butów na obcasie. Kiedyś to zmienię, tylko muszę do tego dojrzeć Za to mam przecierane na bordowo glany (średnio długie), które kocham miłością bezwzględną i kilka par trampków (w tym moje ulubione w czerwoną kratkę).

Ogólnie rzecz biorąc, to nie mam jakiegoś własnego stylu. Kupuję to, co mi się podoba i przede wszystkim to, co kosztuje rozsądne pieniądze. Siostra twierdzi, że czasem wyglądam jak punk albo przedstawiciel nurtu grunge.

Ostatnio odkryłam, że glany zajebiście pasują do leginsów i jakiejś prostej tuniki. Na wierzch zakładam też moją dłuższą koszulę w czerwoną kratę i wyglądam tak, jak lubię.

Jeśli chodzi o wyjścia typu rockowy koncert, to preferuję luźne koszulki i spodnie, które mogę śmiało zedrzeć, gdy w pogo pocałuję glebę.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja noszę zajebiste buty typu robotniczego w kolorze żółtym(w oryginale sznurówki były żółto-brązowe, ale się rozleciały - teraz wdziewam sznurek wojskowy), wciągam w nie dżinsy. Na wiosnę i lato zakładam do tego czarne spodnie, z uwagi na czarną kurtkę govdenim. KLIK Z tą różnicą, że na plecach mam tylko napis, inny zresztą. Teraz noszę brązową kurtkę typu robotniczego.KLIK <- Taką jak ta, z tym że ciemniejszą, sprawiającą nawet wrażenie brudnej i bez tych zwężeń na rękawach. Pod tym bluza adidas albo sweter i polówka. Od jakiegoś czasu elementem ubioru jest golona do skóry głowa. Na wiosnę i lato, jakby było zbyt gorąco, mam przygotowaną niebieską koszulę typu robotniczego.KLIK Ostatnio jakiś koleś posądził mnie o powiązania z Oi!-em, lol.
Ponadto zbieram kasę na glany, do których będę nosił białe sznurówki, do których dokupię sobie też jakieś bojówki. Ew. kupię sobie desanty, chociaż marzy mi się kupno dwu par butów, co by je na zmianę nosić. No i rzecz oczywista, na plecach noszę kultowy jak * plecak typu kostka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Hmm. Zaczynając od dołu powiem, że preferuję trampki. I obecnie w nich się poruszam. Zbieram na Conversy. Spodnie przeważnie ciemne. Jakieś dżinsy, albo czarne z materiału. Góra to jedynie koszule. Mam ich trochę, w różnych barwach. Ciuch zdecydowanie leżący w moim guście.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie szata zdobi człowieka XD, ale człowiek szatę. Ubranie to ubranie, nie mam ulubionego stylu ubioru.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Luźna koszulka, na to bluza, raczej rozpinana, z obowiązkowym kapturem lub koszula, przeważnie flanelowa. Czasem noszę polo. Na głowie niemal zawsze zawsze czapka zimowa, nieważne jaka pora roku aktualnie jest. Mam ich trochę, to dobieram sobie kolorystycznie do reszty ubrań. Spodnie to zawsze jeansy straight fit - aktualnie na składzie mam szare, czarne i dwie pary ciemnych niebieskich, aczkolwiek preferuję te pierwsze i chodzę w nich najczęściej. Wszystkie buty mam na deskorolkę, prócz jednej pary roboczych - identycznych jak Joe. Również wciągam w nie spodnie. Od czasu do czasu noszę zawiązaną na szyi bandanę.
Jeśli chodzi o kurtki, to mam od cholery zimowych - z racji moich fikuśnych narciarskich przygód. Posiadam też Harringtonkę i parę lżejszych, ciemnych kurteczek.
Głównie przywiązuję uwagę do tego, by nie mieć na sobie więcej, niż trzech kolorów, nie wyglądać jak złudzenie optyczne i aby wszystko do siebie w miarę pasowało, bo nie lubię wyglądać, jak indie kid mieszający style.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ubieram się przeważnie w biel i czerń, z przeróżnymi odcieniami szarości. Czasem dodam jakiś niebieski, zielony lub czerwony akcent, żeby trochę odbić ton. Nigdy kilka kolorowych akcentów na raz.
T-shirty, swetry, tuniki, jakieś dziwne nieokreślone bluzki, koszule damskie i męskie... W sumie wszystko, co wpadnie w ręce i w czym dobrze wyglądam. Jedynym kryterium jest kolorystyka i długość. Nigdy nie założę czegoś co jest przykrótkie i przy czym wystaje mi chociaż kawałek brzucha. Nie jest on co prawda otłuszczony, ale po prostu nie czuję się komfortowo jak mi wystaje kawałek gołego ciała i podświadomie czuję zimno w tym miejscu.
Uwielbiam chodzić w szortach i spódnicach, najbardziej takich do połowy uda. Sukienki w sumie też. Za kolano nie przepadam. Ze spodni to głównie jeansy, ciemne, albo bojówki.
Buty nosze przeróżnego rodzaju. Od glanów i trampek, do szpilek i koturn, przez jakieś tam sportowe obuwie.
Czasem zawiążę sobie jakąś chustkę na głowie, zimą popylam w żulskiej czapce mojego brata. Lubię wisiorki, rzemyki i długie, wiszące kolczyki.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ubiór na cieplejsze dni: trampki/glany, jeansy/spodenki, t-shirt + koszula
Ubiór na zimniejsze dni: glany, jeansy, t-shirt + bluza/sweter, rękawiczki(bez palców), szalik, płaszcz/kurtka

Generalnie w moim ubiorze dominują kolory ciemne - czarny, brązowy, szary, granatowy. Zdarzają mi się t-shirty białe tudzież czerwone.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Na nogach kowbojki ze skóry krokodyla. Zimą desanty i wojskowe skarpety. Spodnie - głównie levisy 501 z lumpa. Poza tym jakiś t-shirt z kosza na tanią odzież w hipermarkecie, lub z demobilu i jakaś bluza/ sweet er. Poza tym koniecznie skórzana kórtka. Gacie - tylko bokserki.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jakiegoś określonego stylu nie mam. Przede wszystkim uwielbiam spodnie (dżinsy), bluzy i bokserki^^ do tego adidasy i nic mi więcej nie potrzeba. Precz z spódnicami w zimie, toleruje je, tak samo jak sukienki, jedynie gdy są 30 stopniowe upały. Chyba że zachodzi jakaś okazja, chociażby wyjście na jakąś imprezę to staram się wyglądać trochę inaczej - zamiast bokserki jakaś ładniejsza bluzka na ramiączkach, botki. Nie cierpię obcisłych ciuchów, gdyż mam wrażenie, że krępują mi ruchy. Szpilki jedynie, jak nadarzy sie jakaś okazja, w zwykły dzień adidasy, balerinki czy japonki. Omijam szerokim łukiem wszelkie bluzki z falbankami, bufiastymi rękawami czy kokardami - po prostu nie podobają mi się. Najlepiej jakieś ciemne kolory, precz z białym którego nie cierpię. Nie lubię tez bluzek pod samą szyję, zawsze mam wrażenie ze się dusze.

Gdyby tak to podsumować, lubię ubierać się bardziej na luzie, szpilki i coś bardziej kobiecego jeśli wymaga tego okazja lub jest gorąca pora roku xD

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
a ja nosze często buty na obcasach, właściwie to juz nie pamiętam kiedy założyłam płaskie ... chyba jak pobierałam próbki do moich analiz w rzece, ogóle to obcasy zarówno takie 5 cm jak i 10 cm, zależy jak leży

nosze też dośc eleganckie bluzeczki jakieś ssweterki itp. golfy tez lubiem, bluzeczki zazwyczaj są bez jakiegoś wielkiego dekoltu, bo po prostu się wstydze machać piersiami każdemu przed nosem

nosze również dżiny różnego koloru, nosze też spódniczki i sukienki

majtki lubie z koronką, ale mam również takie bez

jeśli chodzi o staniczki to różnie, ale tak najbardziej lubie takie bez rzadnych wielkich dodatków

skarpetki lubie różnorakie

Dodatki :
pierścionki , naszyjniki, zegarki, jak są dzinsy to i zazwyczaj jest pasek no i kolczyki świecące lubie z cyrkoniami, w góle lubie świecące rzeczy no i często takie można tez na mnie zauważyć

Nie lubie się ubierać tak jak wszyscy do okoła, choć czasem mi się zdarza to wszystko
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A stringi któraś z panien nosi?

Zima
Dżinsy, t-shirt na to bluza i kurtka zimowa, do tego buty zimowe. Czapek zwykle nie nosze, ale jak jest -10 to zwykle robię wyjątek.

Wiosna/Jesień
Zależy od temperatury, jak light to dżinsy na to t-shirt i kurtka skórzana + adidaski, jak nieco chłodniej to pod kurtkę zakładam t-shirt z długim rękawem albo cienki sweter i jeżeli pada deszcz, to kurtka z materiału.

Lato
Jak jeszcze na uczelni, albo coś pozałatwiać na mieście to dżinsy + t-shirt, a tak to krótkie spodenki + t-shirt, a jak na działce albo na lajtowym wypoczynku, to koszulka na ramiączkach, albo w ogóle bez na klacie i czasem w samych kąpielówkach.

Bielizna: nosze głównie bokserki i jakieś tam zwykłe skarpety, choć raz na jakiś czas kupie sobie te za 40 zł

Kolorystyka: Czerń, biel, granat, na lato to mam taką "smerfową" koszule czasem trafi się coś żółtego.

Inne okazje: do klubu czy podobną imprezę ubieram zwykle, koszulę (lubię moja czarna, w której wyglądam jak Lestat), albo t-shirt i do tego dżinsy, oczywiście inne, aniżeli na co dzień. Do coverowania VAMPS rozpięta koszula + jeans i jakiś gadżet.


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
A stringi któraś z panien nosi?
Feeee. Chyba nigdy się nie przekonam do tego rodzaju bielizny. Preferuję gacie typu gacie. Kupuję w chińskim centrum takie zwykłe bawełniane figi z głupimi nadrukami. Seksownych koronek nie nosze, bo po co? Jakbym miała chłopa, to pewnie by się nosiło.

Zapomniałam dodać kilku słów o mojej znienawidzonej części garderoby, czyli golfach. Golf w jasnym kolorze np. biały, robi z moim korpusem straszne rzeczy. Wydaje się nie mieć końca O_o Zresztą, jak już posiadam ten większy niż standardowy biust, to noszę raczej lekki dekolt, najlepiej w serek (najbardziej korzystny w tym przypadku). Ale bez szału, nie lubię świecić gołym ciałem.

franqey napisał(a):
Gacie - tylko bokserki.
Brawo! Mnie akurat odrzucają faceci w obcisłych slipkach (czasem nawet za małych).

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Co do mnie,to chyba jakiegoś sprecyzowanego stylu nie mam.T-shity z długim rękawem,na to bluza z kapturem i do tego luzne,jinsowe spodnie,ale nie wiszące bo takich nie lubię.
Nigdy nie nosę krótkich spodenek,i unikam krótkiego rękawa.Jeżeli idzie o gacie,to tylko bokserki.
No i jakieś buty typu addidas.Ostatnio spodobała mi się marka AIRWALK,i w takowym obuwiu chodzę.

To chyba tyle...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Katz napisał(a):
A stringi któraś z panien nosi?
mówi się nacipnik bauwanie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Katz napisał(a):
A stringi któraś z panien nosi?

Pozdrawiam
Ja nie noszę stringów. Jakoś tak podobnie jak Laru noszę normalne gacie.
Zapomniałabym dodać paru rzeczy:
Nie znoszę kwiecistych deseni, różowego, brązów i motywów typu panterka. Przeważnie odpadają falbanki, kokardki itp, ale zdarza mi się robić wyjątki.
Mam podobnie, za wyjątkiem brązu.
Dodam, że lubię bluzki z dekoltem, ale z nimi uważam i rzadko je noszę mimo wszystko(nie po domu).
No i jeszcze biżuteria... kolczyki noszę często, ale czasem dodam se naszyjnik czy co innego(przeważnie za nią nie przepadam)
Nie lubię tez bluzek pod samą szyję, zawsze mam wrażenie ze się dusze.
J.w. Dodałabym też, że nie trawię też szalików, po prostu staram się wysoko zapiąć kurtkę(byle nie do szyi). A i nie przepadam za grubymi rajstopami, czy ogólnie za rajstopami. Po prostu sama nie wiem dlaczego. Tak samo jak za getrami,ale getry wkładam gdy wychodzę z domu a jest bardzo zimno.
Co do bielizny: byleby była wygodna no i pasowała(pod względem rozmiaru) tak mam. O i skarpet z ,,palcami" nie lubię. Często są dla mnie niewygodne.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Stringi są strasznie niewygodne, szlag mnie trafia kiedy trzeba je założyć do jakiejś sukienki, w której odciskają się normalne, poczciwe gacie. Ogólnie to noszę różną bieliznę, w zależności od tego, czy jest możliwość, żeby ktoś ją danego dnia oglądał, czy nie.

Podobnie jak Laru, nienawidzę golfów. Ostatni raz miałam takowy na sobie w 1999 roku. Od tamtej pory unikam tej części garderoby jak ognia.
A co do dekoltów, to bardzo często noszę głęboko wydekoltowane bluzki czy sukienki. Czuję się w takim kroju bardziej kobieco, a i męska część moich znajomych jest bardzo zadowolona, zwłaszcza ta wysoka.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
To zależy. Ogólnie ubieram się luźno i wygodnie tj. rurki, t-shirt lub tunika, bluza lub skórzana kurtka i sportowe buty. Na specjalne okazje bardziej elegancko np. sukienka, lub spódnica i koszula, buty na obcasach. Wszystko zależy od tego gdzie idę.

True Saiyans fight alone
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
ja tam mam dziwny styl przynajmniej tak twierdza koleżanki . Lubie nosić krótkie czarne bluzki i do tego to zależy albo spodenki czarne , trzy czwarte dżinsowe albo długie ale szerokie . Do tego adidasy i najczęściej bluza (oczywiście wszystko czarne )

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Bulma125 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Bulma125
Wiek: 28
Dni na forum: 4.718
Posty: 18
Ja kocham się ubierać ładnie i stylowo nie jak flejtuch . Kocham białe bluzki z dekoltem i do tego super miniuwa .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wasz styl ubierania się
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook