Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona walka z wrogiem ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3

Walka z którym wrogiem Wam się najbardziej spodobała?

Walka z którym wrogiem Wam się najbardziej spodobała?
Walka z Vegeta 10,67% 8 10,67%
Walka z Freezą 16,00% 12 16,00%
Walka z Cellem 33,33% 25 33,33%
Walka z Buu 18,67% 14 18,67%
Walka z Super #17 0,00% 0 0,00%
Walka z Baby 1,33% 1 1,33%
Walka z Ii-Shenronem 12,00% 9 12,00%
Inna 8,00% 6 8,00%
Wszystkich głosów: 75
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wszystkie walki były świetne(urok Dragon Ball'a) Ale jak mam wybierać to mi się najbardziej pobobała walka z Cell'em. Jak Son Goku walczył z nim, ale jak już Son Gohan wkroczył do akcji to masakra. Nie wspomne walki z Mr Satanem.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
najlepsza walka to son goku vs cell. to bylo dopiero cos. caly czas atakowali siebie, duzo technik, zwrotow akcji, szybka walka i co najwazniejsze, efektowna!
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Mi najbardziej walka z Li Shen Ronem.
Bardzo długa i męcząca. Przeciwnik też niczego sobie, bradzo silny i sprytny.
Wiedział,że nie można dopuścić do scalenia Goku i Vegety ale niestety(dla niego) scalili się i został gładko pokonany.
Pisząc o fuzji......
Nasuwa mi się pytanie:
-dlaczego każda postać powstała z fuzji jest taka zarozumiała i pewna siebie?
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
widze że w ankiecie przeważają głosy na cella i zgadzam się z tym jednak ja stawiam na walke z bubu poinieważ kocham poziom ssj3
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Walka z Cellem była najlepsza. Ponieważ najwięcej tam się działo i było dużo akcji.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja sądze że walka z Vegetą jak przybył na ziemie , ponieważ był to przeciwnik z którym goku sbie by nigdy nie dał rady [ uzył kaiokena 3-krotnego i 4-krotnego ale to go mogło zabić wiec.. ] tylko dzieki pomocy gohana [ gdy zamienił sie w małpę to upadł na Vegete gdy ten odcioł mu ogon ] , krilana [ uderzył w Vegete gengi damą ] i yaijrobi [ odciął ogon vegecie gdy był małpą ]. Bez nich wszyscy by zgineli a goku by przyszedł z zaświatów by zaraz do nich wrócić. Była to równiez walka w której ujawniło sie wiele fajnych technik np. Garlic Gun [ Vegeta ] , Gengi Dama [ Goku ], kaioken [ goku ], kienzan [ krilan ] , był wtedy równiez pierwszy atak gohana energią ki - masenko

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie najlepsza walka to była z Li-Shenronem a po niej walka z Cellem

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
mi najbardziej w pamiec zapadla walka z Freezerem gdyz Goku odkrył poziom SSJ co bylo bardzo emocjonujące , chociaż walka sama w sobie nie należała do naj ciekawszych
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
mi sie najbardziej podobala walka Songo vs Buu na planecie Bogów zaje.... walczyl Songo chwile walczyl z Buu na SSJ 2 a potem zaczelo sie na powaznie Songo osiagnal SSJ 3 i i byla niezla walka ale szkoda ze SSJ 3 ma limit czasowy wtedy to by bylo Buu by na pewno [ ort! ] przegral i tak przegral podobalo mi sie jak Songo zakczyl walke
Genki Dama nie mial szans Buu

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Z ankiety najlepsza z Cellem ... Wszędzie gdzie Gohan walczył tam było ciekawie,uwielbiam go
alanski gogeta Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
alanski gogeta
Wiek: 25
Dni na forum: 5.388
Posty: 6
Skąd: wezme ziolo?
li shenron poniewaz ujzelismy tam gogette ssj 4 oraz nie zniszczalnego goku gdy trzymal genki dame najsilniejsze ataki li shenrona nie zmuszały go do chocby drgniecia i to byl takze dowod ze to goku jest najlepszy a nie jak niektórzy sądzą ze np vegeta by pokonal goku nawet gdyby nie uzywal podstępu albo gohan to byl dowód że goku jest najlepszy!!!! i jeszcze nie podoba mi sie saga cell i android ponieważ [ ort! ] prawie nigdy walka nie byla wyrównana tylko 1 raz gdy goku walczyl z perfect cellem na turnieju oraz c16 vs cell 1 form i tylko tyle to dowód ze są zwalone :s
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
E tam. Nie ma to jak Frezer wszystkich klepał a potem dostał od Katarotto jak to zobaczyłem to poczułem się spełniony ^^
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Najlepsza była walka z Cell'em bo była długa pełna emocji i nie spodziewanych zwrotów akcji! Najbardziej mi się podobała ponieważ Gohan osiągnął wtedy poziom SSJ2! To było w tej walce najlepsze! Furia Gohana, śmierć Goku, powrót Cell'a i pomszczenie ojca przez młodego wojownika! To jest zarazem moja wymarzona jak i najlepsza i najciekawsza walka w całym DB!
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Majin Vegeta vs Goku najlepsza walka 2 najsilniejszych wojowników, rywali, a na końcu przyjaciół to musi być piękne
A później może być walka z Cellem i Buu. Walki były długie, pojawiały się nowe techniki, poziomy itd. Najbardziej podobało mi się tworzenie Genki Damy w walce z Buu..cudo
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Najlepsza była walka z Freeza. On zabił Krilana, Goku się wkurzył i zamienił się w SSJ. Freeza najpierw wszystkich zabijał, krzywdził, a tu od Goku dostał. Ta walka była naprawdę bardzo emocjonująca.

Anime na zawsze !!!
Duriel Mężczyzna
Cargo
Cargo
Duriel
Dni na forum: 5.336
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ulubiona walka? Zdecydowanie najbardziej podobała mi się walka Goku z Piccolo na turnieju Tenkaichi Budokai pod koniec DB (tom 16-17).

Druga walka która mi przypadła do gustu to Goku vs. Kame Sennin na pierwszym turnieju (tom 3).

Obraz
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Ulubiona walka z wrogiem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook