Forum Dragon Ball Nao

» [Saga] Najlepsza saga

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Powiedzcie mi wszyscy, które sagi Dragon Balla najbardziej Wam się spodobały.

Ja nie mam swojej ulubionej. Wszystkie lubię jednakowo

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 03.04.2008, 13:29
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
buu saga - najdluzsza i najpardziej wciagajaca moim zdaniem, ale nie powiem ze babe saga byla nudna bo tez mi sie podobala, zlaszcza moment gdy goku osiagnal stadium ssj4, to bylo mega.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Wszystkie sagi są dobrze narysowane. Ale osobiście uważam że saga z Buu jest troche przydługawa i nudnawa miejscami.
a co sądziecie o DB GT? Mnie podobało się to że Goku znów był mały - to jest jak powrót do początku
Moja ulubiona to saga o Freezerze - szczególnie odcinek gdzie Songo zmienia się w SS: gdy oglądałam pierwszy raz zrobiło ma mnie piorunujące wrażenie.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Bardzo lubie Cell Game głównie dzięki Gohanowi SSJ2, ale Buu Saga też jest znakomita
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Ja nie mam swojej ulubionej. Wszystkie byly swietne. A GT to moim zdaniem wielka porazka. Przynajmniej poczatek bo potem sie rozkreca

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
wszystkie były super ... ale chyba najlepsze sie zaczyna od Cell Game, a to dla tego ze uwazam ze wprawdzie saga z Frezzerem byla najwiecj wprowadzająca (chodz tez z Radizem , bo sie dowiedzielismy ze goku nie jest jedyny to ta walka ktora trwała jakies 100 odcinków to lekka przesada
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Buu saga była dobra. Pan Toryiama pokazał co potrafi (SSJ 3 - doskonałe podsumowanie serii // cytat z kawaii). A DB GT to wielka lipa.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh ja tak nie uwazam lipe to Ty mozesz miec jak dla mnie GT bylo wypas z jedym wyjatkiem mianowicie - zakonczenie

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
DB GT to była lipa zaczynając od SSJ 4 a kończąc na tym co stało się z Goku na koniec serii.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jak dla mnie dobre, po czesci bardziej lubie GT niz pierwszą serie, a to dla tego ze wlasnie sie duzo dzieje, Super 17, smoczki i inne buraki i przynajmniej dosc szybko to przebiegalo a nie ajk w Z podczas walki z freezerem, 2 odcinki stoją i jeden mowi "Jednak jestes silny" a drogi na to w 2 odcinku "hehe ty tez jestes niczego sobie" to tak jak w jakiejs telenoweli odcinek 178 , strreszczenie poprzedniego 177 odcinka :
Don Alfonso otwiera drzwi

END
patka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.031
Posty: 11
Skąd: Wrocław
mnie sie najbardziej podobała Cell Saga. szczegolnie koncowka.. ahh moj ukochany moment jak umiera C16# ahh jak wtedy Gohan sie spojrzal i ta muzyczka..ten ptaszek.. pamietam to jakby to bylo wczoraj :D

a jaka histeria kiedy umarl Goku...uuuu :D

moja ukochana seria :D

pozdro :]
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Buu saga była lepsza tzn. więcej postaci, wojownicy mają więkrzą siłę, a goku i gotenks osiągają SSJ 3.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Z frezerem ;p to bylo najlepsze jak goku po raz pierwszy zamineil sie w ssj, szok był, eheh co to ejst itd.
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Frezer saga jest najlepsza bo Songo osiągnął ssj
Buu saga też dobra-ssj3

DRAGON BALL!!!!!
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Powiedziałbym, że Cell Saga, ale już mi się ona znudziła Teraz moją faworytką jest Bebi Saga. W tej sadze Goku musi stanąć sam przeciwko przeciwnikowi, który zawładnął ciałem jego przyjaciela i umysłami jego najbliższych (którzy jednocześnie obrócili się przeciw niemu). Tym razem musi obronić galaktykę nie przed zniszczeniem, jak to groziło w sadze Cella czy Buu, ale przed zawładnięciem ją przez tyrana, tak jak kiedyś obronił Namek przed Freezą. poza tym [ ort! ] pojawia się tam mój ulubiony poziom SSJ4 Tak więc - Bebi Saga to moja ulubiona saga.

Bomba di luce!!
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.817
Posty: 44
Skąd: Mielec
Tak naprawdę to każda sago miała coś w sobie każda była ciekawa i emocjonuja, ale najbardziej lubie sage Freezy i Cella a jeśli chodzi o GT to Bebiego po prostu [ ort! ] fajne walki i w ogóle [ ort! ].
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mi podobały się Cell Saga i Evil Shenlong Saga. Buu Saga też była niezła dzięki walce Goku z Vegetą, mystic Gohanowi, Vegetto i Gotenksowi.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Najlepsza saga to oczywiście Cell Saga . Tam ujawnił swą prawdziwą siłę Gohan, fabuła była ciekawa i coś się działo. Znaczy chodzi mi o to że w Cell Saga akcja była dla mnie doś wartka.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Najlepsza saga to cała seria Z
Każdy wątek jest zaj...(no prócz tych przedłużaczy dodanych przez autorów anime).
Najgorsza oczywiście że jest GT- zgadzam siez zychem89 w 100%
Autorzy chicieli pokazać iż też potrafią stworzyć dragon balla i im nie wyszło(zwłaszcza to latanie po planetach.... wioska i słoma z butów wystaje)

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
przynajmniej dosc szybko to przebiegalo a nie ajk w Z podczas walki z freezerem, 2 odcinki stoją i jeden mowi "Jednak jestes silny" a drogi na to w 2 odcinku "hehe ty tez jestes niczego sobie" to tak jak w jakiejs telenoweli odcinek 178 , strreszczenie poprzedniego 177 odcinka :
Don Alfonso otwiera drzwi Wink
Heh w telenowleach jeszcze jest tak że serial leci już 3 lata a główna bohaterka dalej jest w 6 miesiącu ciąży

Ale faktycznie nieraz mnie już szlag trafiał jak mijały kolejne odcini (pamięta ktoś jeszcze jak puszczali po 3 odcinki pod rząd?) a nikt nie zadał jeszcze ciosu.

Co do tematu to tak:
W DB najlepsza moim zdanem to Piccolo Saga. Pierwsza połowa była świetna bo Piccolo Daimao był naprawdę zły a druga była świetna z powodu tego że Goku był już dorosły.
W DBZ najbardziej podobała mi się Saga Freezera (niezapomniana chwila kiedy statek Goku się zepsuł i grawitacja się maxymalnie zwiekszyła hehe) i oczywiście SSJ. Cell Saga była świtna z powogu Gohana SSJ2, Perfect Cella, Mr. Satana myslącego że jest "takim kozakiem" i nawiązań do Terminatora (Androidy, Future Trunks). Buu Saga nie podobała mi się z kilku powodów. Po pierwsze, Buu był w ogóle [ ort! ] nie przypadł mi do gustu. Po drugie, SSJ3 też mi się nie podobał (ten brak brwi i nienaturalnie długie kłaki). Było oczywiście kika mocnych punktów: Mistic Gohan, Majin Vegeta i naprawdę niezła rozwałka pod koniec.
Z DBGT najlepsza jest moim zdaniem Saga Bebi (choć początek zapowiadał kolejną kaszanę a tu miła niespodzianka). Ze smokami też było nieźle bo choć fabuła cienitka to jednak świetne walki rekompensowały wszystko. Początek nudny jak flaki z olejem więc się nie wypowiem. Ogólnie GT nie był taki zły ale SSJ4 to jeszcze ohydniejszy niż SSJ3 a do tego najbardziej wkurzyło mnie to że Goku znowu był dizeckiem. Gdyby był dorosły tak jak w Zdzie to GT mogłoby być jeszcze lepsze.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » [Saga] Najlepsza saga
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook