Forum Dragon Ball Nao

» Ema

Strony:   1, 2, 3, 4  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jonga napisał(a):
A czemu mam tak nie twierdzić? Nie lubię ludzi, którzy zbyt przesadnie biorą do siebie anime, żyją tym i piszczą o tym na każdym kroku. Mówią, że kochają Japonię nie znając historii tego kraju, ani nie wiedząc za dużo o kulturze.
Nie mam żadnego kompleksu, po prostu ich nie lubię.
To, że nie jestem dzieckiem Japonii to znaczy, że nie mogę przebywać na tym forum? Całkiem zabawnie.
Ja ci nie narzucam żadnych zachowań, rób co chcesz, jak chcesz, bądź sztywniakiem albo krzycz na każdym kroku, jakie to wszystko związane z Japonią jest kawaii, ale nie obraź się kiedy powiem to, co myślę na twój temat. Znam sporo ludzi ponad dwadzieścia pięć lat, którzy lubią anime i niekoniecznie są sztywni, ale wystarczająco dojrzali.

Ad PS - Ach, czyli będąc na forum emo muszę być emo? Zresztą już pisałam, że lubiłam anime, nie ma to dla mnie żadnej większej funkcji niż po prostu rozrywkowej.
Ad PS2 - Co?

[ Dodano: 29.02.2012, 20:44 (po 39 sekundach) ]
Karolina. Nick jest dłuższym przekształceniem nazwiska.
Może i przesadzają. Ale sama widzisz, że kultura Japońska w większości dzięki anime i mandze jest popularna. Sugeruję ci Karolino rozmowę z Clio jest osoba podobna twoim opisom. Co więcej jest "panią psychoprofilaktyk". Nie zrozum dosadnie tego bo jest osobą poważną o zdrowym podejściu do tematu. To tak na marginesie. Karolino. Dla mnie anime jest rozrywką jak w twoim przypadku... daję wiarę w przesłanie każdej serii. Co niesie dla odbiorcy. Są kawaii dziewczynki (młode miłe twarze, barwne włosy aż nienaturalne). Dosadność Japońska. Japończycy robią wszystko hardcordowo. Obyczaje/etyka... coś nowego dla zwykłego zachodniego cudzoziemca.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Witam. I miłego pobytu, poczytaj i odejdź, jak większość, którzy przyszli.
post skuriptumu : nie czytałem zeszłych postów, więc nie wiem ,ale mam to gdzieś, jak jesteś ładna, to fajnie, jak nie, to dobrze,byle nie wredna, bo się dogadamy : P

ps.2 przeczytałem te twe posty, mądre, fajnie się zapowiada, chyba nie tylko na powitaniu, prawda ? Oby to nie był połączony mega sub modów ^ ^

Właśnie, sprawa gonara - jest to wielki, tęy debil, mający swe zakrzywione racje, których nigdy nie zmieni, możesz go słuchać, albo jak ja, tępić prawie zawsze.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jonga napisał(a):
Chyba, że udajesz mądrego.
Fixed ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Po trzech kolejnych postach sama się zastanawiałam, czy tego lepiej nie zmienić.

Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nie uważaj innych za głupców.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jonga napisał(a):
Po trzech kolejnych postach sama się zastanawiałam, czy tego lepiej nie zmienić.
Rób co chcesz. Ja tylko mówię co chcę ci powiedzieć, że nie lubię jak młode myszy pierdzą. Utwierdzając się w przekonaniu. O jaką mądrość życiową uzyskali. Bądź sobą. Widzisz część ludzi ma mnie za debila jak Isi, bo nie jestem "dojrzały" tak jak on. Ale to mnie.... bo co on mi zrobi ?! Wyzwie mnie od tępych debili idiotów eeee...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gonarowi chodzi o to, że początowicze tak "sobie pozwalają' na początku, cisnąc innych, jak im się podoba, przy czym nie podoba się to starym, albo średnim wyjadaczom.
A ja mam go, za kogo mam. Poza tym miło, fajny wstęp zrobiłaś.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Ishido napisał(a):
Nie uważaj innych za głupców.
Czemu?

Gonardino napisał(a):
Ja tylko mówię co chcę ci powiedzieć, że nie lubię jak młode myszy pierdzą. Utwierdzając się w przekonaniu. O jaką mądrość życiową uzyskali.
Młode myszy w mniemaniu, że nowi użytkownicy? Tak szczerze mówiąc to trochę zabawne, że uważasz się ze nie wiadomo jakiego wyjadacza internetów, czy doświadczonego człowieka. Nie mówię i chyba raczej nawet nie zasygnalizowałam tego, że jestem nadmiernie mądra, czy doświadczona i w sumie nawet ci nie pojechałam, dlatego nie rozumiem o co się tak ostro czepiasz.
Wystarczyło mi, że wytknęłam ci błędy logiczne, na które nawet nie raczyłeś odpowiedzieć i już widzę, że nie poprowadzimy za dużo rozmów.
Btw, a ja nie lubię, jak stawia się kropki w złym miejscu i kaleczy język polski. Sądzę, że nasze wzajemne "nielubienia" powiewają nam nawzajem. Mi na pewno twoje.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Młode myszy w mniemaniu, że nowi użytkownicy? Tak szczerze mówiąc to trochę zabawne, że uważasz się ze nie wiadomo jakiego wyjadacza internetów, czy doświadczonego człowieka. Nie mówię i chyba raczej nawet nie zasygnalizowałam tego, że jestem nadmiernie mądra, czy doświadczona i w sumie nawet ci nie pojechałam, dlatego nie rozumiem o co się tak ostro czepiasz.
Wystarczyło mi, że wytknęłam ci błędy logiczne, na które nawet nie raczyłeś odpowiedzieć i już widzę, że nie poprowadzimy za dużo rozmów.
Btw, a ja nie lubię, jak stawia się kropki w złym miejscu i kaleczy język polski. Sądzę, że nasze wzajemne "nielubienia" powiewają nam nawzajem. Mi na pewno twoje.
Jakie błędy logiczne ?!?! To że ty nie "nadążasz za moim tokiem rozumowania" nie jest błędem logicznym. Jest problemem twoim i moim, że nie możemy się zrozumieć. Stawiam kropki kończąc. Brzmi to lepiej niż stawianie przecinków a No chyba, ale to inny problem. Trzeba znać zasady. No chyba że woli się pisać i pisać pisać. Karolino. Koniec tematu... wyjaśniłem co mi leży na wątrobie. Nic do ciebie nie mam. Ale ty nie masz co się wywyższać by nią być. Bo tak teraz robisz, a mnie jak to zwykle... balonik. Pozdrawiam
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Źle napisałem, nie wszystkich, tutaj co po niektórzy mają niezłe umysły.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
1.
Mi się wydaje, że Jonga jest buntownikiem Łibo (ich stylu) aczkolwiek świadomie/nieświadomie utożsamia się z nimi. Z drugiej strony nie rozumiem czemu oceniacie/wnioskujecie z jej postów ?!
Wystawia własną ocenę twierdząc chwilę później, że nie powinno się oceniać.

2.
Jeśli tego nie lubisz to uciekaj albo nie uczestnicz w życiu na forum które pasjonuje się takimi słowami jak Kawaii.
Nie mogę uczestniczyć w życiu forum czegoś czego nie lubię - absurdalny pogląd. Skoro internet jest wolny mogę robić, co mi się żywnie podoba (oczywiście w jakichś wyznaczonych mniej więcej ramach, które nie sądzę abym swoim pobytem tutaj przekraczała). Może chcę trochę pogadać z takimi ludźmi, może chcę poznać innych, a może po prostu chcę potępić dzieci Japonii.

3.
Najlepiej to powiedz za co lubisz anime mangę i Libo ? Bo tu będąc oznacza, że to lubisz.
Nie oznacza.

4.
Stawiam kropki kończąc. Brzmi to lepiej niż stawianie przecinków a No chyba, ale to inny problem.
Co kończąc? Często miejsca, w których stawiasz te kropki nie są miejscami, w których byłby przecinek. Do tego strasznie trudno się to czyta, a te "urozmaicenie" tylko dodaje ci żałosności, bo dla każdego, kto pierwszy raz widzi taki post jest a) niezrozumiałe b) widzi, że próbujesz się jakoś wybić ponad przeciętność tym, może dlatego, że niczym innym raczej nie potrafisz.

5.
No chyba że woli się pisać i pisać pisać.
Aha. Bardzo inteligentne spostrzeżenie.

Nie wiem, czy pisać ci, kiedy używam sarkazmu, bo czasami można nie wyłapać.

6.
Ale ty nie masz co się wywyższać by nią być.
Kim być?

[ Dodano: 29.02.2012, 22:40 (po 29 sekundach) ]
Ale jak cię to balonik to w sumie żegnam, i tak zaczęła mi się nudzić ta pseudorozmowa.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No dobra. Ale to były tylko sugestie. To co, że nie lubisz będziesz tylko statysykę shounenowi robić ? Karolina dobrze robisz bądź przeciętnym użytkownikiem. Mój styl moja sprawa. Ale wiedz robi wrażenie. Nazywam to rozmową. Tak jakby wyglądała ;p
Ps. Rozmawiać zawsze mogę. jeszcze coś do twojego "a może". Ja jestem nie chodzącym tym do kościoła i wierzącym w ewangelie ale mogę z nimi pogadać ?!?!?!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 29.02.2012, 22:56
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Z Gonarem się kłócić, to już absurd. Bo raczej większość cytowań z jego tekścików. On, jak pisał, ma problemy ze świadomością, więc raczej sarkazmów nie rzucaj na lewo, syndromu wypaleniu, jak Hannivaldi się nabawisz przypadkiem, a to niewskazane na początku,
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ishido napisał(a):
Z Gonarem się kłócić, to już absurd. Bo raczej większość cytowań z jego tekścików. On, jak pisał, ma problemy ze świadomością, więc raczej sarkazmów nie rzucaj na lewo, syndromu wypaleniu, jak Hannivaldi się nabawisz przypadkiem, a to niewskazane na początku,
Dobre, że ty jej nie masz ;p No chyba masz bo takich jak ty to wielu nie jest. Możliwe że nie wiesz nawet co piszesz. Sarkazm ?!?! z mojej strony czy z jej ym... nie znalazłem.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Gonardino, w ogóle cię nie rozumiem. Jestem trochę przygłupia, więc może skończmy to i poczekajmy aż się odpowiednio wyedukuje by móc rozmawiać z tobą na dobrym poziomie.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Poza tym jeśli ktoś wchodzi na forum kulturystyczne i tam się loguje. To raczej nie przyszedł rozmawiać o grach internetowych no chyba, że hejtuje i jest tzw. obserwatorem.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gonar ty masz coś z garem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Gonardino napisał(a):
forum kulturystyczne
Nie jestem fanką kulturystyki, ale jeśli ty jesteś to naprawdę fajnie. Tak trzymaj.

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gonar matka wie że ćpiesz?

A jonga jaka jest twoja ulubiona drużyna z NHL i czy lubisz football amerykański? ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Tak ze skromności ...to ja nie jestem bystrzakiem. W dzieciństwie miałem wypadek z klamką. Uderzyłem się i doznałem urazu w czoło bardzo bolącego. Często moja głowa doznawała urazów. Co może znaczyć, że Isi ma rację i mam problemy ze świadomością ;p Nikt doskonały nie jest... Al ED Upek w końcu mnie polubił chyba.

[ Dodano: 29.02.2012, 23:07 (po 1 minucie) ]
Jonga napisał(a):
Gonardino napisał(a):
forum kulturystyczne
Nie jestem fanką kulturystyki, ale jeśli ty jesteś to naprawdę fajnie. Tak trzymaj.
To jest ten sarkazm. Nabijasz się ze mnie. Masz mnie.. a no tak dzięki. Z kulturystką to był tylko przykład. *

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 29.02.2012, 23:11
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Ema
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook