Forum Dragon Ball Nao

» lub czasopisma

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
1.Kawaii (szkoda,ze sie skonczylo )
2.Bravo Sport (juz nie pamietam ,kiedy ostatni raz kupilem )
3.CKM
4.Mangi
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Old Cyceron napisał(a):
- Bravo [czasami, czy jak ma te pisemko co problemy swoje powiadają i specjaliści odpowiadają im]

hehehehe xD


ja praktycznie nie czytam czasopism, ale kiedyś tez czytałam min. bravo

: D
czytam ewentualnie publikacje ze swojej Akademii jak jest coś ciekawego
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Obecnie głównie "Uważam Rze"

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Godan napisał(a):
Fakt i Super Expres
Normalnie uznałbym to za prowokację, ale widząc, jakie dyrdymały masz w zwyczaju wypisywać, to naprawdę możesz być regularnym czytelnikiem tego szitu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Sam czytujesz gówna, te gazety kupuję prawie codziennie od 6 lat !! Lubię czytać ludzkie dramaty i co się dzieje w kraju a ty co ? he.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Właściwie to Fakt jest dziennikiem o największym nakładzie w Polsce, co tylko potwierdza, że żyjemy wśród idiotów szukających głupich sensacji.

Newsweeka najczęściej. Uważam rze (lubię je porównywać, polecam każdemu) czasami. Gazetę Wyborczą, Rzeczpospolitą rzadziej, bo kasy mi się nie chce na dzienniki wydawać.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jonga napisał(a):
Newsweeka najczęściej. Uważam rze (lubię je porównywać, polecam każdemu) czasami. Gazetę Wyborczą, Rzeczpospolitą rzadziej, bo kasy mi się nie chce na dzienniki wydawać.
Newsweek też jest dziennikiem jednak Fakt rządzi podobnie jak Super Express Reszta to ścierwo Żydowskie jeśli chodzi o takie dzienniki.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Newsweek jest tygodnikiem mądralo.

Fakt, jak już wyżej pisałam, jest dla idiotów, zaczytuj się dalej w tej niesamowicie wytwornej lekturze.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
To, że jest wydawany co tydzień wiele nie zmienia ;p Co za uprzedzenie do faktów ?! skąd.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Fakt to wspaniały pismak, z którego możemy dowiedzieć się o morderczym kurzu, pobiciu matki krakowską, czy też osławionym facecie trzymającym mebel, który nie może spać. Wybitne wiadomości dla wybitnych ludzi.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Zmienia. To, że jesteś ignorantem i nie masz zamiaru rezygnować ze swojego zdania, w którym notabene * prawdy jest, nie zmienia podstawowych pojęć. Człowieku, najpierw weź zgromadź jakąś nawet minimalną wiedzę, a później próbuj dyskusji. Nie mam nawet zamiaru się z tobą spierać, bo to jak rozmawianie z dzieciakiem z podstawówki, w końcu zawsze masz swoją rację, a zamiast przecinków daje się kropki i basta.

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jonga napisał(a):
Zmienia. To, że jesteś ignorantem i nie masz zamiaru rezygnować ze swojego zdania, w którym notabene * prawdy jest, nie zmienia podstawowych pojęć. Człowieku, najpierw weź zgromadź jakąś nawet minimalną wiedzę, a później próbuj dyskusji. Nie mam nawet zamiaru się z tobą spierać, bo to jak rozmawianie z dzieciakiem z podstawówki, w końcu zawsze masz swoją rację, a zamiast przecinków daje się kropki i basta.
Dyskusja zakończona ja zdania nie zmieniam... nie broń się przecinkami itp..
Moja wiedza jest wystarczająca na temat gazet jakich czytam to raz, a dwa jest dziennikiem wydawanym co tydzień gdyż potrzebują tygodnia by znaleźć coś co by zainteresowało czytelnika i to jest na minus.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tylko, że tak krótki czas na przygotowanie gazety owocuję naprawdę wartościową treścią, którą niewątpliwie prezentuję Fakt.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Focus napisał(a):
Tylko, że tak krótki czas na przygotowanie gazety owocuję naprawdę wartościową treścią, którą niewątpliwie prezentuję Fakt.
Wartościowsze jest to co zostawiam w kiblu po dobrym jedzeniu ;p tyczy się Newsweeka itp..
Vens Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Vens
Wiek: 28
Dni na forum: 4.395
Posty: 2
Skąd: Biała Podlaska
Hmm... W sumie przez cały miesiąc przez moje oczy przelatuje kilka konkretnych gazet i sporo przypadkowych, jeśli można by je tak nazwać. Staram się regularnie czytać takie gazety jak:
    CD Action - Miesięcznik o grach komputerowych z ciekawymi recenzjami, dodatkami i częstymi konkursami o świetnych nagrodach.
    PC Format - Również miesięcznik, ale tym razem o sprzęcie komputerowym. Opisy nowinek technologicznych, porównania hardware, ciekawe programy.

Po za tym zaglądam do Słowa Podlasia i do różnych gazet, które kupuje moja rodzina, ale nie czytam od deski do deski i bywa, że w dużych odstępach "numerowych".
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wypowiedz prawie dobra, z tym, że pomyliłeś gazety. Mówisz o wiadomościach z kraju. By nie być ignorantem, przyznam, że swego czasu również czytałem sobie fakt, by sprawdzić czy opinie o tej gazecie są celowe. Wiadomości z Polski owszem były, ale w przeważającej ilości były gówna pokroju Ufo mnie oszukało. I to właśnie jest porównywalne z kiblem, bądź z gazetą/tabloidem dla mało wymagającego widza. Najbardziej dotkliwy jest nakład Faktu - świadczy o tym, ze znaczna część polskiego społeczeństwa nie lubi konstruktywnego dziennikarstwa, tylko tanie sensacje rodem z budki pod piwem. Albo to lubisz, albo jesteś niesamowitym głąbem, by płacić za takie wartościowe informacje.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Focus lubię czytać fakt bo... ciekawią mnie te wiesz ym relacje między społecznościowe niż sama polityka. Uważam, że bzdur nie piszą.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Rozwiń co Twoim zdaniem oznaczają relację międzyspołecznościowe i odnieś się do Faktu.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Focus napisał(a):
Rozwiń co Twoim zdaniem oznaczają relację międzyspołecznościowe i odnieś się do Faktu.
Jak wiesz Fakt jest gazetą wydawaną codziennie. Zawarte w nim informacje nie tyczą tylko sceny politycznej ale szołbiznesu marginesu społecznościowego i dramaty ludzkie ponadto praktyczne porady. Pozwole sobie dodać, że SE jest Faktowi podobna gazeta ale nie to samo.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
I uważasz, że informacje w tym brukowcu są rzetelne? Nawet jak chciałbym być najbardziej optymistyczny co do Faktu bądź SE, to i tak ciężko mi się zgodzić z tą opinią. Obie te gazety żerują na tanich sensacjach, które nie mają nic wspólnego z prawdziwym dziennikarstwem. Dziwi mnie jedynie, że takie osoby jak np. szanowany przeze mnie Janusz Rolicki piszą do takiego chłamu.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » lub czasopisma
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook