Forum Dragon Ball Nao

» Tortury

Strony:   1, 2
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Wschód ma wiele cech specyficznych. Charakterystyczne metody torturowania na stałe wczepiły się w historię Chin. Otóż wymyślność dawnych cesarzy przechodziła najwyższe wyobrażenia. Podam jeden ciekawy przykład. Łapano wrogów lub jeńców wojennych i zasadzano ich w wielkich dzbanach. Pilnowani przez straże - nie mogli się wydostać. Tkwili w tych "donicach" miesiącami, a nawet latami. Karmiono ich skromnie, aby tylko przeżyli. Nic ponadto. Tak, tak... Zaczynali gnić... I tak męczono ich w nieskończoność. Śmierć okazywała się zbawieniem. Ciekawa sprawa, nieprawdaż?
Pozdrawiam serdecznie.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Cóż na torturach fizycznych to ja się nie znam, a nawet rzadko o takich czytałem. Myślę że naszpikowanie kogoś narkotykami by nie mógł się ruszać, a czuł ból i wycinanie mu kawałków skóry to dla mnie wystarczająco obrzydliwa już tortura... Zdecydowanie wolę tortury psychiczne - bo przecież elegancje i styl trzeba mieć, a cel jest jeden...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.141
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
najgorsza tortura jaka moze byc to chyba obieranie czlowieka ze skory
albo podciecie jaj tepym nozem

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Hm, chyba nikt nie pisał jeszcze o nabijaniu na pal, choć jest to raczej sposób na powolne i bolesne zabijanie, to jako tortura też się sprawdzi, bo "nagrodą" może być przecież zadanie szybszej i mniej nieprzyjemniej śmierci, a informacje można zdobyć. Sama procedura poprzedzająca nabicie już nie jest zbyt przyjemna, rozciąganie i potem samo umieszczenie na palu nie zabija człowieka. Osoba taka tkwi wiele godzin powoli opuszczając się na palu, a wnętrzności podchodzą coraz wyżej. Nie dość, że towarzyszy temu okropny ból to jeszcze sama długość takiej tortury dodatkowo "rani" psychikę.Okropność.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Gdy mialem 15 lat babcia zabrala mnie na tymczasowa ekspozycje narzedzi tortur Swietej Inkwizycji do muzeum na wyspie Mlynskiej w Bydgoszczy. Bylo tam wtedy okolo stu roznych narzedzi tortur. Bylem zdumiony, jak wiele wyrafinowanych metod zadawania bolu i ponizenia drugiego czlowieka opracowali.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Tortury
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook