Forum Dragon Ball Nao

» [Manga] Dragon Ball X One Piece Crossover

Strony: 1, 2  
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Witam
Poprzedni projekt rysowania mangi stanął i podejrzewam, że wkrótce zacznę go od nowa.
W międzyczasie chciałbym wam zaprezentować moje nowe wypociny w postaci fan mangi Dragon Ball i One piece Crossover.
Tłumaczenie jest po ang, ale w związku z tym, że moje umiejętności angielskiego są dosyć ograniczone, to myślę, że każdy zrozumie fabułę bez żadnego problemu
Oto link:
http://einstein001.deviantart.com/gallery/32704312

Pozdrawiam i czekam na opinie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie rozumiem sformułowania "tłumaczenie jest po ang". Szkoda, że te strony nie po kolei są. Mogłeś też napisać, że czyta się od lewej, a nie jak mangi, czyli od prawej. Pomijając samą kreskę i fabułę (bo co tu oceniać), to popracuj nad wstawianiem tekstu, bo to wygląda brzydko (tekst nierówny - powinien być wyśrodkowany) i nieczytelnie (niekiedy mała czcionka).

Ten na czwartej stronie to jest Zoro?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Rzeczywiście, zapomniałem wspomnieć, że czyta się jak normalny amerykański komiks, a nie mangę. TEn DB multiverse mnie tak zepsuł
Tekst... Masz rację, tzreba poprawić.
A co do kolejności stron, to powiem tak.. Wrzucanie czegokolwiek na deviantarta to katorga. I widać wyniki. Jak zrobię więcej stron, zmienię hosting

Haha, tak to jest Zoro. Aż taki niepodobny?^^
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Einstein001 napisał(a):
Haha, tak to jest Zoro. Aż taki niepodobny?^^
Poznałem go po mieczu xD Pierwsze ujęcie jeszcze OK, ale drugie, jak trzyma miecz, tragedia, za cholerę bym się nie domyślił.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Dodałem jeszcze piątą stronę i na dzisiaj wystarczy
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Wiadomo, że jeśli chodzi o rysunek, to można by się było do wielu rzeczy przyczepić, ale mimo tego Twoja fan manga jest interesująca i dość wciągająca, o ile można to określić po zaledwie pięciu stronach;-)
Nie dałoby się gdzieś tam w fabule wcisnąć East Kaioshina?:p
byłabym wtedy Twoją największa fanką

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
East_Kaioshin napisał(a):
Nie dałoby się gdzieś tam w fabule wcisnąć East Kaioshina?:p
byłabym wtedy Twoją największa fanką
Hah, ciężo będzie, bo to trochę nie ten okres czasowy
Ale nie mówię nie! Może uda mi się go gdzieś wcisnąć, bo przecież gra warta świeczki
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Dobra, to Ty tam rozkminiaj jak go umieścić, a ja już powoli zakładam fan club;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Łuh. Trochę to zajmuje, szczególnie, że dopiero co skończyłem sesję...
Ale w końcu upnąłem 11 stronę
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Wiem, ze to pewnie nikogo nie interesuje, ale chcialbym poinformowac, ze wrocilem i wrzucilem wlasnie 26 strone xD
Swoja droga to planuje jeszcze raz narysowac pierwsze 10 stron, gdyz sa po prostu tragiczne.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Rzuciłem okiem, to niektóre rysunki nieźle wyglądają, ale inne nadal kuleją (np. strona 22). Przy okazji, na tej 22 jest tekst (onomatopeja) "szwoch". WTF? To słowo w Polsce funkcjonuje chyba tylko jako nazwisko. A dodatkowy problem to taki, że przecież manga jest po angielsku.

W jakim tempie rysujesz jedną stronę, jeśli można spytać?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wciągająca historia. Poziom rysunku jest również wysoki. Świetna robota, daj znać kiedy wstawisz następne części, to z pewnością przeczytam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Shounen napisał(a):
Rzuciłem okiem, to niektóre rysunki nieźle wyglądają, ale inne nadal kuleją (np. strona 22). Przy okazji, na tej 22 jest tekst (onomatopeja) "szwoch". WTF? To słowo w Polsce funkcjonuje chyba tylko jako nazwisko. A dodatkowy problem to taki, że przecież manga jest po angielsku.

W jakim tempie rysujesz jedną stronę, jeśli można spytać?
Dzięki za opinię
"Szwoch" to rzeczywiście, moja nieznajomość angielskich odgłosów. Dlatego posłużyłem się polskim nazewnictwem. W nowszych stronach staram się omijać tego typu pomyłki i nazywam te odgłosy tylko wtedy kiedy jest jakiś silniejszy cios, bądź niewidoczny ruch.
Oczywiście jeśli ktoś byłby w stanie mnie nakierować na jakieś nazwy, to z pewnością takich kwiatków już by nie było

Jeśli chodzi o tempo, to staram się narysować dziennie przynajmniej jedną stronę. Jak czasami mam więcej czasu, to z nudów "upichcę" kolejną.

^Focus napisał(a):
Wciągająca historia. Poziom rysunku jest również wysoki. Świetna robota, daj znać kiedy wstawisz następne części, to z pewnością przeczytam
Dziękuje bardzo
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Ok ludziska. Chapter 2 ukończony (32 strona)
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Odświeżam temat (pewnie po raz ostatni), gdyż chciałbym poinformować, że z dniem dzisiejszym wrzuciłem ostatnią już stronę (74) mojej pracy.
Dziękuje za wszystkie komentarze i wyświetlenia!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dobrze jest, ma klimat i wciąga, bohaterowie zachowują się przekonywująco, a ostatnia scena mnie nawet rozbawiła. Rysunek kuleje, ale to wiadomo. Również ciągle są problemy z tekstem w dymkach - podtrzymuję opinię z posta wyżej. Osobiście dodałbym jeszcze numerację stron.

Czytałem, że teraz robisz "Goku and Superman". Jeśli będą się bić, to lepiej, żeby wygrał Goku, bo inaczej się nie sprzeda
Życzę powodzenia i czekam na kolejny temat.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ostatnia scena naprawdę na poziomie One Piece.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Z konstruktywnej krytyki u mnie chyba nici, ale trzeba docenić ogrom pracy i oczywiście zapraszamy na forum! Byłbyś cennym użytkownikiem.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.769
Posty: 20
Dziekuje bardzo za Wasze opinie

Jesli chodzi o Crossover SUpermana z DB, to w zarysie mojej fabuly musze zmniejszyc sile Supermana, poniewaz mamy juz Death Battle w ktorym zostalo juz profesjonalnie i dokladnie opisane kto nad kim ma olbrzymia przewage, wiec jaki sens jest cos powtarzac? Taki zabieg ograniczenia i zmniejszenia potegi Supermana stworzyli producenci Superman THe Animated Series(gdzie sups nie potrafil oddychac w kosmosie i mozliwa byla jego smierc w wielu sytuacjach) co jak wiemy wyszlo naprawde swietnie.
Druga sprawa - nowy komiks nie bedzie sie skladal z samej nawalanki jak to mialo miejsce w DB X OP. Bedzie troche fabuly i na pewno bedzie on dluzszy

Trzecia sprawa to chcialbym aby ten komiks byl w kolorze, ale niestety tutaj przydalaby mi sie pomoc gdyz po prostu nie potrafie poslugiwac sie photoshopem, ani innymi edytorami graficznymi (no i zreszta widac jak okropnie wyglada rysowane przeze mnie tlo- wiec bede musial sporo czasu spedzic nad rysowaniem Metropolis xD)

Shihouin napisał(a):
Z konstruktywnej krytyki u mnie chyba nici, ale trzeba docenić ogrom pracy i oczywiście zapraszamy na forum! Byłbyś cennym użytkownikiem.
To bardzo mile
Jestem osoba ktora bardzo rzadko udziela sie na forach, ale za to zapewniam, ze spedzam na dbnao bardzo wiele czasu
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez picaZananasem: 10.03.2013, 14:05
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Manga] Dragon Ball X One Piece Crossover
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook