Forum Dragon Ball Nao

» Najlepszy z Ginyu Force?

Strony: 1, 2, 3  
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Który wojownik z Ginyu Force najbardziej Wam sie podobał, bo mi osobiście spodobał się Recoom, za tę jego bojową postawę oraz poczucie humoru...

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Mi się wszyscy podobali mieli fajny taniec i w ogóle [ ort! ] ale jeśli musiałbym wybierać to byłby Ginyu a dlaczego on bo jest najsilniejszy z całej armi ma fajny atak zamiany ciałami oraz mi podobal się jego wygląd.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Recoom zachowywał się (bez obrazy) pedał. Słodko mówił do Vegety podczas walki. Zwracałsie per "Vegetka" i robił figury jak baletnica. Ale to szczeguły. Mi najbaardziej do gustu przypadł Sercek (nie pamiętam jap. odpowiednika, to ten czerwony z białymi włosami). Był silny i jakoś tak mi przypadł do gustu.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
SzpanerPL napisał(a):
Recoom zachowywał się (bez obrazy) pedał. Słodko mówił do Vegety podczas walki. Zwracałsie per "Vegetka" i robił figury jak baletnica. Ale to szczeguły. Mi najbaardziej do gustu przypadł Sercek (nie pamiętam jap. odpowiednika, to ten czerwony z białymi włosami). Był silny i jakoś tak mi przypadł do gustu.

Tak zdecydowanie Jeice(bo właśnie taki jest odpowiednik : D ) był najlepszy z całej paczki Ginyu,wykazywał się dużym sprytem,posiadał dość ciekawe techniki,no i nie brakło mu też siły: )

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Tak zdecydowanie Jeice(bo właśnie taki jest odpowiednik : D ) był najlepszy z całej paczki Ginyu,wykazywał się dużym sprytem,posiadał dość ciekawe techniki,no i nie brakło mu też siły: )
Dzięki za podpowiedz.
Jeice był najsilniejszy zaraz po Ginyu. Fajna postać silna, oczywiście tylko wkurzyło mnie to że po pokonaniu Massuo (ten "najszybszy w kosmosie" jego też nie pamietam ) chamsko uciekł, stchużył itp. To nie przystoi prawdziwemu wojownikowi elitarnych odziałów Freezera .

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Jeice, bo był wg. mnie najbardziej poważny ze wszystkich (no i najsilniejszy, zaraz po Ginyu). poza tym [ ort! ] miał fajny Look, nie to co inni, bo oni wyglądali jak Qpy

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ginyu wydawał mi się całkiem spox. Spora siała (z oddziału największa) i fajne techniki. Wygląd też miał ok- taki poważny gość.
Jeice też był ok. zara po Ginyu.

Heja

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Dla mnie ten czerwony z białymi włosami (nie wiem jak sie nazywał) był potężnyi fajnie wyglądał

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
no to właśnie o nim mówimy...Jeice

a nie było mu czasem Ji-su?? bo tak też widziałem.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Jeice mi się najbardziej podobał najfajniej wyglądał był silny miał ciekawe techniki walki o w ogóle [ ort! ] był bardzo fajny!!!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wg. mnie najlepszym z całego oddziału był sam Ginyu. Powodem jest jego siła oraz szacunek do przeciwnika (dzięki Jeice zablokował Goku, ale Jeice się cieszył, dlatego Ginyu puścił Goku). Na początku zlekceważył Goku, lecz później się na tym "przejechał". Ogólnie podziwiam go również za technikę Zamiany Ciał.
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Mi najbardziej podobal sie ten taki niebieski co byl taki szybki, no ale nie tak szybki zeby przescignac Goku .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
ginyu, za 'zamiane cial': D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Wg. mnie oni wszyscy byli niezłymi psycholami(podczas ich tanću lub poz). Najlepszy był oczywiście ich Kapitan Ginyu. Jak już wspomniano miał technike zamiany ciałami no i szacunek do przeciwnika. Po za tym jest tajemniczy, ponieważ nikt nie zna jego pierwotnej postaci.

Członkowie Ginyu Forces to;
-Gerudo
-Jisu
-Bataa albo Burter
-Recome
-Ginyu
Obraz

Pozdrawiam
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Wszyscy byli bardzo fajni. Wszystko to było za sprawą ich "odmienności". podczas walki zwracali się do przeciwnika bardzo "słodko" co miało na celu go tylkozdenerwować, i ukazać, że nie ma z nimi szans.
Faktycznie posiadali wielka moc(po za Gerudo), i mieli się czym chwalić.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wszyscy byli zabawni. Mi najbardziej podobał się Ginyu Ta technika zamiany ciał najbardziej zamieszała cała sagą.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Recoom - chyba najgłupszy i najśmieszniejszy z nich wszystkich . Do tego extra walka z Vegetą. Później Berter za ciekawy wygląd i dużą szybkość.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 15.07.2008, 15:46
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ginyu:)
Dlaczego? Bo to prawdziwy wojownik. Nalega, by Goku walczył z nim wykorzystując całą swoją siłe, bo w innym wypadku drwi z przeciwnika. Jak widać gra fair, także wtedy gdy puszcza zaskoczonego atakiem Sereck'a Goku wolno.
Facet miał klasę.
I unikalną umiejętność zmiany ciała. Ciekawe jak wyglądął naprawdę... Bo nie ulega chyba watpliwośći że to zmiany ciał a nie treningi były motorem napędowym wzrostu mocy Ginyu:)
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
jeice kozacki byl z nich i ten jego atak

pulkarecordzz.phorum.pl
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Reecoom ale nie wiem dlaczego?? może po prostu lubie napakowanych gości
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Najlepszy z Ginyu Force?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook