Forum Dragon Ball Nao

» Najgorsze filmy świata

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Byczusia napisał(a):
Pamiętam za czasów gdy chodziłam do gimnazjum- bodajże w 2 klasie i jak obejrzałam z klasą Iluzjonistę. O matko, wynudziłam się nieźle i tylko błagałam, by ten film się jak najszybciej zakończył. Ani akcja, ani bohaterowie ani w ogóle cokolwiek mi się tam nie podobało. Zwłaszcza fabuła mnie tak nudziła jak cholera.

O, a ja dosyć lubię ten film.
Najlepiej to ocenić, jak już minie trochę czasu. Jeśli pamiętamy fabułę, to znaczy, że film wywarł na nas jakieś wrażenie.
Najgorszymi jakie widziałam, były wszelakie polskie komedie pokroju Ciacho czy Lejdis. Siedziałam zażenowana w kinie, nie wiem czemu mam taką awersję na polskie komedie, które współcześnie są produkowane. Pewnie coś w nich śmiesznego jest, ale mnie nie bawi kompletnie nic.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kaio napisał(a):
nie wiem czemu mam taką awersję na polskie komedie, które współcześnie są produkowane
Bo są żenujące i dla debili? ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Iluzjonista to zajebisty film

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Byczusi nie podoba się żaden film, który jest niejasny.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Shounen napisał(a):
Bo są żenujące i dla debili? ;p
Oglądałam niestety parę innych żenujących filmów, ale żaden nie wzbudzał we mnie aż tak silnej awersji jak te produkcje.
Jakąś nadwrażliwość mam ;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kaio napisał(a):
Jakąś nadwrażliwość mam ;p
50 lat temu nazywali to gustem i wyrafinowaniem.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Endzik napisał(a):
Byczusi nie podoba się żaden film, który jest niejasny.
Ja tam nic niejasnego nie zauważyłam. To,że mi się nie podobał nie znaczy,że jest niejasny. Mam prawo do własnego zdania.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Może Byczusia nie zrozumiała Iluzjonisty i dlatego? Zobaczyła, że akcja dzieje się w Autro-Węgrzech i już na wstępie się pogubiła, bo nie wiedziała czy w Austrii czy na Węgrzech.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Al Ed Upek napisał(a):
Może Byczusia nie zrozumiała Iluzjonisty i dlatego? Zobaczyła, że akcja dzieje się w Autro-Węgrzech i już na wstępie się pogubiła, bo nie wiedziała czy w Austrii czy na Węgrzech.
Brawo za dowcip. Ile jeszcze razy mam tłumaczyć,że wszystko zrozumiałam? To ,że nie lubię nie znaczy przecież że nie rozumiem.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Ok, nie spodobał Ci się. Nie uważasz jednak, że określanie go jako NAJGORSZEGO filmu świata, to przesada? Serio, nie widziałaś gorszych produkcji?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kaio napisał(a):
Ok, nie spodobał Ci się. Nie uważasz jednak, że określanie go jako NAJGORSZEGO filmu świata, to przesada? Serio, nie widziałaś gorszych produkcji?
Nie Kaio. Skończcie już komentować moje zdanie- mam prawo tak uważać. Przecież każdy ma prawo do własnego zdania. To ,że komuś nie podoba się coś co ja lubię nie znaczy,że komentuję jego zdanie i próbuję przekonać kogoś do swojego.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Czy mi się wydaje, czy forum jest od tego, żeby dyskutować?
Nie próbuję Cię do niczego przekonać, pytam tylko, bo się dziwię.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kaio napisał(a):
Czy mi się wydaje, czy forum jest od tego, żeby dyskutować?
Tak,ale o gustach skarbie się nie dyskutuje.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Byczka chodzi o to, że jest to naprawdę dobra produkcja z bardzo ciekawą fabułą i spoko obsadą, Norton to jeden z obecnie najlepszych aktorów w jego wieku. Nazywanie tego filmu najgorszym jest po prostu ignorancją. Gusta są różne, ale trzeba umieć docenić kunszt produkcji.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ciężko stwierdzić. Myślę, że mam jednego faworyta - Rzeźnik. Raczej nikt tego nie oglądał z Was. Kiedyś niechcący miałem nieszczęście zobaczyć cały ten film. Przetrwałem do końca z nadzieją, że coś się zmieni, no ale... Nie wiem co powiedzieć o tym filmie. Podobno miał być to horror, ale żadnej strasznej sceny tam nie było. Po tytule liczyłem na sporo krwi, odpadające nogi itd., ale nic z tych rzeczy. O fabule to już w ogóle nie ma co mówić, a aktorzy jak z podwórka. Cienizna.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mart napisał(a):
Byczka chodzi o to, że jest to naprawdę dobra produkcja z bardzo ciekawą fabułą i spoko obsadą, Norton to jeden z obecnie najlepszych aktorów w jego wieku. Nazywanie tego filmu najgorszym jest po prostu ignorancją. Gusta są różne, ale trzeba umieć docenić kunszt produkcji.
Nie jest ignorancją. Mam prawo nie lubić czegoś i kropka. Tego nie powinno się komentować. Ja tak uważam i będę. Co dla Ciebie Mart może być dobrą produkcją dla mnie nie musi być. Kropka. Może i Ty byłaś zachwycona fabułą ale ja niemalże się znudziłam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Kaio napisał(a):
Byczusia napisał(a):
Pamiętam za czasów gdy chodziłam do gimnazjum- bodajże w 2 klasie i jak obejrzałam z klasą Iluzjonistę. O matko, wynudziłam się nieźle i tylko błagałam, by ten film się jak najszybciej zakończył. Ani akcja, ani bohaterowie ani w ogóle cokolwiek mi się tam nie podobało. Zwłaszcza fabuła mnie tak nudziła jak cholera.

O, a ja dosyć lubię ten film.
I ja również mimo że Biel to nie jest dla mnie zbyt dobra aktorka.

Ogólnie większość "nowych" polskich komedii to klapa. Bo amerykańskie filmy typu rekin z 8 mackami i nogami dinozaura na niskim budżecie to też lipa, ale przynajmniej z wyobraźnią czego brakuje tym pierwszy produkcją.

No i był jeszcze jakiś film dość nowy w którym koleś uciekał zimą przez cały film nawet było to gdzieś w Polsce chyba kręcone. To była cała fabuła xD Niestety tytułu nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę to napiszę.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chodzi o to Byczusia, kropka, że to tak jakbyś uznała Skazanych na Shawshank za cienki film, kropka, chociaż każdy kto potrafi chociaż uważnie obejrzeć film, kropka, stwierdzi że jest świetny. Iluzjonista to zdecydowanie nie jest film, kropka, który zasługuje na taką ocenę. Ale na szczęście twoją opinią nikt się tu nie przejmuje.

PS
kropka

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nie da się z Tobą dyskutować. To już nie chodzi o bronienie własnych poglądów, ale zwyczajną upartość. 'Jest tak i koniec. Kropka.' Co do tego, że tak uważasz i będziesz, to pamiętaj, że tylko krowa zdania nie zmienia.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Byczusia napisał(a):
Tego nie powinno się komentować
Będę. Kropka.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Najgorsze filmy świata
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook