Forum Dragon Ball Nao

» Django (2012)

Strony:   1, 2
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Szkoda, że nie było z dubbingiem ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
xD Bym się pochlastał jakby dali głos Jacksona zdubbingowany. Wystarczy mi Windu...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
W kinie byłam kilka dni temu i chociaż film był bardzo dobry i warty obejrzenia, to nie rozumiem tego całego zachwytu i piania, że to najlepszy film Tarantino. O wiele bardziej podobały mi się Bękarty Wojny, Wściekłe Psy czy o Pulp Fiction już nie wspomnę. Momentami było sporo dłużyzn w niczym nie przyczyniających się do rozwoju głównego wątku fabularnego. Co do samej fabuły, to średnio widział mi się duet Niemiec-Murzyński Niewolnik. Bardzo drażniły mnie również te rapowe kawałki, które kompletnie nie pasowały do klimatu i były tam wrzucone na siłę, żeby się powygłupiać? Poza tymi kawałkami muzyka była naprawdę świetnie dobrana, więc tamte wstawki to był strzał kulą w płot, moim zdaniem. Jeśli chodzi o Jacksona, to mnie on wybitnie w tym filmie irytował, jego sposób mówienia był dla mnie strasznie *denerwujący*. Zajebiście za to wypadł DiCaprio, chociaż nigdy nie darzyłam tego aktora zbyt dużą sympatią, to co tutaj pokazał było genialne.
Film oceniłabym na 6,5/10, w porywach może do 7, za ten zajebisty uśmiech na samym końcu.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Obraz

Ale właśnie tak mówią czarnuchy. Nawet gorzej niż Jackson.

[ Dodano: 02.02.2013, 16:45 (po 1 minucie) ]
Polecam show Dave'a Chapelle'a dla porównania. A Bill Cosby to dla odmiany chyba jedyny czarny, który mówi po ludzku.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Mart napisał(a):
Zajebiście za to wypadł DiCaprio, chociaż nigdy nie darzyłam tego aktora zbyt dużą sympatią, to co tutaj pokazał było genialne.
Nawet po Wyspie Tajemnic? Jak dla scena w jeziorze w tym filmie to jedna z najlepszych jakie widziałem w Jego wykonaniu.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Shihouin napisał(a):
Nawet po Wyspie Tajemnic? Jak dla scena w jeziorze w tym filmie to jedna z najlepszych jakie widziałem w Jego wykonaniu.
Nie twierdzę, że DiCaprio jest kiepskim aktorem, szanuję jego kunszt aktorski, jednak w żadnym filmie nie zapałałam do niego sympatią. Jeśli chodzi o Wyspę Tajemnic to film był świetny i DiCaprio pokazał w nim klasę, ale tak jak wcześniej wspomniałam, nie trafił w moje uczucia.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W końcu byłem w kinie. Film świetny. Aktorzy, scenariusz, zdjęcia, wszystko cudo. Chyba tylko Tarantino mógł zrobić film o murzynie i Niemcu który mi się spodoba.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Zaworek-San Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.054
Posty: 82
Skąd: Jarocin
Jak dla mnie film świetny, w sumie też byłem zdziwiony dobranym duetem Niemca i Czarnucha, acz jeszcze bardziej zszokowało mnie to, że ani jeden, ani drugi mnie nie wnerwiał. Moim skromnym zdaniem, produkcja bardzo udana, fakt, momentami się dłużył jednak przy pierwszym lepszym rozwojowym fragmencie wszystko było nadrobione. Żeby nie przesadzać powiedzmy, że te 8,5/10.
DiCaprio zagrał dobrą rolę, w sumie przypadło mi to do gustu, ale dla mnie i tak zawsze już zostanie Jack'iem znikającym w głębi oceanu
farou Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.950
Posty: 6
Świetny film. Zresztą jak każdy inny w reżyserii Tarrantina . Obejrzałem 3 razy i pewnie jeszcze obejrzę
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Django (2012)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook