Forum Dragon Ball Nao

» Komunistyczne społeczeństwo

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ech Wojtek, wiem, że masz dobre chęci, ale na razie tylko powtarzasz to, co zasłyszałeś u Korwina. Korwin ma co prawda na ogół rację, częściej niż jakikolwiek inny polityk czy ekspert w TV, ale sam także powinieneś się postarać o to, żeby sprawdzić, czy aby na pewno.
Po pierwsze nie rzucałbym tak bezmyślnie stwierdzeniem, że Francja to lewactwo i socjalizm. Prawda, to jest lewactwo i socjalizm, ale co jest w Polsce? Prawicowe i konserwatywne społeczeństwo? Nie żartuj.
Poza tym, kiedy Polacy rozpętali powtanie styczniowe to Anglicy rządzili światem, a dziś, mimo że się boją wyjść na ulice opanowane przez Arabów, to jednak nadal, na tyle na ile mogą, realizują swój interes narodowy, co w Polsce nie istnieje od 1989, bo nawet Kania, Jaruzelski i Rakowski byli większymi patriotami niż elitki III RP.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Al Ed Upek napisał(a):
Ech Wojtek, wiem, że masz dobre chęci, ale na razie tylko powtarzasz to, co zasłyszałeś u Korwina.
Korwin Krul!

Al Ed Upek napisał(a):
Korwin ma co prawda na ogół rację, częściej niż jakikolwiek inny polityk czy ekspert w TV, ale sam także powinieneś się postarać o to, żeby sprawdzić, czy aby na pewno.
Po pierwsze nie rzucałbym tak bezmyślnie stwierdzeniem, że Francja to lewactwo i socjalizm. Prawda, to jest lewactwo i socjalizm, ale co jest w Polsce? Prawicowe i konserwatywne społeczeństwo? Nie żartuj.
Poza tym, kiedy Polacy rozpętali powtanie styczniowe to Anglicy rządzili światem, a dziś, mimo że się boją wyjść na ulice opanowane przez Arabów, to jednak nadal, na tyle na ile mogą, realizują swój interes narodowy, co w Polsce nie istnieje od 1989, bo nawet Kania, Jaruzelski i Rakowski byli większymi patriotami niż elitki III RP.
Wszystko co powiedziałem to praawda..
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W Joe się jakiś instynkt macierzyński objawia do Wojtusia widzę.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Son Wojtek napisał(a):
Korwin Krul!
za 2-3 lata zostaniesz socjalista, bo slepo podarzasz za tym co mowi Mikke, stwierdzisz, ze to zajebiste, ale nierealne, "bo gdyby bylo, to wygralby juz dawno". -.-

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
80% kapitalistów pokończyło jako komuchy, więc to całkiem możliwe.
A z tym instynktem i Wojtusiem to tak, że jak chce być kapitalistą to z całej pety i ogarniętym a nie jakimś lamusem, co nigdy nie tłumaczy czemu tak a nie inaczej. W każdym razie Wojtek nikogo póki co nie przekonuje. Innymi słowy Wojtuś mnie wkurza, bo się wtedy aktywują takie postomodernistyczne męty jak Ujio albo clio.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Cyceron napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Korwin Krul!
za 2-3 lata zostaniesz socjalista, bo slepo podarzasz za tym co mowi Mikke, stwierdzisz, ze to zajebiste, ale nierealne, "bo gdyby bylo, to wygralby juz dawno". -.-
NIe zostane socjalistą.

Korwin nie wygra bo mamy chorą demokracje a ludzie są za głupi by ingerować w polityke
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
To jak inaczej, miałby dostać się do rządu by coś zmienić ? Musi jak chce dostać się, grać według zasad, albo spróbować obalić rząd.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A za Jaruzelskim nadal jesteś, jak to pisałeś na swoim koncie na filmwebie?
Albo czy nadal nie jesteś za prawicą, ani lewicą, ale jak już byś miał wybierać to za lewicą?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Teraz dam, mój głos, dla pana JKM przy najbliższych wyborach. Co tam jeden głos, nic nie zmieni ?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 10.02.2013, 22:42
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Al Ed Upek napisał(a):
A za Jaruzelskim nadal jesteś, jak to pisałeś na swoim koncie na filmwebie?
Albo czy nadal nie jesteś za prawicą, ani lewicą, ale jak już byś miał wybierać to za lewicą?
Skąd masz moje konto na fw? Nie popieram Jaruzelskiego.. Jestem neutralny

Nie jestem ani za lewicą ani za prawicą a jak juz to prawice wole.

Gonar napisał(a):
Teraz dam, mojegło głosa, panu JKM przy najbliższych wyborach. Co tam jeden głos nic nie zmieni ?
Gdyby tak pomyslało 40 mln. Polakow to by bylo spoko..
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Lol, myslałem, że to do Gonara.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Son Wojtek napisał(a):
Skąd masz moje konto na fw? Nie popieram Jaruzelskiego.. Jestem neutralny
Nie jestem ani za lewicą ani za prawicą a jak juz to prawice wole.
Mam internet to znalazem, trzeba byłi maila zmienić jak się tego tak mocno wstydzisz. No to co cię skłoniło do zmiany zdania, o ile w ogóle zmieniłeś.


Gonar kurde, nie głosuje na Korwina, przecież jesteś komunistą!

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Al Ed Upek napisał(a):
No to co cię skłoniło do zmiany zdania, o ile w ogóle zmieniłeś.
Zmieniłem zdanie, bo jestem kapitalistą, a wolność uważam za najcenniejszą rzecz we wszechświecie. Nie mogę być komunistą.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A co się takiego stało, że zmieniłeś zdanie?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
(Proszę pisać w temacie, bo będą osty XD )

Dodano po 15 godzinach
Sprawa jest prosta, chciałbym ją wyjaśnić, ze względu na pewne sprzeczności i nie porozumienia. Po wczorajszej akcji na sb, Shounen napisał mniej więcej tak " To jesteś za komuną >? Chyba tak, jeśli ciebie nie dotyczy". Otóż z tego co wiem, o PRL to, to że wszyscy mieli pracę (zajęcie) czyli sposób na zarabianie, by żyć i dość dużo rozrywek (imprez) oraz tzw. wczasy pod gruszą. Wszystko wymagało tylko podporządkowaniu się prawu i dyscyplinie, jak możecie zauważyć w tym materiale filmowym. Dlatego odpowiadając, na pytanie Shouena powiem, tak, jeśli miałbym zapewniony byt, mogę się podporządkować. Wim co inni mogą myśleć, ale tak to już jest na tym świecie, że człowiek nie jest wolny nawet od praw natury i jeść, spać, gdzie mieszkać musi. Jeśli natomiast wolicie żyć jak zwierzęta (co nie znaczy dosłownie) i być nimi, to nie dziwcie się czemu na kapitalizm ludzie psioczą. Nawet ekonomiści uważają, że wolny rynek nie jest dla każdego. I prawdą jest, że póki się stoi na pozycji wygranej jest się z tym. Dlatego, by ludzie się przekonali jaki jest ten kapitalizm, dla świętego spokoju wprowadzić i zobaczyć czy to działa.
Ps. Korwin mówi, że wystarczy mu 15 % w sejmie, dlaczego tak mało, zasadami demokratycznymi nic nie zdziała, albo chce wprowadzić siłą. Lub być opozycją która tylko robi zamieszanie i swoje brać XD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A wiesz czemu zaczęły się strajki w kopalniach, hutach i stoczniach?
Dlatego że z czasem państwu coraz ciężej było zapewnić ludziom wczasy pod gruszą i kasę na imprezki. A chyba nie o to chodzi, by mieć wczasy pod gruszą przez 20 lat, a kolejne 20+emeryturę * na to, co się stało.

Ale komu ja to tłumaczę, człowiekowi, który chwali PRL za to, że był bardziej socjalistyczny, choć podał przykład wręcz odwrotny i jest jeszcze przekonany, że to święta prawda.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ne bo, byłeś w tych czasach i pracowałeś.Strajki były dlatego, że ludzie się buntowali, gdy byli zapatrzeni na zachód, a nie że państwo nie mogło zapewnić wczasów czaisz. Nie nie czaisz.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czyli wierzysz w to, że ludziom koło nosa latało ustawiczne zamrażanie płac i podwyżki cen?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Hm, raczej nie. Tu masz rację, bo podwyżki cen kurde, jakiś błąd przyczynił się do tego, pewnie odsetki kredytów Gierka
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Komunistyczne społeczeństwo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook