Forum Dragon Ball Nao

» Assassin's Creed

Strony:   1, 2
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.995
Plusy: 25
Posty: 2.091
Pierwsze wrażenia z gry w dwójkę: cudo. Sama fabuła wydaje się marna, ale dodatkowe smaczki sprawiają, że chce się przejść tę grę właśnie dla nich. Graficznie trochę lepiej, poprawione animacje, ogółem na plus.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.995
Plusy: 25
Posty: 2.091
OK, Assassin's Creed 2 to gra roku na PC. Po kolei:
- grafika
Widać, że oparta na tym samym silniku, jednak kilka kosmetycznych poprawek wniesiono, co cieszy. Śmiesznie wyglądają biusty u kobiet - jak skompresowane do mniejszych rozmiarów, mające w każdej chwili eksplodować xD
- audio
Muzyki jest niewiele, ale gdy się pojawia, czuć klimat. Tyle, że mimo wszystko jest jej za mało.
Dubbing tak angielski jak i włoski na wysokim poziomie, tu nie ma się do czego przyczepić.
Dźwięki też w porządku.
- fabuła
Według mnie marna, według kolegi świetna.
- klimat/świat przedstawiony
Cóż, imo najmocniejsza strona AC2. Rozwinięto wątki z jedynki, dodano nowe aspekty, styl Dana Browna, tylko że dużo mroczniejszy i mocniejszy. W sumie tylko dlatego przeszedłem tę grę, bo świat wciąga jak diabli.
Grę polecam, trójka zapowiada się jeszcze lepiej niż dwójka. Mam wrażenie, że na trylogii się nie skończy.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Na jesień tego roku planowana jest premiera Assassin's Creed III. Czas i miejsce akcji diametralnie się zmienią, przyjdzie nam pokierować losami Connora - półkrwi indianina emigranta brytyjskiego w XVIII w. Ameryce. Cóż trochę się zawiodłem, bo liczyłem na Francję w czasach rewolucji, ew. Azję a tu przyjdzie nam bawić się w ameryce, która jest praktycznie w co 2-gim tytule, jednak po wczytaniu się w pierwsze szczegóły odnośnie produkcji zmieniłem nieco nastawienie i z chęcią będę oczekiwać premiery gry. Chociaż nie wiem jak to będzie, skoro Assasyni władali głównie bronią białą, a główni nasi przeciwnicy w tych czasach będą używać broni palnej. Ale zapowiada się niezły powiew świeżości po średnim Brotherhoodzie i takim sobie Revelations.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=66419

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.438
Posty: 251
Ta gra jest po prostu strasznie NUDNA. Jak jeszcze dwójka miała fabułę poboczną, misje dodatkowe, zagadki i podczas grania dużo bardziej jara się samym motywem z przyszłością niż przeszłością (czyli 80% gry), tak jedynka to totalna kicha. Była zajebista w swoim czasie tylko dlatego, że miała dużo nowych możliwości, no i świetnie wyglądała, ale długo w to grać pod rząd się nie dało, bo robisz ciągle jedno i to samo.

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gram w III i cóż, nareszcie coś w co da się grać, bo ostatniego Assassyna przemęczyłem do połowy bo był tak słaby i wyeksploatowany, że hej. Ten jest inny, klimat a przede wszystkim fabuła stoją na wysokim poziomie, są piekne krajobrazy, ciekawe misje poboczne, że aż chce się grać. Jedynie postać Connora mi nie odpowiada, bo za dużo pitoli o patriotyzmie.

Reklama w TV jest fajna: http://www.youtube.com/watch?v=cLHxnTKy7dA

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.995
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja Revelations odpuściłem na samym początku, nawet ciekawość świata starożytnych mnie nie zmotywowała do gry Z tego powodu mam opory przed kupnem trójki, bo wydać kolejne 30 funtów na coś, w co się nie będzie grało dłużej niż godzinę to gdzie do *diaska*.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale gra się lepiej, przechodzi się chociażby przez takie etapy jak podróż do Ameryki przez Atlantyk, czy też dzieciństwo głównego bohatera. Fabuła naprawdę niezła i wciągająca. Wielki + dla bitew morskich, skutecznie zastąpiły marne i nieudane obrony twierdzy z revelations i wymagają nie byle cierpliwości i myślenia, bo trzeba jednocześnie i sterować okrętem i wydawać rozkazy salw z armat, uważając także aby jako główny bohater nie oberwać i co jakiś czas schylać się. Zastrzeżenie mam do walki, gdyż stała się uproszczona wg mnie, idzie sparować każde uderzenie i nawet walka z 10 przeciwników nie powinna stanowić problemu. Muszkiety i ogólnie broń palna oraz konie to wg mnie niewypał.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.995
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.438
Posty: 251
Pytanie takie, czy w tej trójce jest kontynuowana historia Desmonda i złotego jabłka?

Chyba sobie kupię to później na PS3.

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Tak, jest to zarazem zamknięcie historii Desmonda, ale jeszcze całej gry nie przeszedłem więc tego nie wiem. Jest także ściśle związana z datą 21.12.2012.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.995
Plusy: 25
Posty: 2.091
O *lol*, tak zabugowana, że aż strach. Gdyby to była pierwsza część, mógłbym zrozumieć, ale nie takie babole przy piątej grze w serii, lol. Dawno żadna gra mnie tak nie zirytowała.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.238
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Katz napisał(a):
Zastrzeżenie mam do walki, gdyż stała się uproszczona wg mnie, idzie sparować każde uderzenie i nawet walka z 10 przeciwników nie powinna stanowić problemu.
Jeszcze bardziej to uprościli!? Toć już w poprzednich częściach była to jakaś zabawa, nie walka.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.995
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ta, teraz dodatkowo, przynajmniej w początkowej fazie, trzeba strzelić gościa ostrzem z 10 razy, zanim się go zabije.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
http://www.youtube.com/watch?v=7M086jLml9k

Zapowiedziano Assassin's Creed IV: Black Flag

Cóż liczyłem, że po dobrej III dadzą sobie spokój i zajmą się Watch Dogs a do serii powrócą za parę lat, z nowymi ciekawymi pomysłami, a tymczasem dalej chcą kontynuować po roku i to wątki Connorowskie ; o bowiem obhaterem bedzie jego dziadek Edward Kenway.

Mam złe przeczucia..

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.829
Posty: 164
Pozwolę sobie odkopać nieco ten temat

Otóż jako (niegdyś) fan serii muszę dodać swoje trzy grosze na ten temat.
Pierwsza część była przełomem na rynku gier, człowiek z oczami wlepionymi w monitor eksplorował piękne i niezwykle obszerne dzielnice Damaszku, wykonując niebanalne wówczas misje. Druga część wywołała jeszcze większy zachwyt niżeli 'jedynka' - wprowadzono wtedy wiele innowacyjnych rozwiązań, znanym fanom serii. Z czasem, gdy 'Asasyny' zdobyły popularność, Ubisoft wykorzystał ten fakt i zrobił z mojej ulubionej gry maszynkę do robienia pieniędzy. Z każdą nową odsłoną schemat opiera się na tym samym - z reguły jest to poprzednia część z na siłę przedłużaną fabułą i dodanymi 3 nowymi mapami.

Rozumiem, że chcą zarobić, ale teraz pytanie do graczy - Ile razy można grać w tę samą grę, tylko w innej scenerii?

I nie rozumiem tego 'powrotu do przeszłości' w Black Flag - Z reguły z każdą częścią gracz poruszał się w przyszłość. Zupełnie nie podoba mi się to, w którą stronę brnie Ubisoft
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Street Glow napisał(a):
I nie rozumiem tego 'powrotu do przeszłości' w Black Flag - Z reguły z każdą częścią gracz poruszał się w przyszłość. Zupełnie nie podoba mi się to, w którą stronę brnie Ubisoft
Bo w przyszłość brnęła historia Desmonda, a ta jak wiadomo została zakończona i w nadchodzącej części podobno nie ma już być żadnego bazowa "bohatera" i bedziemy kierować tylko Edwardem, a świat ma być nieograniczony.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.238
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Street Glow napisał(a):
wykonując niebanalne wówczas misje
Noż kurde ludzie... Trzy rodzaje misji tylko, z tych rodzai każda do drugiej podobna, nuda i wielka powtarzalność. Zbieranie flag też nie ma wiele wspólnego z profesją zabójcy... W praktyce takie trochę Super Mario z tą różnicą, że w trójwymiarze i bohater w białej kiecce latał.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gram sobie w Assassin's Creed IV: Black Flag. Nie wiem czemu podpieli to pod AC, skoro główny bohater nie ma nic wspólnego z asasynami (bynajmniej do 3 sekwencji w której aktualnie jestem). Pod względem technicznym tak szumnie zapowiadana grafika aż tak nie powala, poza wodą i dżungami nie ma się czym pochwalić, to pierwsze i tak zostanie przebite przez GTA V, a właściwie już przebite, bo na filmikach z konsol widziałem. Aktualnie zadowolony jestem z misji szukania skarbów a przede wszystkim z żeglugi, która twórcom udała się rewelacyjnie, walka nie tylko z wrogimi jednostkami, ale także z siłami natury. Klimat piracki lekki czuć, natomiast miast.. no cóz Hawana nie zachwyciła mnie tak jak Boston w ACIII, może w innych miastach zmieni się moje odczucie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.230
Plusy: 7
Posty: 346
orientuje sie ktoś czy w antylogi assasin creed na ps3 są wszystkie dodatki to assasin creed 3, te z Waszyngtonem itp ??
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Assassin's Creed
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook