Forum Dragon Ball Nao

» Lizanie gałki ocznej

Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Coz...wiadomo, ze Japonce to zboki. Co wiecej slyszalem o dalej posunietych praktykach seksualnych. Mam na mysli spuszczanie sie do oka, ktore mnie osobiscie napawa przerazeniem. Ludzie jednak zrobia wszystko py poczuc sie dobrze, a przy okazji byc "oryginalnymi", wiec lizanie galek ocznych u Japonczykow jakos szczegolnie mnie nie dziwi.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Sądzę, że to kolejna głupota wieku dziecięcego. Ale uważam, że opinie lekarzy są mocno przesadzone. Gdy byłem w technikum prowadzona była kampania przeciwko pneumokokom. Truli nam żeby się nie dzielić napojami, uważać na pocałunki itd. itd. bo grozi to sepsą czy czymś tam. Nawet w mediach próbowano nieudolnie rozkręcić spiralę strachu, pokazując przypadki zachorowań, które można było pod to podłączyć. Cały czas mamy styczność z różnego rodzaju bakteriami, grzybami i pyłkami. Ile razy się zdarzyło wam przetrzeć brudną ręką oczy bo tak się spociliście że aż powieki piekły? Jesteście teraz niewidomi? Podejrzewam że więcej wtedy bakterii się dostanie niż po jakimś języczku.

Swoją drogą, to ludzie mają jakąś niebywałą zdolność do wymyślania głupot. Tutaj mamy kolejny przykład jak można konstruktywnie wykorzystać swoje gałki i wódkę https://www.youtube.com/watch?v=XgDuZzpjyiU. Na koniec moja opinia jest taka, darować sobie wszelkie kampanie społeczne, nie martwić się co złego robią inni i po prostu dać wymrzeć tym odnogom ewolucji z powodu własnej głupoty. Tak będzie lepiej i dla nich i dla nas jako ludzkości

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Akurat jak oglądałam filmik, który wyjaśnia zjawisko, piekło mnie oko. Chyba coś mi wpadło ;p

Lol. Nie dałabym się polizać absolutnie nikomu. Nie ważne jak bym go lubiła. Są ciekawsze sposoby na okazywanie sobie sympatii.


Hayato napisał(a):
Co wiecej slyszalem o dalej posunietych praktykach seksualnych. Mam na mysli spuszczanie sie do oka, ktore mnie osobiscie napawa przerazeniem.
Nie wiem, gdzie w Internecie lądujesz, że masz taką wiedzę, ale nie zaglądaj tam

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
Nie wiem, gdzie w Internecie lądujesz, że masz taką wiedzę, ale nie zaglądaj tam
Obecnie juz nigdzie. Jestem grzeczny i zyje po bozemu.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak dla mnie takie lizanie jest obrzydliwe i źle mi się kojarzy. Sama myśl o tym napawa mnie odruchem wymiotnym.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Może i mógłbym komuś polizac, sam tez dałbym sobie xd

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
To przecież nie higieniczne i pewnie boli. Nie zdziwię się jak można by było złapać syfa przez takie coś.

[wycięte]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
Coz...wiadomo, ze Japonce to zboki. Co wiecej slyszalem o dalej posunietych praktykach seksualnych. Mam na mysli spuszczanie sie do oka, ktore mnie osobiscie napawa przerazeniem. Ludzie jednak zrobia wszystko py poczuc sie dobrze, a przy okazji byc "oryginalnymi", wiec lizanie galek ocznych u Japonczykow jakos szczegolnie mnie nie dziwi.
Spuszczanie się do oczu to praktykują też Europejczycy z Polakami włącznie. Ale tylko Japończycy robię na swoich tubach z tego osobne kategorie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Ja z chęcią jakiejś dziewczynie polizałbym gałkę oczną, jednak jeżeli ktoś by mi zaproponował polizanie mojej gałki to raczej bym odmówił.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Lizanie gałki ocznej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook