Forum Dragon Ball Nao

» World War Z (2013)

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zwiastun robi wrażenie, zobaczymy jak wyjdzie całość.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No nie wiem, IMO dupy nie urywa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Podoba mi się, ale mam wrażenie jakby opowiedzieli w nim cały film.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Byłem dzisiaj, jednak mi się podobało. Innowacyjne spojrzenie na zombie, mam tu na myśli ich zmasowane i agresywne ataki. Myślę, że gdyby nie to, byłby średniak.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Może i film ma to innowacyjne spojrzenie na zombie, o którym napisał Shounen i kilka fajnych scen, ale reszta jest przeciętna. Podobało mi się, że nie była to zwykła sieczka i rąbanie zombiaków, ale też to zbytnie ''wyciszenie'' emocjonalności i poszukiwanie rozwiązania zabiło cała akcję. Żebym była w stanie uwierzyć, że coś takiego jest możliwe musieliby jeszcze nieźle popracować nad scenariuszem.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jaka innowacja ? Już był taki film, o aniołach które zbuntowały się przeciw ludzkości i ich tępili w sposób, że zamieniali ich w zombi. Tylko jeden się sprzeciwił i im pomagał (niestety nie pamiętam nazwy filmu).
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Legion
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Grenardo napisał(a):
Jaka innowacja ? Już był taki film, o aniołach które zbuntowały się przeciw ludzkości i ich tępili w sposób, że zamieniali ich w zombi.
Chyba pomyliłeś tematy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Shounen napisał(a):
Byłem dzisiaj, jednak mi się podobało. Innowacyjne spojrzenie na zombie, mam tu na myśli ich zmasowane i agresywne ataki. Myślę, że gdyby nie to, byłby średniak.
Innowacji w tym co niemiara, z tego co pamiętam to podobnie to wyglądało już w Świcie Żywych Trupów Snydera, co prawda nie na taką skale ( wiadomo nie ten budżet). Zombi też tam biegały i atakowały w agresywny, zmasowany sposób. Zresztą podobny patent został już użyty w filmie 28 dni później, co prawda tam niby to nie są zombi, ale bardzo przypominają tych z World War Z. Jak dla mnie innowacyjności w World War Z niema żadnej, film średni i bez polotu. Zmarnowany potencjał, książka na podstawie której niby ten film powstał o niebo lepsza.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mówisz, że motyw z setkami zombie wchodzącymi po sobie, by przejść przez ogromny mur, już był? O takie sceny mi chodzi. Że biegają, to akurat normalne. Teraz nikt nie zrobi filmu, gdzie zombie nie będą biegać, bo to żadne zagrożenie. A zresztą one biegały już w filmie 50 lat temu, tylko wolniej.

Piechu napisał(a):
Zresztą podobny patent został już użyty w filmie 28 dni później, co prawda tam niby to nie są zombi
Takie same zombie, jak tutaj. W obu przypadkach chodzi o wirusa, nie przeszkadza to jednak nazywać ich zombie/zetami.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 28.07.2013, 16:03
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ale uważasz to za innowacyjne tak? dla mnie to było jedynie efekciarskie. Pamiętam podobną scenę co prawda nie w filmie ale w książce Zmierzch Świata Żywych. Tak w ogóle nieprecyzyjnie się wyraziłeś nie sądzisz? No ale jeżeli miarą innowacyjności dla Ciebie jest chmara zgniłków przechodząca przez mur, to kurczę co by było jak by tej sceny nie było w filmie. Aha co do biegania się mylisz, 50 lat temu już biegał ale wolniej, taa jasne chyba powłóczyły nogami, podaj jakieś tytułu bo jestem ciekawy tego biegu serio. Obejrzy sobie może nie film a serial The Walking Dead, nie biegają a są zagrożeniem, chodzi o liczebność nie sadzisz ?

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bez tych scen byłby średniak, pisałem. A tak to jest jakiś plus większy niż samo "(efektowny) film o zombie".

Piechu napisał(a):
Aha co do biegania się mylisz, 50 lat temu już biegał ale wolniej, taa jasne chyba powłóczyły nogami, podaj jakieś tytułu bo jestem ciekawy tego biegu serio.
Noc żywych trupów, pierwsza scena. Facet biegł, na ile pozwalało mu nieżyjące ciało. Przecież w The Walking Dead też biegają (choć to zależnie od okoliczności). W przeciwnym razie jaki to byłby problem uciec przed gromadą, gdyby było się szybszym. Po prostu uciec na krótkim odcinku, by być jeszcze w stanie wsiąść do samochodu i odjechać. Ale jak chcesz o tym serialu pogadać, to zapraszam do właściwego tematu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » World War Z (2013)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook