Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Sens bana

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.684
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zastanawia mnie jaki sens ma banowanie kogos, skoro zbanowane osoby tworza sobie kolejne konta i kontynuuja swa szkodliwa dzialalnosc...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.674
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Lepiej wysyłać moderatora do delikwenta żeby rekwirował komputer. Ban daje tylko nadzieję że drugiego konta nie zrobi. A to że nowy użytkownik się pojawia na forum nie jest złe.

szczecin
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
To jest dawanie drugiej szansy. Jeśli delikwent kontynuuje swą złą działalność, to zostaje zbanowany drugi raz. Niektórzy potrafią się dostosować.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Nie. To nie jest tak Shounen. Osobiście bana bym nie dał Byczusi, Dark, Gangez, Cyc i Miyu, to by byli chyba wszyscy. I Hayato bym zostawił i Katza też.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie rozumiem sensu wypowiedzi Ryudana.

Hayato, przykładowo, w więzieniu masz szansę na resocjalizację i powrót do społeczeństwa, więc dlaczego na forum miałoby być inaczej? Zawsze musi być druga szansa, a to jak dana osoba ją wykorzysta, leży wyłącznie w jej dobrej woli.

Nasze forum prowadzi taką politykę od dawien dawna i bezcelowe, moim zdaniem, byłoby jej naruszanie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Po prostu Ujio poczuł umysłową przewagę nad Gonarem, bo to jedyny człowiek przed którym nie musi uciekać w gadce. Ponadto go nie lubi i tyle. [wycięte]

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kliknąłbym "Lubię to!" gdyby była taka opcja dostępna ; /

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Gorefiend napisał(a):
Kliknąłbym "Lubię to!" gdyby była taka opcja dostępna ; /
Uzależniony od facebooka ;P

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.684
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Po prostu Ujio poczuł umysłową przewagę nad Gonarem, bo to jedyny człowiek przed którym nie musi uciekać w gadce.
Gdyby tak rzeczywiscie bylo, zalezalo by mi raczej na tym by zostal.

Temat zalozylem po to, by zastanowic sie nad sensem kary, ktora jest latwo obejsc i ktora nie jest skutecznie egzekwowana.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Hayato napisał(a):
Temat zalozylem po to, by zastanowic sie nad sensem kary, ktora jest latwo obejsc i ktora nie jest skutecznie egzekwowana.
Wiemy, ale dzięki że mówisz.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Al Ed Upek napisał(a):
Po prostu Ujio poczuł umysłową przewagę nad Gonarem, bo to jedyny człowiek przed którym nie musi uciekać w gadce. Ponadto go nie lubi i tyle. [wycięte]
Tak samo twierdzę, ja do niego mam żal, że wyląda jak z zespołu dałna, a zachowanie ma takie nie naturalne. Jakby to co prezentuje nie ma potwierdzenia tylko jest przykrywką. Zachowując się tak pewnie leczy kompleksy.

Dodano po 6 minutach
Gorefiend napisał(a):
Nie rozumiem sensu wypowiedzi Ryudana.

Hayato, przykładowo, w więzieniu masz szansę na resocjalizację i powrót do społeczeństwa, więc dlaczego na forum miałoby być inaczej? Zawsze musi być druga szansa, a to jak dana osoba ją wykorzysta, leży wyłącznie w jej dobrej woli.

Nasze forum prowadzi taką politykę od dawien dawna i bezcelowe, moim zdaniem, byłoby jej naruszanie.
Bo mi się nie chciało rozwinąć myśli i przeszedłem do drugiej. Po prostu uważam, że Shounen gada głupoty. Po co karać jak można ignorować zwyczajnie. Nie ma sensu wymagać od ludzi by się zachowywali. To samo dotyczy więzień. To jest raczej problem psychologi i medycyny by ludzie mogli żyć sobą w zgodzie i u
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.684
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Oto i forumowa resocjalizacja:
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
I co ma jeszcze zrobić ? Wyłączyć prąd, neta albo spałować tak ? Shounen, a kiedy on otrzyma osta za obrażanie admina (obrażał) i swoją kretyńską/tandetną postawę do życia oraz bałagan ? No kiedy. Nie widzisz tego, że ten człowiek ma coś nie tak z samym sobą. Co on oczekuje, a no tak, tak jak Al napisał "czuje przewag umysłową" tak ? Fajnie. Hayato jeśli czujesz przewagę to wiedz, że ona jest widoczna tylko dla ciebie, oczywiście jeśli tak jest. Zdefiniuj umysł Al albo Hayato. Bo to tylko hasło "przewaga umysłowa" I nie to, że się czepiam ale nurtuje mnie to, bo te "wywyższanie się" i granie oraz określanie baier mnie wpienia. Jeśli oczekujecie zachowywania się ludzi (oni wiedzą kiedy i jak mają się zachować) to nie jesteście lepsi od dyktatorów. I jak na ironie losu (pomijam temat) mówicie o wolności i idei prawicowej ? XD Śmieszni jesteście.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Godan: 22.11.2013, 18:18
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.684
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ryudan napisał(a):
A co chciałbyś jeszcze ?
By kara byla skuteczna i przynosila zamierzony efekt.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Ryudan napisał(a):
Jeśli oczekujecie zachowywania się ludzi (oni wiedzą kiedy i jak mają się zachować) to nie jesteście lepsi od dyktatorów.
Być może, ale nikt nie każe Ci tutaj przebywać. To nie jest Twoje podwórko i obowiązuje regulamin, którego masz przestrzegać, jeśli chcesz się wypowiadać na dane tematy. Każdy użytkownik akceptuje te warunki podczas zakładania konta, więc ewentualne pretensje, że coś komuś nie pasuje, są bezzasadne (czego nie można powiedzieć o dyktatorze obejmującym władzę siłą).

Ryudan napisał(a):
kiedy on otrzyma osta za obrażanie admina (obrażał)
Jakoś nie zauważyłem. Nie czuję się obrażony, więc myślę, że nie ma problemu. Opinię każdy może wyrazić.

Ryudan napisał(a):
swoją kretyńską/tandetną postawę do życia oraz bałagan ? No kiedy. Nie widzisz tego, że ten człowiek ma coś nie tak z samym sobą.
To nie jest problem dla moderatorów i Twój też nie powinien być.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Oczywiście jest reagulamin i on go też nie przestrzega. Shounen napiszę któtko jesteś śmieszny i chyba takim samym jesteś jak on człowiekiem. To czemu mi dajesz osty skoro wyrażam opinie, bo wiesz że to prawda ? Mój problem nie jest to tylko opinia o nim jak o mnie, ktokolwiek może wyrazić. Jeśli już taki regulaminowy jesteś to ci wypomnę jak go ominiesz dla swojej prywaty. I dotyczy się wszystkich.
ps. Nie uważam, że osty ktore dostałem są wszystkie niesłuszne ale 2-3 z twojej strony były niesłuszne. I pomyśl nadtym jak chcesz być tym sprawiedliwym adyministratorem. Bo (mienie temat) Byczusia naprawdę przegina mimo jej głupoty i naiwności bo robi sceny. Kij z tym, że taka jest głupa by ulegać zaczepkom ale ona myśli, że będzie wymuszała zachowanie sie do niej ?
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.674
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
On mnie obraził to muszę mu dać osta... Może jeszcze bana dla Gonara jak Hayato sugeruje zakładając ten temat. Może zamiast wysyłać ostrzeżenie zastanowimy się czy on może nie ma racji.
Shounen napisał(a):
i obowiązuje regulamin, którego masz przestrzegać
O którym 3 osoby zapomniały - Byczusia, Hayato i Shounen bo nie wyciąga sprawiedliwych konsekwencji wobec powyższej dwójki.
Dziękuję i tyle w tym temacie.

szczecin
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hayato napisał(a):
Ryudan napisał(a):
A co chciałbyś jeszcze ?
By kara byla skuteczna i przynosila zamierzony efekt.
Czemu uważasz, że kary wymierzane przez nas są nieskuteczne? Jeżeli osoba jest uparta i pozbawiona zdrowego rozsądku nigdy nie dostosuje się do panującego porządku w społeczeństwie - w tym wypadku forum. Ile dni Byczusia "srała" o zdjęcie ostrzeżenia, zanim wreszcie je "zaakceptowała"? Niektórym ludziom nie jesteś w stanie wytłumaczyć, że robią coś złego, niezgodnego z ludzkimi normami i zachowaniami. Tyle.

I przestańcie czepiać się Regulaminu i decyzji podejmowanych przez administrację forum, ponieważ doskonale zdajecie sobie z tego sprawę, że admin też człowiek, ma serce i może przymknąć oko na mało rażące łamanie regulaminu.

Pozdawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 22.11.2013, 19:47
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Ryudan napisał(a):
To czemu mi dajesz osty skoro wyrażam opinie
Bo robisz to w sposób wulgarny i obrażający użytkowników, nie mówiąc o tym, że jeszcze bełkotliwy itp.

Ryudan napisał(a):
Kij z tym, że taka jest głupa by ulegać zaczepkom ale ona myśli, że będzie wymuszała zachowanie sie do niej ?
Raczej brak zachowania. I owszem, każdy człowiek (także użytkownik internetu) ma prawo wymagać, by go nie obrażano, nie zaczepiano na każdym kroku czy nie publikowano jego danych osobowych.

Gangez napisał(a):
O którym 3 osoby zapomniały - Byczusia, Hayato i Shounen bo nie wyciąga sprawiedliwych konsekwencji wobec powyższej dwójki.
Pisałem to wiele razy, napiszę po raz kolejny. Jeśli kogoś prowokujesz, a potem się skarżysz, że Cię wyzywają - puknij się w łeb i zastanów nad swoim zachowaniem. Głupich szukaj gdzie indziej. Tyle mam w tej sprawie do powiedzenia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
No tak zgadzam się odnośnie tego drugiego akapitu. Hmmm to twierdzisz, że wulgarny tak ? Na podstawie filmików ?
No i odnośnie trzeciegom akapitu. To... hmm. Prowokacja tak. To w takim razie, okej ale jeszcze zobaczysz. Ja ci przypomnę. I nagram każdą opublikuję sytuację.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Sens bana
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook