Forum Dragon Ball Nao

» The Walking Dead / Żywe trupy

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ogląda ktoś ten serial? Aktualnie jestem na przedostatnim odcinku drugiej serii. Wg mnie średniak bez polotu, a przynajmniej to, co obejrzałem. Nie zawiera nic odkrywczego, pełen jest za to idiotycznych dylematów - czy zabić zombie, czy nie zabić, czy innych, bardziej przyziemnych, nadających się do telenoweli. Poza tym, pomijając pierwsze odcinki, w każdym kolejnym jest jedna bądź maksymalnie dwie akcje, w których biorą udział zombie. Moim zdaniem strasznie przereklamowany.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 24.11.2013, 19:56
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mam obejrzane dwa razy, i czekam na nowy sezon. Serial bardzo mi się podoba, choć pierwsza połowa drugiego sezonu trochę wali kaszaną. Oczywiście jednak wolę komiks. Z postaci najbardziej lubię Merla, Gubernatora i Dale'a. Najbardziej mnie irytuje Lori i Carl.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Nuda. Zawsze czekam, żeby coś się wydarzyło a tu nic. Uciekają przed zombie, czasami tam kogoś dopadną potem wprowadzą nowe postacie aby dalej mogli raz na sezon kogoś uśmiercić. Większość postaci jest tak wkurzająca, że mogliby zginąć ale nie, lepiej zabić jakąś ciekawszą postać. Spodziewałam się znacznie czegoś lepszego a w tym serialu po prostu wieje nudą.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W ogólności jest nudny, to prawda, ale najgorsze, że bohaterowie nie myślą, co udowadniają w każdym odcinku. Właściwie to idzie w parze. Zamiast zrobić z więzienia coś choćby w minimalnym stopniu przypominającego twierdzę, żeby móc się lepiej bronić, to nie.

Poza tym cała sytuacja trwa już bodajże 2 lata, a w serialu nadal pojawiają się ludzie, którzy mimo że przecież jakoś już tyle czasu przetrwali, to zachowują się jakby urwali się z choinki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja lubię filmy i seriale związane z przebijaniem łbów nieumarłym. Serial ma tam swoje niedociągnięcia, ale jednak jest to jeden z czołowych seriali które oglądam, Merla, Daryl i Czarna Pani od katany to moje ulubione postaci. Mimo wszystko serial trochę się zastał obozując w więzieniu gdzie dokoła krążą hordy trupów nie ma wielkiej drogi ucieczki, chyba jedyna to to co stoi na dachu supermarketu.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
8 odcinek 4 serii chyba najlepszy. Bo była konkretna akcja. Choć bez podniety - głupota bohaterów nadal wszechobecna.

Shihouin napisał(a):
Ja lubię filmy i seriale związane z przebijaniem łbów nieumarłym. Serial ma tam swoje niedociągnięcia, ale jednak jest to jeden z czołowych seriali które oglądam
Tyle że dużego wyboru nie ma, jeśli chodzi o seriale z zombie. Właściwie aktualnie żadnego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Cóż na to nic nie poradzę, ale na tle niektórych filmów z zombie i tak jest o niebo lepsze np. Dzień żywych trupów, które było cholernie słabe.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Zgadzam się, najlepszy odcinek sezonu, ale mimo to wciąż zachowania bohaterów pozostawiają wiele do życzenia. Następny ep dopiero w lutym :<

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yasiek napisał(a):
Następny ep dopiero w lutym :<
Ta

Dziewiąty odcinek statyczny jak wszystkie, ale może się jeszcze seria rozkręci, w co wątpię.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
Ja myślę, że się raczej rozkręci ponieważ na sezon więzienny wrzucili omamy i schizolstwo Ricka to teraz zostaje tylko zebranie ekipy do kupy (czyli zapewne 3 odcinki) według zapowiedzi w nastepnym zobaczymy co stało się z Atobusem, Daryllem oraz Glennem

SPOILER
jesli pójda za komiksem to teraz cała drużyna zbierze się , spotkają doktorka i komandosa a potem pójsdą na Waszyngton o drodze spotykając kanibali. Osobiście wątpie żeby tak sie potoczyło poniewaz w komiksach Hershel i Andrea przeżyli ale Andrea nie była taką tępą dzidą jak w serialu :p
goczek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.671
Posty: 1
Wg mnie poziom serialu spadł i to mocno. Teraz przez 4 sezon będą się wszyscy szukać. Wie ktoś ile sezonów AMC planuje ?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez goczek: 17.03.2014, 9:36
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A moim zdaniem ten poziom od początku był niski, ewentualnie przeciętny
Ciekawa jest jedynie tematyka, czyli apokaliptyczny świat z zombie.

goczek napisał(a):
Wie ktoś ile sezonów AMC planuje ?
Zapewne będą robić, dopóki się będzie sprzedawać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
I po czwartym sezonie. Ostatni odcinek niezły, ale przecież nikt z grupy nawet nie zginął i w efekcie - nic specjalnego, przewidywalny. Do tego zakończenie w takim momencie. Spodziewałem się czegoś mocnego i nie otrzymałem. Stawiam, że początek kolejnego sezonu to będą kolejne nudne retrospekcje. Komiks bym poczytał, ale drogo.

Choć jedna scena była kozacka (spoiler): http://s6.ifotos.pl/img/asgif_exhhswn.gif.

Ktoś zna datę piątego albo orientacyjnie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
Mam nadzieję, że wokół tych kanibali nie zrobią całego sezonu bo będzie to nudne, w komiksach to był mały epizod.

Jak chcesz poczytać to na chomikach są wszystkie numeru, wystarczy ściągnąć cbr reader (uzywam tego ale są tez inne programy) i zapłacić 2,40 za 1 GB transferu to wystarczy na kilkadziesiąt numerów a jak dołapiesz do 116 to możesz dalej czytać za darmo tutaj --->http://viewcomic.com/?s=walking+dead
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
S05E16

W końcu dobry odcinek, nie spodziewałbym się.

miyamoto1 napisał(a):
Mam nadzieję, że wokół tych kanibali nie zrobią całego sezonu bo będzie to nudne, w komiksach to był mały epizod.
To teraz powtórka z rozrywki, tylko jakieś "wilki", których z komiksu nawet nie kojarzę. Byle tylko skończyli z nimi równie szybko.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Felldeth Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Felldeth
Wiek: 26
Dni na forum: 3.261
Posty: 3
Serial dobry i chyba tylko tyle. Oglądałem i dotrwałem do 4 sezonu. W niektórych momentach wiało tak nudą, że robiłem coś innego gdy serial leciał. Wątek z Gubernatorem był nieziemsko nudny. Jednak serial trzymał klimat i moooże do niego wrócę
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
S07E08

Spodziewałem się czegoś mocnego przed przerwą zimową, a tu nic specjalnego. Jeszcze to niepotrzebne przeciąganie odcinków do 60 minut.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » The Walking Dead / Żywe trupy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook