Forum Dragon Ball Nao

» Moc Majin Vegety

Strony:   1, 2, 3, 4  

Czy Vegeta osiągnął SSJ2 przed spotkaniem Babidiego?

Czy Vegeta osiągnął SSJ2 przed spotkaniem Babidiego?
Tak 52,31% 34 52,31%
Nie 47,69% 31 47,69%
Wszystkich głosów: 65
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
a juz myslalem ze kubus nie zna sie na DB a tu prosze... sorki

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
Jak bym się nie znał to bym tu nie wchodził . I nie zaczynaj kłotni bo to bez sensu .
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
SzpanerPL napisał(a):
To teraz mi powiedzcie: Jakim cudem Vegeta SSJ mógł się uważać za silniejszego od SSJ2 czy od Dabury? Jedynym wyjaśnieniem jest to, iż potrafił już osiągnąć SSJ2 zanim go opętał Babidi.

Dobrze mówię?

Dlaczego więc wielu mówi (a jeszcze więcej im przytakuje) że osiągnął go przy pomocy czarów?
Bo osiągnął przy pomocy Babidiego. A odnośnie walki Gohana z Dabura. Gohan może wyglądał na, ssj2, ale w porównaniu do dnia, kiedy walczył z Cell był znacznie słabszy. Porównanie:
Walka Goku z Kid Boo. Goku wyglądał jak SSJ3, ale wcale nie miał jego mocy.

Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wedlug mnie Vegeta osiagnal SSJ2 tylko i wylacznie przy pomocy Babidiego. Sadze tak dlatego, ze Vegeta kiedy dal sie opetac powiedzial, ze jest zafascynowany nowa moca, czyli pewnie chodzilo mu o to ze stal sie albo SSJ2 albo po prostu silniejszy. W sumie to nie widzielismy zeby Vegeta osiagnal ten poziom przed opetaniem przez Babidiego, a byloby to na pewno [ ort! ] wazne wydarzenie, wiec jesli osiagnalby ten poziom przed opetaniem to pokazaliby to. Czyli wynika z tego, ze Vegeta osiagnal SSJ2 po opetaniu przez Babidiego

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Według mnie osiągnął poziom SSJ2 podczas treningów po pokonaniu Cella.

Tak jak Goku.

I też nie było to pokazane.

Nie pokazali nawet jak Goku osiąga SSJ3.
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Ania napisał(a):
Według mnie osiągnął poziom SSJ2 podczas treningów po pokonaniu Cella.

Tak jak Goku.

I też nie było to pokazane.

Nie pokazali nawet jak Goku osiąga SSJ3.
Pokazali jak Goku zamienia sie pierwszy raz w SSJ3
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
ssj4dawid napisał(a):
Ania napisał(a):
Według mnie osiągnął poziom SSJ2 podczas treningów po pokonaniu Cella.

Tak jak Goku.

I też nie było to pokazane.

Nie pokazali nawet jak Goku osiąga SSJ3.
Pokazali jak Goku zamienia sie pierwszy raz w SSJ3
Nie Goku zamienił się po raz pierwszy w SSJ3 w zaświatach pod czas tego treningu.
Sam nawet mówił, że w zaświatach przemiana była mniej męcząca niż w świecie żywych!

Ta przemiana w czasie walki z Buu na Ziemi nie była jego pierwszą, ale była pierwszą którą pokazali.
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Nie Goku zamienił się po raz pierwszy w SSJ3 w zaświatach pod czas tego treningu.
Sam nawet mówił, że w zaświatach przemiana była mniej męcząca niż w świecie żywych!

Ta przemiana w czasie walki z Buu na Ziemi nie była jego pierwszą, ale była pierwszą którą pokazali.
Mój błąd
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Akira nie ma obowiązku przedstawiać nam wszystkich wydarzeń bezpośrednio, wiele dowiadujemy się z rozmów i zachowania bohaterów. Fakt, nie zostało pokazane jak Goku osiąga SSJ3, ani SJ2 wiec nie widze powodu by Toiyama musiał nam przedstawiać pierwszą tranformacje Vegety w Super Saiyainna II.


Walka Goku z Kid Boo. Goku wyglądał jak SSJ3, ale wcale nie miał jego mocy.
Jeżeli masz na myśli to, że Goku nie dawał sobie tak dobrze rady jak podczas walki z Fat Buu także jako SSJ3 to weź pod uwagę fakt, że tym razem demon był o wiele silniejszy.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Dobra stawiam moją głowę że Babidi nie miał nic wsplnego z awansem księcia na 2 poziom...

Angrenereg Kali The Neftys
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
i tym sposobem wygralas zycie. co ma babidi do Vegety to tyle co piernik do wiatraka.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja myśle że osiongnął ssj2 przed opentaniem Babidiego dlatego że cały czas powtażał że przygotowywał sie do starcia z Goku 7 lat a poza tym to przed samą walką Goku przemienił się w ssj2 a Vegeta na to:ty też sie nie obijałeś.Czy jakoś tak ...więc jestem zdania że Vegeta był zdolny do przekształcenia sie w ssj2 przed opentaniem

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Moim zdaniem Babidi opanował Vegete, bo chciał go skłócić z Goku. Zauważcie, że gdy Goku i Vegeta walczyli, to czarnoksiężnik miał wolną rękę i robił co chciał. To opentanie też jest trochę naciągane. Oczywiście trochę zgłupiał i zlikwidował kilkanaście istnień ludzkich, ale jak na opanowanego nie wykazywał szczególnej "miłości" do Babidiego. PuiPui, Yamu i Sporowicz zrobiliby dla swego pana niemal wszystko. U Vegety tego nie było. Dlatego twierdzę, że czarna magia Babidiego tylko podwyższyła moc Vegety, a on w jakiś sposób osiągnął poziom SSj2 wcześniej. A przy walce Gohan vs. Dabura czepiał się syna Goku, bo jest z natury niecierpliwy, a poza tym nie przepada za nim. Jak oglądam DB, to widać, że Vegeta nigdy nie dażył szczególną sympatią Gohana, a poza tym zazdrościł mu, że mógł zmierzyć się z kimś formatu Dabury. Vegeta przecież trafił na słabego PuiPui i czuł niedosyt.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jak oglądam DB, to widać, że Vegeta nigdy nie dażył szczególną sympatią Gohana,
O nie...
Nie moge zgodzic się z twoja opinią.
Vegeta z całą pewnością cenił sobie Gohana.
Wspomne tylko jeden szczegół na poparcie mojej tezy.
W chwili gdy miał rozpocząc się pojedynek Vegety z Fat Buu, Saiyajin powiedział(cytuje z pamieci):
"Zabiłeś Gohan ty dupku. Nie wybacze Ci tego!"
Vegeta lubił syna Kakarotto. Z pewnością nie cenił sobie jego stylu bycia i podejścia do treningu, ale lubił Gohana.
Natomiast co do opetania, to y caa pewnđcia nie miało ono miejsca. Babidi nie zawładnął wolą Vegety. Ale potrafił umiejetnie wykorzystac księcia do swoich celów.
tyle:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Vegeta z całą pewnością cenił sobie Gohana.
Zależy kiedy. W Buu Sadze Vegeta ciągle tylko powtarzał, że "Gohan opuścił się w treningach, że jest za słaby na walkę z Daburą". W Cell Sadze faktycznie doceniał jego osobę. Szczególnie po tym, jak Gohan uratował mu życie (czego skutkiem była zrsniona ręka syna Goku). Vegeta nie mógł pojąć, dlaczego Gohan to zrobił i co najważniejsze powiedział "dziękuję".

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Droga mieszkanko mojego rodzinnego miasteczka:)
Jak juz wczesniej napisałem, i będe się przy swoim stanowisku stanowczo upierać, Vegeta lubił Gohana.
To, że kogos się lubi nie jest równoznaczne z tym, że ma sie z dana osoba identyczne poglądy na te same sprawy.
Vegeta nie rozumiał, tak mie się przynajmniej wydaje, dlaczego Gohan zaniedbuje trening.
Obaj byli wychowani inaczej i obu wpojono rózne wartości.
Tak właściwie Gohan nie lubił walczyć a jego marzeniem, które udało mu się zrealizować, było zostanie naukowcem(choć nie wiem w jakiej dziedzinie).
Ale książe Saiyan z cała pewnością lubił Gohana:)
Jak chyba każdy poza Cellem:P
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Moim zdaniem nie osiągnął SSJ2, nawet pamiętam dialog z Goku:
Vegeta: - Gdy walczyłeś z Yaikonem, zrozumiałem że nie zdołam cię dogonić ...
Goku- Więc umyślnie wpadłeś w czar Baidiego
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja rownież sądze że Vegeta nie osiagnął SSJ2 sam , tylko dzęki zaklęciu Babidieoale ja pamiętam inny dialog:
Goku: Aż trudno mi w to uwieżyć...tak ostro pracowałem nad sobą na tamtym świecie,a tu się okazuje,że jesteśmy na tym samym poziomie...musiałeś ćwiczyć więcej ode mnie....


Vegeta:Nie...znaczy się,może i ćwiczyłem więcej od ciebie,ale ty zawsze byłeś genialnym wojownikiem,który wyprzedzał mnie o krok...a gdy walczyłeś z tym potworem Babidiego , zrozumiałem , że sytuacja się nie zmieniła......to był dlamnie szok....wlaśnie wtedy cos sobie postanowiłem


więcej chyba pisać nie trzeba a tak w skrócie to tym postanowieniem było by Babidi go zaczrował ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.098
Posty: 25
Filippo napisał(a):
Goku: Aż trudno mi w to uwierzyć...tak ostro pracowałem nad sobą na tamtym świecie,a tu się okazuje,że jesteśmy na tym samym poziomie...musiałeś ćwiczyć więcej ode mnie....
Co ciekawe, ta wypowiedź Goku była kłamstwem, gdyż już w tamtej chwili mógł zmienić się w SSJ3.

A ja mam troszkę odmienne zdanie. Uważam, że Vegeta osiągnął SSJ2 przed spotkaniem Babidiego. Nie mam na to pewnych dowodów, ale wydaje mi się, że przez te 7 lat od pokonania Cella, gdy Vegeta katował się w sali z podwyższoną grawitacją, mógł spokojnie osiągnąć drugi poziom. Ponadto, na 25. turnieju sztuk walki, Vegeta był silniejszy od Gohana, który zmieniał się w SSJ2.

Dragon Ball.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Tylko że Gohan w ogóle nie trenował , był dużo słabszy niż wtedy gdy walczył z Cellem! A Vegeta wręcz przeciwnie. Więc musiał być silniejszy od Gohana, gdyż Gohan nie mógł wyzwolić pełnej mocy SSJ2. Nadal uważam że Vegeta nie osiągnął SSJ 2.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Moc Majin Vegety
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook