Forum Dragon Ball Nao

» Video - dyskusja z Gonardino ocena: 7,75 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Heh, to te moje rozmowy w kroku to jest prawdziwy majstersztyk, porównując do gonardodebilowych pseudorozmów (to to brzmi jakby go łapał skurcz mózgu co kilka sekund). Ale ten jego filmik ukazujący złość to było coś.
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Hayato napisał(a):
Miyu napisał(a):
Nie rozumiem jak w Twoim wieku nie wstyd Ci nagrywać takie dukanie, porażka.
Dzieci w podstawowce czytaja lepiej od ciebie Gonar.Miyu ma racje. Masz prawie 30 lat, a nie umiesz plynie przeczytac jednego zdania. Nic dziwnego, ze nie zdales matury. Normalnie wstyd. Wez lepiej zamiast nagrywac durne te filmiki, w ktorych robisz z siebie posmiewisko, poswiec ten czas na glosne czytanie.

Pozdrawiam
Mam mature. Będę robił to co mi się podoba gamoniu. Miyu, niestety nie jest mi wstyd. Cieszy mnie to, że za mniesię wstydzisz.

Dodano po 8 minutach
To były początki pracy przed kamerą, teraz bym pojechał bez "dukania". Nagrywam bez przygotowania więc co do tego jestem usprawiedliwiony. Płynnie czytam ale stres robi swoje i tak wychodzi. Czasami jest tak, że jak to napisał ishi móz łapie skurcz i się zaiesza co czyni mnie wrażliwym prostodusznym człowiekiem.

Dodano po 11 minutach
Byczusia napisał(a):
Nudzisz koleś. Czytasz na filmikach- każdy tak umie. Te wkładanie maski- bełkoczesz niewyraźnie. Zero pomysłu.
Byczusia, dla ciebie nie koleś. Okej ? Nie pozwalaj sobie smarku jeden. Z tobą już się nie będę cackał. I nie wkłądanie maski, bo nic nie wkładam a mam założoną. Jeśli mówisz o filmiku.

Dodano po 20 minutach
https://www.youtube.com/watch?v=UeZD1-jQ3pk
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Matura to bzdura :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W ostatnim filmie tak się poczułem objechany, że ze strachu zakryłem uszy jajami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
https://www.youtube.com/watch?v=XOVn7WQeTSo

Dodano po 2 minutach
Al Ed Upek napisał(a):
W ostatnim filmie tak się poczułem objechany, że ze strachu zakryłem uszy jajami.
Nie to było celem. Celem było wyśmianie pośrednie, dlatego urzyłem książki o PRL-u.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Nie wiem o co ci chodzi Al ? Jeśli chcesz mi zrobić porzykrość i złamać to ci się nie uda. A
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Nie wstydzę się za Ciebie, bo to może robić Twoja rodzina czy dziewczyna. Nie jestem z Tobą emocjonalnie związana, by coś takiego odczuwać. !?, masz za nic to jak brzmi zdanie i doklejasz swoje ideologie. Potem pieprzysz, że mnie nie rozumiesz i obrażasz w filmikach, a to wyłącznie tylko Twoja wina.
To że potniesz trochę filmik i go wyedytujesz nie odejmie mu autentyczności, nie nagrywasz live, wiec daruj nam monologi z marszu, bo trudno skupić się na treści, kiedy forma jest tak rozlazła.
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Zawsze edytuje ? To jest przycinam ? Przecież nie nagrywam jakiś dokumentów czy coś konkretnego. Daje wam coś czego nie jesteście w stanie pojąć. Szkoda, bo przekaz jest oczywisty byście wiedzieli z kim macie do czynienia. Powiedzenie "Jak cię widzą, tak cię piszą" nabiera znaczenia. To jest tak, osoba jaakaś nagrywa swój filmik, obojętnie czy się do niego przygotuje czy nie. Albo polubicie go lub nie polubicie, bo jest głupi gdyż macie swoje wyobrażenie o osobie z którą rozmawiacie nie widząc jej. Więc pokazuje siebie od różnych stron i staram się być sobą. Bo tak jak wspomnałaś Miyu forma jest rozlazła. Forma jaką widzicie jest Gonardino.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ale ty jesteś skończonym idiotą, to co można więcej rozumieć? Każdy to wie, że w tej główce masz sieczkę : ). I takie głupie coś potrafi mówić, co mnie zadziwia. Dziwię się, że ty na dwór do ludzi wychodzisz...

ps. uwielbiam twoją siostrę.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 14.03.2014, 20:41
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Jednak jesteście gamonie. Jak nie można tego zrozumieć ? Oceniacie mnie po filmikach tak i tu na forum tak ? Okej. A skąd mam wiedzieć jacy wy jesteście naprawdę ? Ja się nie ukrywam (znaczy moją prawdziwą postać), pokazuję to co jest nie do przyjęcia i piętnowane przez społeczeństwo. Jak można być tak powierzchownym XD Dlatego to forma Gonardino. Przedstawiam wam inną osobę.

Dodano po godzinie
Gonardino to imbecyl czyli niedorozwój umysłowy. Tak stwierdził Ishi czyli on jest przykładem rozwoju umysłowego... kto jeszcze >? Jednak jest debilem czyli upośledzony umyłowo nie znacznie. Lepiej być niedorozwojem czy być upośledzony umysłowo ? Jeśli twój rozwuj jest pełny to się ciesz. Uwielbiam eufemizmy.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Debile z was. Bo Nie rozumiecie prawdziwej sztuki ;\ .

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Tak. Ale jestem niedorozwojem. Pełnym rozwojem jest taki oto Ishi, Al, Drakan, Mart, Shounen, Franek, Hayato i Byczusia. Ewentualnie Katz, Shounen, Hełm, Kyanna... jeszcze jakiś łiboś by się znalazł. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, po prostu wyśmiewam to. Rozumiem, żetaka osobowość dla was to jest nowość (tj, Gonardino). Mam misję by zbawić łibo tego świata XD Miyu... słuchaj mnie, a doznasz olśnienia.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
To, że ty jesteś !? to rzecz oczywista, nagrywać siebie nie musiałeś. Mnie zastanawia, na ile jeszcze bardziej !? okazaliby się twoi krytycy, gdyby ich nagrywać, co by pokazać jacy są naprawdę. Możliwe, że byłaby niezła beka.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Rozmowy w kroku: youtube, zapraszam : D
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Fajny ten twój erpegiea. Tylko szkoda że nie wiesz co to rasa, a co to klasa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nie spamuj. Wrzucaj swoje nagrania, wrzuć jakieś w gaciach.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  

Forum DB Nao » » » Video - dyskusja z Gonardino
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook