Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Odrodzenie się Komórczaka

warszawa12332167 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.401
Posty: 22
Witam , mam pytanie bo coś mnie zaciekawiło Komórczak gdy się wysadził i odrodził powiedział iż do czasu gdy jakiś tam element w jego głowie nie zostanie zniszczony może odradzać się ile chce jednak gdy goku wcześniej użył przeciw niemu fali uderzeniowej z komórczaka zostały tylko nogi a mimo to się odrodził , troche dziwne , skoro zostały tylko nogi to ten układ w jego mózgu został zniszczony, to jak się odrodził ?
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Może ten element się przemieszczał i z głowy poszedł w nogi? A może Kamehameha nie zniszczyła go, tylko gdzieś tam latał w okolicy? xD

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

eleneli Kobieta
Cargo
Cargo
eleneli
Wiek: 31
Dni na forum: 3.602
Posty: 29
Skąd: Przasnysz
Ha, no to ktoś mnie uprzedził i zadał pytanie, które zrodziło się w mojej głowie parę dni temu (oglądam aktualnie Cell Sagę i to aż samo się nasunęło na myśl). I niestety do tej pory sama nie wiem jak to możliwe, jedyne co mi pozostaje to uznać, że to pewnie jedno z wielu niedociągnięć, ewentualnie Cell był tak zarąbisty, że posiadał dwa ośrodki służące odnawianiu się lub jak wspomniane zostało wcześniej, mógł go jakoś przemieszczać - takie oto zabezpieczenie, coby za łatwo go pokonać nie było .
warszawa12332167 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.401
Posty: 22
hahah ja znam DB na pamiec od lat oglądam i mimo iż troszku latek juz mam to nadal jakoś nie moge tego odstawić Miałem dawno zadać to pytanie aleee nie liczyłem na super odpowiedzi które logicznie by mi to wyjaśniły aaaa przypomnialo mi się iż istnieje to forum wiec pyk napisalem
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Możliwe, że to błąd twórcy, który jak twierdzi w wywiadze, tworzył Dragon Balla bez jakiegoś dokładniejszego planowania. Stąd jest dość sporo zagadek i nieścisłości.
Ten ośrodek w polskiej wersji anime został nazwany procesorem, ale nie wiem jak było w mandze, bo dawno nie czytałem.
Załóżmy, że to nadinterpretacja polskiej wersji, a ów procesor nie jest jakimś specjalnym ośrodkiem umożliwiającym odtwarzanie ciała, lecz pojedynczą komórką. Wtedy przetrwanie chociaż jednej wystarczy do całkowitej regeneracji.
Zdolność odtwarzania kończyn Cell zawdzięcza Piccolo(który potrzebował nieuszkodzonej głowy), lecz w toku zaawansowanego eksperymentu medycznego mógł samoistnie rozwinąć nowe możliwości przez mutacje genetyczne, bądź zostać celowo zmodyfikowanym przez twórcę. Myślę, że to rozwiązanie ma jakiś sens. Ale to tylko nasze dywagacje, bo Toriyama sam wielu rzeczy nie wie, bo się nad nimi nie rozdrabniał.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
warszawa12332167 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.401
Posty: 22
W sumie może coś w tym jest ;D bo jak pamietamy komórczak posługiwał się technikami naszych bohaterów (posiadając ich komórki) o wiele lepiej niż oni sami, tak skomentował to Kaito oraz chyba tenshin gdy komórczak użył jego techniki tak więc może i w przypadku regeneracji piccolo miał już lepsze możliwosci regeneracji aniżeli on sam
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Było to wiele razy poruszane w różnych tematach. Nie ma jasnej odpowiedzi, jest za to multum teorii.

eleneli napisał(a):
ewentualnie Cell był tak zarąbisty, że posiadał dwa ośrodki służące odnawianiu się
Moim zdaniem to nie aż takie zadziwiające. Ja to tak widzę, że Cell mógł się odrodzić z każdej większej części ciała, ale minimalnie z tej jednej komórki zlokalizowanej w głowie, która w jednym miejscu zawierała wszystkie najpotrzebniejsze elementy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Odrodzenie się Komórczaka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook