Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony klan

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie.Mój to klan Hyuuga,dlaczego do wspomniałam w temacie o tym klanie. A wasz?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Mój ulubiony to klan Uchiha, wywodzi się z niego najwięcej postaci, które lubię, podobają mi się techniki jakimi władają oraz interesująca historia całego rodu.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Jakąś niezrozumiałą sympatią darzę Uchihów - mimo że to nie do końca zdrowe na umyśle zabijaki. A może właśnie dlatego? Od początku kreowani na dumnych i durnych bohaterów - tymczasem okazało się, jaki rak ich toczył. Poza tym uwielbiam Sasuke, jak również Madarę, jako postacie więc to z pewnością także rzutuje na mój wybór. Natomiast powodem takim zupełnie prozaicznym są ich włosy: nikt nie ma tak zabójczych fryzur jak Uchihowie, ponownie ze wskazaniem na powyższych dwóch panów (przy czym Madarę mam na myśli w wersji młodocianej ^^)

Myślę też, że ciekawy jest klan Uzumaki - fajnie byłoby się dowiedzieć o nich czegoś więcej.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja się nie znam na klanach w anime Naruto Co więcej nie znam oryginalnych nazw tych klanów, ale parę podcinków naruta i shipudena oglądałem. Dlatego mogę stwierdzić, że moje ulubione klany to te z Szaringanami oraz te Piaskowe Z tego względu, że mi się widzi Gara (piszę tak jak słyszę - nie znam oryginalnych nazw).
Benitosan033 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 39
Dni na forum: 3.788
Posty: 2
Skąd: sosnowiec
Moj ulubiony klan to klan Hyuuga poniewaz bardzo lubie Hinate. Dlatego ze podziwiam w jaki sposob Ona kocha Naruto i jak poswiecila sie dla niego w imie milosci w walce z painem.
kamename
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.227
Posty: 5
Mnie zawsze fascynował klan Uchiha ich tajemniczośc i niezwykła moc.
hektos
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.640
Ostrzeżenia: 1
Posty: 4
Tylko otsutsuki
Knatte08 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 35
Dni na forum: 2.612
Ostrzeżenia: 1
Posty: 8
Miyu napisał(a):
Mój ulubiony to klan Uchiha, wywodzi się z niego najwięcej postaci, które lubię, podobają mi się techniki jakimi władają oraz interesująca historia całego rodu.
Tylko Uchiha!
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
The Last animacyjnie najlepszy
RoshiMaster
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 118
Posty: 3
klan Uzumaki oczywiscie najfajniejsze postaci z niego sa - Naruto, Nagato, Karin, Kushina. a teraz jeszcze Hinata <3 moze nie maja zadnych specjalnych jutsu, ale ich sila witalna daje duzo mozliwosci. Naruto i Kushina mogli zostac jinchūriki dziewiecioogoniastego, a Nagato ze swoimi sciezkami bolu sam zniszczyl Konohe.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ulubiony klan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook