Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 035, 20.03.2016

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do trzydziestego piątego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 20.03.2016 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Ładnie! Walka...
Dobrze, że Gokū oficjalnie przywrócony.
A Hit ma spoko głos
Legendarny zabójca, najs.


Czy Vegeta powiedział, że ma gorączkę? Dobra, 熱 to też ciepło.
Tak czy siak trochę dupsko, bo trenowali przecież w Komnacie Ducha i Czasu.
I fajnie, że se wprowadzili nową zasadę

A tak jak przypuszczałem Magetta jest takim zapuszkowanym Majin Bū. Już go lubię.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Tak czy siak trochę dupsko, bo trenowali przecież w Komnacie Ducha i Czasu.
To nic, temperatury w komnacie są dość łagodne, zwłaszcza w porównaniu z jakąś magmą lawą czy czym tam ten pan metalowy dysponuje. Postać fajna i mogłaby zostać rozwinięta, skoro nawet o tej jego rasie napominali.

Z Frostem trafiłem, że szybko padnie i to będzie początek końca jego wątku. Będzie jęk zawodu?

I jednak nie było rzekomego Super Super Saiyanina, to peszek.

Szkoda, że pominęli seiyu Magetty, bo chyba jakiś aktor mu ten głos podkładał. Hit wg napisów to Kazuhiro Yamaji, niespecjalnie popularny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 21.03.2016, 17:55
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Głos Magetty skądś kojarzę. Nie wiem, czy to nie nasz narrator-świnia.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Ciekawe czy ta przerwa dwutygodniowa coś dała, bo kreska w tym odcinku byla bardzo dobra.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Mam nadzieję, że mnie nie zabijesz, Shounenie, ale ANSI umarło, a ja zrobiłem napisy D i nie mam jak się nimi podzielić, więc pozwolę sobie wrzucić tutaj.

https://mega.nz/#!qEVWABBI!WxbFj94GLTuG8c40O ... o76FK8CILM

Co do odcinka, to ładny, ja tam nigdy na animację specjalnie nie narzekam. Jeden fikuśny zez od Son Gokū rzucił mi się w oczy, ale teraz nie chce mi się szukać.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nawet spoko odcinek, choć myślałem, że Vegeta się bardziej poznęca nad Frostem. Ciekawe co skrywa Monaka, macie jakieś pomysły?

Obraz
BardockPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BardockPL
Dni na forum: 2.950
Posty: 22
Z początku myślałem, że Goku maca Beerusa :p Dziwne to ogólnie - albo by wyglądało na to, że Monaka to jakiś wymoczek, a jest tylko podstawiony przez Beerusa, żeby reszta myślała, że jest taki potężny, albo skrywa się tak jak Hit do tej pory
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Vegeta powinien użyć kiai, kiedy przeciwnik zrobił tornado, wtedy wyrzuciłby go na barierę, a lawę odeprzeć Final Flashem. Monaka jest kobietą Spojlerek-Saiyanie jednak mają ograniczenia termiczne
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Citrel napisał(a):
Monaka jest kobietą
???

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
warszawa12332167 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.401
Posty: 22
Ja mam wrażenie ze Monaka po prostu jest słaby ;D robią z tego wielką tajemnice i beerus uciszał whisa żeby coś tam nie powiedział, pewnie jest tylko po to aby reszta czuła się pewniej. Monaka znając zycie nawet nie bedzie walczył.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
warszawa12332167 napisał(a):
Ja mam wrażenie ze Monaka po prostu jest słaby
Ale Beerus po walce z Goku powiedział, że Goku jest drugim najsilniejszym, z którym walczył, więc Monaka ma duże podstawy do bycia tym numerem jeden również i na tym turnieju. Teoretycznie Beerus mógłby powiedzieć, że nie miał na myśli siły fizycznej, ale po co wtedy brałby go na ten turniej. Czy dzięki jego obecności reszta czuje się pewniej? Chyba nic na to nie wskazuje

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


vegeta391 Browek nie pozwolił Goku się do niego zbliżyć i jakoś czekali aż wojownicy Z pokonają wszystkich przeciwników. Czy Vegeta nie mógłby rozstawić bariery?
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Będzie jęk zawodu?
Będzie, ale na to:

vegeta391 napisał(a):
Dobrze, że Gokū oficjalnie przywrócony.
aczkolwiek przewidziałem to (zresztą trudno było nie przewidzieć) i napisałem o tym w temacie o spoilerach DBS więc ewentualna irytacja rozeszła się po kościach.

Nie zmienia to jednak faktu, że nadal mamy Goku i Vegeta szoł.

Shounen napisał(a):
Ale Beerus po walce z Goku powiedział, że Goku jest drugim najsilniejszym, z którym walczył, więc Monaka ma duże podstawy do bycia tym numerem jeden również i na tym turnieju.
Mateusz napisał(a):
macie jakieś pomysły?
Wspominałem, że nie będę zaskoczony jeśli Monaka okaże się słabeuszem i to tylko po to żeby Goku mógł się ewentualnie popisać podczas walki z Hitem, ale zważając na reakcję Beerusa, który zdaje się go bać(?) dochodzę do wniosku, że Pan "Grand Ponta" może dysponować jakimś trybem "berserk" przez który choć zyskuje niewyobrażalną siłę to traci świadomość: coś a'la Oozaru. Trochę się martwię czy nie będzie on przez to nowym przeciwnikiem, bo byłby to najbardziej banalny wróg w całym Dragon Ball.


Co do odcinka: miło, że "robot" nie jest kelnerem i oprócz specjalnej umiejętności posiada jeszcze na tyle mocy żeby mógł bezpośrednio walczyć z Vegetą. Myślałem, że będzie wchłaniał "Ki" na podobieństwo C19, ale na szczęście tak nie jest.

Bardzo ciekawy jestem przebiegu tej walki -> Metal Man jest niby organizmem żywym więc energia jaką dysponuje powinna się kiedyś skończyć. Skłaniam się jednak ku opcji, że Vegeta wygra poprzez zlokalizowanie jakiegoś słabego punktu. Zresztą wolałbym nawet coś takiego zobaczyć niż twardą wymianę na "fajerwerki".
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Lubię śmiecić, więc: reklama smoczych przyborów szkolnych, którą emitowali w niedzielnym bloku pomiędzy czołówką DBS a streszczeniem poprzedniego odcinka.

Kcem.

Dla tych, co mają złudzenie i wciąż opowiadają pierdoły - te dzieci to target, nie trzydziestoletni Japończycy, a tym bardziej nie my.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Vegecie przydałby się azbestowy kombinezon Nosi zbroję, więc regulamin turnieju Champy akceptuje odzież ochronną, na TB miał cywilne ubranie.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Albo kolejne niedopatrzenie, albo mają to w czterech literach. Po części to w końcu sam Vegeta układał regulamin xD

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 035, 20.03.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook