Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 043, 15.05.2016

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do czterdziestego trzeciego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 15.05.2016 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Dobry epik, podobał mi się bardziej niż poprzedni. Gagi zabawne, "ojcujący" Piccolo i to w bardziej troskliwy sposób niż kiedykolwiek wobec Gohana, czy innych postaci nawet mnie tak nie razi, a scena z Bulmą epicka Swoją drogą ciekawe, że rozdzielili (przynajmniej na moment) Goku i Vegetę.

Interesujące jak długo Son będzie cierpiał na ten "syndrom Ki": niby w zwiastunie następnego odcinka coś tam walczy, ale ten epizod nie rozwiązuje tej kwestii.

Tak przy okazji:

Obraz

Obraz

Zaskoczyło mnie to. Jak widać Chi-Chi taka stara nie jest, a właściwie to chyba umyślnie na babcie się przerabia


Z minusów: występ Aralki trwał całe dwie sekundy Wielkie "halo" w sumie o nic.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mnie się bardziej podobał poprzedni, ale jeszcze zweryfikuję. Cały motyw z Pan trochę przekombinowany. Być może przypadek, że akurat pojawiła się Aralka, ale klimat i humor w tym odcinku to typowy Dr. Slump - lewitujące dzieciaki, ucieczki w kosmos.

Kenji Harima napisał(a):
Interesujące jak długo Son będzie cierpiał na ten "syndrom Ki"
Pewnie na tym odcinku się skończy.

Kenji Harima napisał(a):
Z minusów: występ Aralki trwał całe dwie sekundy Wielkie "halo" w sumie o nic.
To tylko fani rozdmuchali sprawę w typowy dla siebie sposób. Pojawiła się w serii po bardzo wielu latach? Pojawiła. Mimo wszystkie na plus.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
o tylko fani rozdmuchali sprawę w typowy dla siebie sposób. Pojawiła się w serii po bardzo wielu latach? Pojawiła. Mimo wszystkie na plus.
W sumie prawda, ale liczyłem, że to "cameo" będzie jednak dłuższe. Mimo że jestem "na świeżo" po tym odcinku to niestety nie pamiętam, czy coś powiedziała (jeśli nie zapadła mi w pamięć ta scenka to prawdopodobnie nie).

Shounen napisał(a):
Cały motyw z Pan trochę przekombinowany. Być może przypadek, że akurat pojawiła się Aralka, ale klimat i humor w tym odcinku to typowy Dr. Slump - lewitujące dzieciaki, ucieczki w kosmos.
Ja bym dodał jeszcze "fanserwis", ale taki bardzo, bardzo subtelny -> scenka z Bulmą.

Jak chodzi o Pan to cóż... spodziewałem się szczerze mówiąc historii "na odwal się", która będzie nudzić, a pozytywnie zostałem zaskoczony: akcji nadto, trochę rodzinnych relacji, trochę śmiechu.

W tej chwili w "Internecie" trwają debaty nad poziomem jej mocy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wszystko z Aralką zaczęło się od tego, że w odcinku miała głos podkładać aktorka za nią odpowiedzialna, więc tak - parę słów powiedziała.

Kenji Harima napisał(a):
Ja bym dodał jeszcze "fanserwis", ale taki bardzo, bardzo subtelny -> scenka z Bulmą.
Jeśli tak na to patrzeć, to w każdym filmie akcji i nieakcji jest więcej fanserwisu niż w tej serii. Mam wrażenie, że od pewnego czasu to pojęcie jest nadużywane.

Aralka swoją drogą, ale nie można zapominać o kupce.

Obraz

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Piccolo bardzo się zmienił, ale o dziwo przyjąłem to dość otwarcie. W scenie z Aralką Goku mógł jej przybić piątaka lub wejść w jakąś inną interakcję. Dobrze, że to użycie Kaiokenu w jakiś sposób oddziałuje na Goku, myślę, że problem z kontrolowaniem KI będzie trwał przynajmniej jeszcze następny odcinek.


Kenji Harima napisał(a):
Zaskoczyło mnie to. Jak widać Chi-Chi taka stara nie jest, a właściwie to chyba umyślnie na babcie się przerabia
Też zwróciłem na to uwagę.

Obraz
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Mateusz napisał(a):
Kenji Harima napisał(a):
Zaskoczyło mnie to. Jak widać Chi-Chi taka stara nie jest, a właściwie to chyba umyślnie na babcie się przerabia
Też zwróciłem na to uwagę.
Spróbuj wytłumaczyć kobiecie, że bez makijażu wygląda lepiej
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mnie rozbawiło, jak Goku wybrnął z sytuacji w typowy dla siebie chamowaty acz niewinny sposób.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Genialnyzolw Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Genialnyzolw
Wiek: 34
Dni na forum: 4.311
Posty: 5
Skąd: Kraków
A mnie sie nie podoba kreska piccolo wyglada smieszne
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Ciekawy odcinek z duza dawka humoru. gang Pilafa, Aralka i je kupa ale zastnawia mie to ze Pan w wieku powiedzmy 1.5 lat potrafi juz koncentrowac Ki i latac, swoaj droga Pikkolo w roli troskliwego opiekuna wcale do niego nie pasuje

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Piccolo chowa już drugie pokolenie rodziny Sonów... i wychodzi mu to przednio! Uwielbiam!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 043, 15.05.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook