Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 58, 59, 60  
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Shounen napisał(a):
Nie wychodziłbym tak daleko do przodu. W anime na 99% będzie miał swój normalny kolor włosów.
Nawet na 199%. Do grafiki promocyjnej wcisnęli wyrenderowanego arta Toriyamy, żeby się dziadyga nie pochlastał. Tyle w temacie.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wiem, że to zabawne, ale brałem pod uwagę, że mogliby chcieć przefarbować mu włosy, żeby odróżniał się od swojej wersji dziecięcej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
To by było dziwne. Na tym etapie nie można chyba niczego wykluczyć.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
Jak chodzi o Mai to cóż...

Generalnie nie wiem dlaczego Akira wyciągnął z czeluści akurat TĘ postać, która notabene jest starsza od Bulmy oraz Chi-Chi i to chyba razem wziętych, ale sprawa może być prosta:

-Ot życzenie odmładzające Gang Pilafa zostało spełnione przed śmiercią Piccolo. Oczywiście w takim wypadku Mai będzie mimo wszystko starsza parę lat od Trunksa (niewiele, ale jednak). Ewentualne jest to alternatywna wersja Mai, ale to by było głupie, bo linia czasowa Trunksa jest identyczna jak "oryginalna". No dobra... Są różnice: osobowość cyborgów znacznie się różni + nie ma C-16 albo został zniszczony. To dość istotne szczegóły.

Łukasz napisał(a):
silny wojownik
Mam nadzieję, że "Black" jest silnym wojownikiem, a nie kolejnym wrogiem na przysłowiowego "strzała" dla Goku lub Vegety.

Dalej obstawiam, że nowy wróg jest (niestety) postacią, która tylko wygląda jak Goku, bo w życiu Akira nie zrobi z niego czarnego charakteru. Nawet epizodycznie.

W każdym razie przynajmniej Bardock został wykluczony, bo "Goku Black" nie ma blizn.

Katz napisał(a):
A skąd On mógł wiedzieć, że Goku żyje? Mogliby nawiązać, że przylatuje po Gohana i by się zdziwił, co z nim się stało ; o
List Trunksa z filmu kinowego??? Akurat w serii "Super" naprawdę nie ma co się spierać co jest kanonicznie, a co nie więc historię z filmów traktuje równorzędnie z serią.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Kenji Harima napisał(a):
List Trunksa z filmu kinowego???
W której kinówce był rzeczony list, bo chyba coś przegapiłem?
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
Diablo2020 napisał(a):
W której kinówce był rzeczony list, bo chyba coś przegapiłem?
Żeby być tak w pełni uczciwym i nie przeinaczać pewnych informacji to był to list promocyjny w związku z premierą "RoF" Na upartego jest to jedyne źródło do tej pory, które powiedzmy potwierdza, że Future Trunks ma świadomość tego, że Goku i reszta żyją.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
A teraz coś takiego pamiętam... wszystko możliwe, że był jeszcze w przeszłości odwiedzić

Przykładem może być choćby kinówka z Bojackiem, która dzieje się zaraz po Grze Komórczaka.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Shounen napisał(a):
Pytanie, skąd wziął Mai.
Prawdopodobnie w jego linii czasowej nie zginęła. W sumie do końca nie wiemy kto ze znanych nam bohaterów utrzymał się przy życiu, gdy światem ogarnął chaos spowodowany przez cyborgi.


Katz napisał(a):
No bo poświęcił zycie przenosząc wybuchającego Cella, lecz ten wrócił Gohan go ubił, ale goku już nie było a Trunks wrócił do siebie.
Skoro wiedział, że świat został ocalony przed cyborgami i Cellem, to nie zostały zniszczone smocze kule. Pewnie domyślił się, że Goku dzięki kulom został wskrzeszony. A przynajmniej, że miał taką możliwość.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Łukasz napisał(a):
Prawdopodobnie w jego linii czasowej nie zginęła.
Tu akurat nie widzę problemu. Pytanie - skąd ją znał? Bo to ewidentnie nawiązanie do jego relacji z Mai w teraźniejszości (choć już nie pamiętam, czy w serii w ogóle poruszono ten wątek), ale przyszłości w DB tak nie działają, żeby to miało mieć bezpośredni związek.

I czy nie będzie zgrzytu z jej odmłodzeniem, żeby to się kupy trzymało.

Przypuszczam, że Pilaf i Shu mogli zginąć

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
R3D_D3VIL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
R3D_D3VIL
Wiek: 31
Dni na forum: 2.945
Posty: 21
Obraz

Kolejne potwierdzenie, że Future Trunks który pojawi się w DBS jest tym samym z DBZ.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.258
Posty: 402
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Zapowiada się ciekawie.

Tylko te niebieskie włosy Trunks'a, trochę nie pasują, ale będzie dało się przyzwyczaić

Już nie mogę się doczekać następnego odcinka.

A ciekawe czy podczas tej walki osiągną wyższe poziomy SSJ...
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Shounen napisał(a):
zwłaszcza że pojawiła się tak niespodziewanie.
A ja się jej spodziewałem właśnie tam, o!

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Zapowiedź MEGA Klimat całkowicie inny od tego co widzieliśmy do tej pory w Super. W końcu ktoś przerwie tą sielankę w naszym świecie, ekhm naszej linii czasowej, bo widać Goku i piccolo się już nudzą
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
Niby częściowo odgrzewany kotlet, ale po tym zwiastunie jakoś tak mi żal Trunksa. Znowu jego świat zamienił się w ruinę, choć dopiero co został odbudowany przez ludzkość

Coś wiadomo na temat seiyū tego całego Blacka? Jeśli to nie będzie Nozawa to szansa na ewentualne "pokrewieństwo" pomiędzy Goku, a "Goku Black" jest jeszcze mniejsza.



Btw. Takie tam luźne gadanie, bo nie wiem jak mocno jednoznacznie interpretować opis nowej sagi, ale może cały pic będzie polegał na tym, że Black w tej swojej demonicznej formie wyruszy za Trunksem w przeszłość, tam z kolei opanuje naszego Goku i cała historia będzie opierała się na uratowaniu go

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kenji Harima: 05.06.2016, 11:58
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chyba niektórzy zapominają, że sam Vegeta wielokrotnie miał już brązowe włosy, nie mówiąc o wykorzystaniu tego faktu w przypadku jego fuzji z Goku, o włosach Bulmy już nie wspominając.

Według mnie wygląda lepiej, więc jest nieźle.

Kenji Harima napisał(a):
Niby częściowo odgrzewany kotlet
To już zależy, jak się całość potoczy. Kotlet, bo po prostu Trunks? Trochę analogicznie można powiedzieć o każdym nowym wrogu, że odgrzewane, bo ciągle ktoś pragnie zagrozić światu. Z dwojga złego lepszy powrót do fabuły dobrych charakterów, niż kolejny atak starego wroga.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.203
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Kotlet, bo po prostu Trunks?
Nie Mirai Trunksa lubię o czym pisałem kilkakrotnie w innych tematach. Powtórzę się po raz kolejny, ale to jedyny książkowy bohater w serii DB.

Kotlet częściowy jeśli wróg zagraża całemu światu, a nie tylko Trunksowi. Liczyłem, że nowy przeciwnik niczym nemezis będzie tropił naszego bohatera próbując mu zrobić krzywdę, a ten musi się ukrywać. Tymczasem wygląda na to, że Black lubuje się w niszczeniu lub przy okazji polowania obraca wszystko w proch. Niby jedno nie wyklucza drugiego no, ale...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook