Forum Dragon Ball Nao

» Igrzyska Olimpijskie Rio 2016

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Temat o trwających własnie Igrzyskach.

Polacy na razie ok 3 medale, oraz niestety jeden złapany na dopingu i być może będzie też drugi.

Do fanów DB, pamiętacie Kaori Matsumoto, która pojaiwła się na chwilę w BoG? Zdobyła brąz w judo w kat. do 57 kg

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To że doping w ciężarach to mnie nie dziwi. Ale liczyłem na to, że są tyle bardziej profesjonalni od innych, że się nie dadzą złapać. A szkoda bo tu upatrywać można było szansy na złoto i srebro na jednym podium. Zieliński był faworytem do obrony złota.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Medali mogło być parę więcej. Może nawet w sumie byśmy mieli 20. I moim zdaniem naprawdę brakło, a nie że sobie wymarzyłem gdzieś szanse medalowe. Czasem zabrakło psychiki, czasem sił, czasem trochę szczęścia, czasem przygotowania a czasem mózgu.
Wszyscy medaliści na plus a spośród nich najbardziej zaimponowała mi Oktawia Nowacka. Ucieszył mnie też medal Nowickiego, choć przyznam, że po cichu liczyłem, że go zdobędzie i to razem z Fajdkiem. O Anicie Włodarczyk nie napiszę nic, bo brak mi słów.
Nie wiem czy zauważyliście, ale był młody chłopak Karol Robak (18 czy 19 lat), który dobrze sobie radził w taekwondo. W ćwierćfinałowej walce nie dał rady na początku, a potem nie dał rady odrobić straty, choć próbował, ale za 4 lata może namieszać.
Wiadomo, że gwiazdą igrzysk jest też pod względem występu, mówienia jak jest i urody Joanna Jóźwik. Z dziewczyn zaimponowała mi oszczepniczka Andrejczyk. Ona też w przyszłości namiesza.
Ubodło mnie srebro Małachowskiego, bo w ostatniej próbie przerzucił go Niemiec, a do tego rudy i nie potrafiący wystać własnego hymnu. O ile cenię pod względem sportowym starszego Hartinga, tak młodszego mam dość na amen. Małachowski jest zbyt zajebistym sportowcem, żeby przegrać z takim idiotą. Tak czy inaczej cieszy mnie jego wicemistrzostwo, bo to jeden z moim ulubionych sportowców.
Zabrakło mi sukcesów, oczywiście poza medalem Michalik, w zapasach.
Zawiodłem się na siatkówce. Grupę co prawda przeszli z dobrymi wynikami, choć nieprzekonująco. A dalej zostali zniszczeni. Ta drużyna chyba upadła i trzeba ją zbudować na nowo.
No i kolejni moi idole, czyli ręczni. Z grupy wyszli w słabym stylu w dodatku dopomagały im korzystne wyniki przeciwników. Z mieszanymi uczuciami przechodziłem do fazy pucharowej, ale rzecz jasna kibicowałem im i życzyłem wszystkiego najlepszego. To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Po meczach z Chorwacją i Danią nie mam im za złe porażki z Niemcami o brąz. Niech już mają. A największymi bohaterami oczywiście Bielecki i Wyszomirski.
Plusik także za Majewskiego za godne zakończenie kariery. Nie mam w sumie żalu do Bukowieckiego, lekko spalona pierwsza próba zestresowała go do końca konkursu i zmusiła do ryzyka, które się jednak nie opłaciło. Szkoda.
Cieszą medale we wioślarstwie (nawet ósemka pokazał się z bardzo dobrej strony) i kajakarstwie, choć szkoda że czwórka nie weszła do finału. Nie wiem, ale coś się zacięło, tym bardziej, że 3 z 4 to medalistki.
No i kolarstwo na koniec. Dwie Majki zdobyły medal. Bardzo fajnie.

Z minusów to przede wszystkim bracia Zielińscy, za bezmyślność i za to, że jeden nawet nie zapudrował sterydowego trądziku kiedy stanął do wywiadu. Generalnie ciężary poległy, choć ze względów poza sportowych. Może za 4 lata Michalski będzie mocniejszy i coś zdobędzie, ale trudno mi powiedzieć, bo nie śledzę w sumie jego kariery. Może nie minus, bo nie wiem jak to ocenić. Atmosfera w ciężarach zrobiła się fatalna, konkurencja było potężna, ale przykro mi się zrobiło jak Bonk spalił 3 próby w podrzucie. Zasłużył na lepsze zakończenie kariery.
Potem minusem pływanie. To była katastrofa. Już nawet nie mówię, że ani jednego medalu, ale brak finałów, a nawet nawet półfinałów. Wyglądało to na walenie głową w mur. Potęgą pływacką Polska nie jest, ale jakiś potencjał ma.
No i Fajdek. Od mistrza świata jednak oczekiwałem, że przebrnie eliminacje, a tu drugi raz spalone 3 próby.

Ktoś się jeszcze podzieli refleksją?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Igrzyska Olimpijskie Rio 2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook