Forum Dragon Ball Nao

» Bulma i Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Tak mnie zawsze zastanawiało... W jaki właściwie oni sposób się zeszli i co tego Vegete skłoniło do tego, żeby pokochać kogokolwiek.
Wg mnie to ich miłość jest piękna. On kochał ją bezgranicznie, ona też go kochała. Mimo, że Vegeta tego nie pokazywał po sobie oddałby za Bulmę życie.

A Twoim zdaniem?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, nie zgodze się z Twoim zdaniem, acz bardzo je szanuję. Otóż, moim skromnym zdaniem w kwestii miłości za czasu, gdy się poznali Vegeta był zwykłym "głupkiem". Nigdy w życiu nie zaznał miłości i nawet jej nie oczekiwał, totez gdy go zaszła z nienacka w postaci Bulmy, nawet tego nie odczuł, potraktował to jako naturalny odruch. takie jest moje zdanie.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
mysle, ze racja, Vegeta byl jeszcze wtedy niedojrzaly i nie wiedzial co to znaczy milosc, ale czego sie potem nie robi jak sie kogos pokocha...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Mowi sie że miłość jest slepa, jest slepa, owsem moze wegwta był głupkiem, jednak po jakims czasie mógł zrozumiec co to miłość, w jednym odcinku DB GT wczasie walki( nie pamietam dokładnie z kim) że jest ziemnianinem i szczyci sie mnianem sayan-ów

FINAL FLASH
Mystic Marcin Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Mystic Marcin
Wiek: 34
Dni na forum: 6.551
Posty: 1
Hej Vegeta jest najlepszy a ona najładniejsza i tyle ziomy a tak to witam.
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Linka napisał(a):
mysle, ze racja, Vegeta byl jeszcze wtedy niedojrzaly i nie wiedzial co to znaczy milosc, ale czego sie potem nie robi jak sie kogos pokocha...
Niedojrzały?! według [ ort! ] mnie to że nigdy nie był zakochany nie świadczy o niedojrzałości! Tak samo jek fakt, że nie wierzył że coś takiego jak miłość istnieje! Nie zapominaj że już jako mały chłopiec w trafił do armii i w czasie swojej "służby" nie miał szansy aby poczuć co to jest miłość! Po za tym kilkanaście lat wypełnionych takimi misjami sprawiło że stał się bardzo sceptyczny! On został zmuszony do szybkiego dojrzenia psychicznego! I tego nie zmienia fakt, że on przez długi czas nie wierzył w miłość! Nie wiedział nawet co to jest ta miłość, ale to nie zmienia faktu, że był dojrzały!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
No tak...
Dopiero co zaczęła się wiosna, zrobiło się trochę cieplej i juz tematy o miłosci...
Czy Vegeta kochał Bulme?
Moja romantyczna część osobowości mówi- tak, ozywiście:)
Ale z drugiej strony...
Dziwne to pytanie... Musze się zastanowić
pozdrtawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To bardzo nietypowa parka. Muszę przyznać, że trochę współczuję Bulmie. Ta scena, gdy majin Vegeta zabija ludzi na Tenkaichi Budokai i jej łzy... ale potem rywal Goku przyznał, że kocha Bulmę. Nigdy zbytnio nie okazywali sobie uczucia. Ciekawa jestem, jak wyglądały relacje między nimi w codziennym życiu. Szkoda, że nie pokazali tego.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
Moim zdaniem Vegeta pokochał Bulmę w miare upływu czasu. Przyzwyczaił się, że ma rodzine i póżniej stała sie ona dla niego najważniejsza (np. poświęcenie życia przy walce z Buu i jego słowa przy tym). Nigdy wcześniej w życiu nie zaznał prawdziwej miłości , dlatego nauczył sie kochać ale skrycie.
To jest moje zdanie, więc prosze się nie czepiać jakby co
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
gratuluje, Larme, tematu
mnie również zawsze ciekawiła ta strona życia Vegety i Bulmy
zgadzam sie ze zdaniem Calibry. Przecież na samym początku ich "związku" Vegeta nie żywił do Bulmy żadnych głębszych uczuć. przecież po narodzinach Tunksa nie mieszkali nawet razem! poza tym on chyba początkowo nawet nie 'uznawał' Trunksa za syna (chodzi mi o stosunek do Futute Trunksa), przecież nie pomógł Bulmie ani Chibi Trunksowi, gdy byli w niebezpieczeństwie.
mozliwe, że uczucie przyszło z czasem. zarówno do Bulmy jak i do syna. Bra miała łatwiej choćby z tego względu, że była dziewczynką (każda 'córeczka tatusia' wie o co chodzi)

Ciekawa jestem, jak wyglądały relacje między nimi w codziennym życiu. Szkoda, że nie pokazali tego.
ja również jestem tego ciekawa .. to musiało być... hmmm.. niezwykłe

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
sweety15 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
sweety15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.544
Posty: 16
Hmmm tak, to jest bardzo ciekawe. Wydaje mi się, że oni oboje dojrzewali do tego stopniowo. Przecież na Namek Bulma panicznie bała się Vegety, potem strach przerodził sie w troskę, a na końcu w MIŁOŚĆ. W jego przypadku trwało to dłużej i myśle, że gdyby Bulma go krótko mówiąć nie "podrywała" to nic by z tego nie było. Potem urodziło sie dziecko i to jakoś bardziej ich połączyło. Z kolei Bra, córcia tatunia to już inna historia. Kto jest jest w rodzeństwie młodszą córeczką tak jak ja to wie o co chodzi. Córeczka potrafi skruszyc nawet największego twardziela.

Ile trzeba przejść, aby zrozumieć miłość...
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
Hmmm ... mam wrażenie że już był podobny topic gdzieś . No ale do ematu ta ja mysle że Bulma nie miałą takiego dzieciństwa jak Vegeta dlatego też potrafiła wcześniej pokochać i uwierzyć/zrozumieć ta miłość . Vegeta natomiast wsumie nie miał dzieciństwa tylko podbijanie planet i służba u boku Freezera . Dlatego tak jak już pisano nie wierzył on w miłość ale po jakimś czasie przebywania na ziemie wraz z Bulmą myśle że w końcu tą miłość zrozumiał , myśle że stało się to w Buu saga bo już od tamtej inaczej tak już na miłosc patrzył . Takie jest moje zdanie
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wg. mnie dbał tylko o to by jego ród przetrwał , a Bulma akurat była pod ręką. Po jakimś czasie nawet ją polubił ,ale jeśli miłość oznacza poświęcanie sie ( w tym własnego czasu ) dla drugiej osoby , to na pewno jej nie kochał.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Kubus, na pewno nie na tym forum

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
W ktoryms z odcinkow Bulma wspominala o tym jak to sie zaczelo: ja bylam samotna on tez i bylo w nim cos pociagajacego. To wszystko. Moze ona zapalala do niego troche uczuciem, ale Vegeta nie staral sie nawet dawac jakichkolwiek oznak o uczuciach do Bulmy (moze z powodu braku tych uczuc). Potem po sadze Cell'a duzo sie zmienilo. Vegeta zaczal sie przyzwyczajac do Bulmy i malego Trunksa. Moze te przyzwyczajenie przerodzilo sie w uczucie, ale jednak na pytanie czy Vegeta kochal Bulme odpowiem- nie mam pojecia

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
sweety15 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
sweety15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.544
Posty: 16
Jasne, ze ją kochał. No dobra był zarozumiały, wrdeny, podstępny, egosistyczny itp. ( ona święta też nie była) no ale skoro już byli "razem" jakoś się znosili to coś musiało być prędzej czy później. Z resztą w Buu saga Vegeta mówi synkowi, że go KOCHA[b], że nigdy nie miał okazji wziąć [ ort! ] go w swoje ramiona. On nie umiał okazywac otawarcie uczuć jak inni. Życie nauczyło go że uczucia to słabość i on tak długo myślał i trochę się wstydził chyba. Jak kochał syna to " żonę " też. A przynajmniej darzył ją wielkim szacunkiem, w końcu wiele jej zawdzięczał. On całe życie się uczył, na własnych błędach ( albo i nie )

Ile trzeba przejść, aby zrozumieć miłość...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Pan Akira Toriyama nie docenił tej pary i nie pokazał "kawałka ich wspólnego pożycia", ale fani to nadrabiają. Nie wiem, czy spotkaliście się z terminem doujinshi. To fanowskie mangi. Rysowane na bardzo przyzwoitym poziomie. Jest dużo prac o Goku&ChiChi, Gohan&Videl, ale ilość komiksów i fanartów o Vegecie i Bulmie jest ogromna, wręcz przytłaczająca.

http://bom7.lomo.jp/image/vb2.jpg
http://bom7.lomo.jp/image/n-log/43.jpg

To są przykłady.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Rob-Meister Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rob-Meister
Wiek: 34
Dni na forum: 6.541
Posty: 10
Skąd: Planet Vegita
eeeeeeeee tam Vegeta byl z Bulmą tylko dlatego bo chcial zapelnic sobie wolny czas między treningami
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
eeeeeeeee tam Vegeta byl z Bulmą tylko dlatego bo chcial zapelnic sobie wolny czas między treningami
Ciekawa teoria. Tyle, że każdą wolną chwilę poświęcał na treningi. Ach ta zazdrość.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
moim zdaniem, to do vegety w ogole nie pasuje milosc. on, taki wielki wojownik, w swoim czasie nawet zabijal bez namyslu, apotem nagle sie ozenil. i w dodatku mial z Bulma dzieci! to nie jest w jego naturze. no ale coz. tak mialo byc i tak sie stalo ;P
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Bulma i Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook