Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Kid Trunks czy Kid Goten? ocena: 7,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
skeleton Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
skeleton
Wiek: 32
Dni na forum: 6.732
Posty: 7
Zdecydowanie Trunks!!!! Moze i by sobie nieporadzili osobno ale trunks przewaza sila sprytem i inteligecja!!! Trunks jest lepszy i fajniejszy!!!
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Trunks był mądzrzejszy i silniejszy, Bo był o 1 rok starszy wiec widac róznice wiedzy.....
poza tym [ ort! ] obydwaj byli fajni, jak dla mnie są na równi i zadnego nei lubie bardziej olbo mniej bo przecież [ ort! ] razem tworzyli moją ulubioną postac, Gotenksa

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Trunks, ponieważ bardziej roztargniony, inteligentniejszy, pomyslowy, może i silniejszy W końcu wygrał tamten turniej. Niestety potem oboje wyrośli na cioty.

Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pp3088: 08.02.2006, 22:57
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Ja tam wole Kid Goten fajnie wygladał i był podobny do małego Goku

_______________
Niech moc będzie z Wami
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja tam tez wole Kid Gotena, poniewaz jest fajniejszy i na pewno [ ort! ] silniejszy. Trunks na turnieju sztuk walki ( nie pamietam numerka) wygral tylko dlatego ze zamienil sie w SSJ2, a byla umowa, zeby sie w nich nie zmieniali. Gdyby Trunks sie nie przemienil to Goten z pewnoscia by wygral

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Trunks na turnieju sztuk walki ( nie pamietam numerka) wygral tylko dlatego ze zamienil sie w SSJ2
Trunks na ssj2?
Z całą pewnościa nie masz racji... Trunks walczył na poziomie ssj.
wole Kid Gotena, poniewaz jest fajniejszy i na pewno [ ort! ] silniejszy
oten nie był silniejszy od Trunksa.
Sa dwa podstawowe dowody. Pierwszy to oczywiśće Tenkaichi Budokai, podczas którego obaj chłopcy sie zmierzyli i wygrał Trunks.
Drugi, moim zdaniem bardziej przekonywujący, to opinia Goku na temat siły obu chłopców. W momencie, kiedy mieli uczyc się Fusion Dance, ich siły musiały się wyrównać. I aby tak sięstało Trunks musiał troche odpuścić...
A co do tematu...
Lubię obu, bo to fajne dzieciaki.
Kogo bardziej? Chyba jednak Trunksa
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Tak jak powiedział juz Dai Kaiosama Trunks jest silniejszy ale bardziej lubie Gotena, był taki śmiesznie dziecinny
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Wolę Gotena. Bardzo przypomina Goku, lubi jeść, w filmie 10 albo jedenastym (bio Brolly) pokazał, że potrafi się bić. Gdyby nie zaniedbywał treningów, mógłby przerosnąć nawet Gohana.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja wolałem Gotena,za jego poczucie humoru miał go więcej niż Trunks

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Mnie to chyba nie trzeba pytać
ale tak na serio to goten bo byl bardziej zabawniejszy i nie byl taka ciotą jak trunks.
a co do tego 2 to trunks byl inteligentniejszy i jako KID wdał sie w ojca. to byl jego plus, a tak poza tym [ ort! ] to debil.

Obraz
PALATIAL REGALIA
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Gotena , bo Trunks był za bardzo cipkowaty.Robił wszystko , byle by tylko się przypodobać Vegecie . Goten z kolei sprawiał wrażenie jakby mniał wszystko głęboko .. na względzie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Goten z kolei sprawiał wrażenie jakby mniał wszystko głęboko .. na względzie
hehe.. dobrze powiedziane w TB uczestniczyl tylko dla tego, zeby potem za kase sobie zabawki kupic taki praktyczny dzieciak, na którym nie robiło wrazenia np. latanie, zmienienie sie w ''blondyna'' itp.
tylko zabawki

Obraz
PALATIAL REGALIA
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
ja to wole małego Gohana jak był w czasach cella,ale jeżeli mam wybierać między tymi małymi to wybieram Gotena

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Songoku ssj4: 02.05.2006, 9:52
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
ja wybieram kid goten
sweety15 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
sweety15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.544
Posty: 16
hhihi Trunks THE BEST. Miał od małego taki fajny charakter...i te jego fioletowe włosy

Ile trzeba przejść, aby zrozumieć miłość...
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
Trunks był dla mnie bardziej powazniejszy od małego Gohana. A najbardziej lubie 2w1, czyli Gotenksa
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
A ja jestem raczej bez zdania... Nie wiem który był fajniejszy... Ale mimo to stawiam na Trunksa- ta wrodzona sympatia

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Wede Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Wede
Wiek: 30
Dni na forum: 6.538
Posty: 4
Hmm.. Bardziej lubie trunksa , czemu? Bo był silniejszy niż goten, był ładniejszy i fajniej wyglądał pod poziomem SSJ
A tak na serio sam nie wiem czemu wole chibi trunksa, jakos tak : D Tak jak już mój poprzednik napisał, wrodzona sympatia
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Tak jak już mój poprzednik napisał
-POPRZEDNICZKA, słonko, poprzedniczka

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
Ja wole Son Gotena. Trunks czasami był zabardzo zarozumiały (miał coś po tatusiu ).
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Postać] Kid Trunks czy Kid Goten?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook