Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 082, 19.03.2017

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do osiemdziesiątego drugiego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 19.03.2017 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Halfish Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 2.572
Posty: 68
Skąd: UK
Mam pytanie, kto ogląda po japońsku a kto czeka na angielskie napisy, a kto czeka na polskie? z ciekawości pytam, czekając na odcinek.

DB / OPM / SNK / FG
https://www.youtube.com/channel/UC5mhzN90b7ugdQPP1Z2zOmQ
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.728
Posty: 373
Halfish napisał(a):
Mam pytanie, kto ogląda po japońsku a kto czeka na angielskie napisy, a kto czeka na polskie? z ciekawości pytam, czekając na odcinek.
Zawsze na żywo, a potem o 2 po angielsku.
Halfish Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 2.572
Posty: 68
Skąd: UK
czyli najpierw ogladasz sam obraz(chyba ze umiesz japoński) a pozniej dopiero obrazki z dźwiekiem ? czy nie uważasz że psujesz sobie show ? pytam, bo nie wiem czy ogladać po japońsku

DB / OPM / SNK / FG
https://www.youtube.com/channel/UC5mhzN90b7ugdQPP1Z2zOmQ
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Potraktuj to jak zabawę. Za drugim razem okaże się, ile zdołałeś domyślić się z obrazu bez napisów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Halfish Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 2.572
Posty: 68
Skąd: UK
ciekawe, sproboje dzis tak zrobić

Dodano po godzinie
świetnak walka, whis może być spokojny. Beerus szaleje bo Goku nie równa sie z #1 z u11

DB / OPM / SNK / FG
https://www.youtube.com/channel/UC5mhzN90b7ugdQPP1Z2zOmQ
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.728
Posty: 373
Odcinek taki sobie. Nie podobał mi się za bardzo.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
A mi za to podobał się Goku najwidoczniej już potrafi przekroczyć swój limit. No i już wiadomo jak nazywa się ten szary kosmita z openingu.

Grupa Mirai
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
szkoda, że nie odpalił na dłużej tego Kaiokena, bo byłem ciekaw jak bardzo będą odczuwalne skutki odpalenia Kaiokena 2 razy w ciągu 2 odcinków...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Na pewno nie tak, jak wtedy kiedy się totalnie wyeksploatował w walce z Hitem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Fuzja Vegetto rozwiązała by problem wygrania tego turnieju ale pewnie ani Vegety ani Goku by się na to nie zdecydowali , nie mówiąc o bogach innych uniwersuw

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Fuzja przez Potary byłaby raczej nieregulaminowa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
a ja wam powiem, że turniej wygra Buu, zamieni wszystkich w cukierki

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek dobry tylko scenariusz za bardzo odkryty. Za szybko karty rozdane moim zdaniem wiemy ze 11 wszechswiat jest najgroźniejszy i najmocniejszy Jiro. Mam nadzieje, ze nas zaskoczy czyms ten turniej bo kolejny poziom Goku to troche zbyt oklepane. Jak dla mnie brakuje efektu zaskoczenia nowy cios lub technika tez by mogla sie pojawic. Po co tylko Goku leszczy wezmie na turniej skoro Vegeta juz nie traktuje walk na powaznie a reszta sporo odstaje.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie rozumiem tego zdziwienia wszystkich postaci, że turniej już za 40 godzin. Przecież od początku wiedzieli (przynajmniej siódmy wszechświat), że turniej odbędzie się tamtego konkretnego dnia. Widocznie Beerus nie potrafił sobie przeliczyć.

Może ta nowa forma będzie miała związek z Kaiokenem, skoro ostatnio tak dużo się go pojawia.

Toppo musi być dość mocny, skoro Kamehameha z tak bliskiej odległości nic mu nie zrobiła (odsyłam do walki z Cellem).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
timmy
Wojownik
Wojownik
timmy
Dni na forum: 4.417
Posty: 33
Naszła mnie jakoś ochota to coś naskrobie choć nie przepadam za domysłami bo z reguły są one błędne .

Odcinek przyjemny, aczkolwiek Toppo mocno irytujący z tą swoją sprawiedliwością , mam nadzieję, że ten cały Jiren nie będzie takim klaunem.


Shounen napisał(a):
Może ta nowa forma będzie miała związek z Kaiokenem, skoro ostatnio tak dużo się go pojawia.
Osobiście mam nadzieję, że nie i będzie coś nowego , ale mogłoby to wyglądać normalnie bez żadnych wodotrysków i być może tak będzie ponieważ w openingu co nieco widać, tak jakby po tej przemianie miał zwykłe czarne włosy no i też tłucze się z tym Jirenem bez przemiany co też jest dziwne skoro jest on niby taki potężny, a z Toppo jako SSJ2 nie dawał sobie rady.

Shounen napisał(a):
Toppo musi być dość mocny, skoro Kamehameha z tak bliskiej odległości nic mu nie zrobiła (odsyłam do walki z Cellem).
Wydaje mi się, że Goku mocno ograniczył jej moc, choć sam się zdziwiłem takim zachowaniem bo faktycznie wyglądało to jakby chciał go zabić, a to do Goku nie pasuje - właśnie scena z Cellem niemalże identyczna, tyle, że Cell nie zdążył się zasłonić, a Toppo już tak i być może dlatego przeżył? tyle, że Goku nie zabija przeciwników (chyba, że naprawdę nie ma wyjścia), więc musiał ograniczyć jej moc zdecydowanie.
Sama walka natomiast wyglądała jakby Goku był znacznie silniejszy niż Toppo i wcale nie była to wyrównana walka.
Goku zdecydowanie coś ukrywa przed wszystkimi (pytanie tylko co i dlaczego) tak samo wcześniej nie chwalił się nowymi poziomami np. SSJ3 pokazał dopiero kiedy musiał i wymagała tego sytuacja, a teraz szasta SSJB i Kaiokenem jakby to było nic tak jak SSJ lub SSJ2.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
timmy napisał(a):
Goku był znacznie silniejszy niż Toppo i wcale nie była to wyrównana walka
Z jednej strony tak, ale z drugiej Goku dość mocno dyszy w tym odcinku.

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Bo użył Kaiokena w walce z kundlem.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Goku wszystkiego nie pokazał, ale tak samo Toppo nie miał okazji, bo walkę przerwano. Jego poziom w tym odcinku to na moje oko SSGSS.

timmy napisał(a):
zwykłe czarne włosy
Mało prawdopodobne, bo jeśli forma nie będzie się czymś wyróżniała, to się nie sprzeda i producenci nie przyzwolą. Co do openingu i walki z Jirenem, myślę, że nie ma co się sugerować, bo dotychczas dosłownie żadna ze scen, które w nich zamieszczali, nie pojawiła się w serii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 35
Dni na forum: 3.063
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 46
Skąd: Lodz
Ja tylko czekam kiedy okaże się że arcykapłan ma podobne zamiary do Zamasu.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 082, 19.03.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook